Dorota: Szósta nowenna

Od jakiegoś czasu wraca mi myśl, że nie napisałam żadnego świadectwa (oprócz kilku zdań w komentarzach). A przecież Maryja o to prosi… Odmawiam 6 Nowennę Pompejańską. I dzieją się CUDA. Nie od razu widziałam łaski, ale po ok kilku miesiącach w przypadku każdej Nowenny zaczynałam otwierać oczy na to wszystko co zrobiła Maryja:)
Modliłam się o nawrócenie córki i została uwolniona z bardzo dużych zniewoleń i nawróciła się do Jezusa i zawierzyła Maryi, druga córka również się nawróciła, nie ma też depresji (odmawiałam dodatkowo w tej intencji Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły o zerwanie węzła depresji), mąż otrzymał łaski i chodzi do Kościoła! 5 nowennę niedawno skończyłam za trzecią córkę i już widzę w niej zmiany. Jest spokojniejsza, bardziej cierpliwa, bardzo poprawiły się nasze relacje. Obecnie odmawiam w intencji naszego małżeństwa. Wiem, że to bardzo duża prośba, ale dla Maryi i Jezusa nie ma nic niemożliwego:)
Zachęcam każdego do oddania się w Ręce Maryi naszej Najukochańszej i Najczulszej Mamy.
Ona nikogo nie zostawi. Nawet jak Ci się wydaje, że nie ma nadziei to właśnie zaproś Maryję, a zobaczysz CUDA w Twoim życiu. I nie zniechęcaj się jak zacznie się gorzej dziać po rozpoczęciu Nowenny. Odmawiaj do końca z ufnością. Matka NIGDY nie zostawia swojego dziecka samego. Czasami ktoś pisze, że coś nie zostało wysłuchane, ale Maryja wie czego dziecku potrzeba i nie zawsze jest tak wysłuchane jak byśmy chcieli, ale zawsze jest to dla nas NAJlepsze!:)


Nasze intencje modlitewne:

 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
KingaAgataDominikaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Nie każda nowenna jest wysłuchana. Jest wiele osób, które to potwierdzą.

Dominika
Gość
Dominika

Witam Cię cieplutko, piękne słowa dziękczynne! Po przeczytaniu Twojego listu nabieram wiary spowrotem, ponieważ ja odmówiłam pierwsza nowenne i nie dawno ja skończyłam jakieś 5ndni temu,. Mpdlilam się w domu, że Skupieniem,. Bardzo ufam Maryi bo nie raz dawała mi odczuć że jes blisko mnie! Ale nie wiem dlaczego, kiedy skończyłam nowenne zaczęły się wlasnoe dziać jakoes zle rzeczy, przynajmniej ja tak to doświadcza, i mam wrażenie że jak by zły duch wkroczył który chce mnie ukarać za to że się mpdlilam.

Kinga
Gość
Kinga

Zacznij kolejną w tej samej intencji

Agata
Gość
Agata

Dziekuje za Twoje świadectwo. Jest ono bardzo budujące. Ja teraz zaczynam odmawiać czesc dziękczynna. Już po raz drugi modlę się o swoją córkę , o spokój dla niej i o dobrze zdana maturę. Ufam Mateczce kochanej i głęboko wierze , ze nam pomaga. Pozdrawiam ❤️