Kasia: Wysłuchana i nie wysłuchana

NP odmawiam od niespełna 2 lat, 1NP odmawialam aby nam zwrócono pln, ale zmienilam w trakcie intencje aby obca mi osoba znana tylko z słyszenia wyszła z nałogu alkoholowego i udało się nie pije, odmawialam NP o pomoc finansową mamy kredyty duże do spłaty ale musiałam zmienić intencje aby znajomy z którym jesteśmy rodzicami chrzestnymi opamietał się i przestał pić i ogarnął się, nie pije. NP odmawialam za dusze w czyśćcu cierpiące, o pokój na świecie, obecnie odmawiam jednocześnie 2NP za dusze w czyśćcu cierpiące i o łaskę nawrócenia grzeszników, najczęściej chodząc po pokoju albo z Youtube, czy otrzymuje łaski, pewnie tak ale nie odczuwam ich, modlę się dodatkowo modlitwa 100 razy Wieczny Odpoczynek, Koronka Do Miłosierdzia Bożego, odprawiane codziennie Drogę Krzyżową szczególnie powierzając dusze w czyśćcu cierpiące i prosząc o łaskę konkretnej sumy pln abyśmy mieli na spłatę kredytów i na jako taki remont domu bo kupiliśmy i mąż wyjechał za granicę ale finansowo nie możemy się podnieść, pr8sze też Św Józefa w 30 dniowym nabożeństwie bo te kredyty i rozłąka źle wpływa na relację z mężem, modlę się też do o. Wenantego Katarzynca, łaską napewno jest to że w ciągu dnia wszystko odmowie wykonując inne czynności, mało co zostawiam na wieczór, przy trójce małych dzieci są obowiązki ale cieszę się że odmawiam, że tak jak sobie ustaliłam modlitwy to je mówię. Proszę o jedną Zdrowas Maryjo aby jakoś szybko kredyty spłacić albo o westchnienie. Maryjo dziękuję za wszystko czym mnie obdarzyłaś za męża z wadami charakteru, za dzieci za swój kąt mimo braku pomocy że strony rodziny. Maryjo bądź nam Pocieszeniem w ciężkich chwilach życia. A modlić się myślę do końca życia na różańcu bo nawet jak nie mam to o co proszę to mam czyste sumienie że prosiłam. Niech Wam Bóg Błogosławi w swym Nieskończonym Miłosierdziu.

NABOŻEŃSTWO

Nie ma bowiem takiej sprawy, której Maryja

nie może rozwiązać!

NA CD!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KasiamenaDorotaJoanna B.Agnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję.

Kasia
Gość
Kasia

Za co?

Joanna B.
Gość
Joanna B.

Bardzo szczere, od serca świadectwo. Niech Wam Bóg błogosławi i Matka Najświętsza. Bóg nas uczy zaufania w ogromnej cierpliwości. Jestem pewna, że dla takiej osoby, zaświeci w końcu słońce i prośby zostaną w pełni wysłuchane. Z Panem Bogiem..

Dorota
Gość
Dorota

Będę się modlić za was. Codzienie w koronce do Miłosierdzia Bożego.

Kasia
Gość
Kasia

Dziękuję, będę również polecała Panią w moich modlitwach. Z Panem Bogiem

Kasia
Gość
Kasia

Dokładnie, Pan Bóg nie jest złota rybka, tylko Drogowskazem który uczy pokory, zaufania i cierpliwości. Z Panem Bogiem

mena
Gość
mena

Odmów proszę nowenne aby Maryja dała twojej rodzinie ,łaski które najbardziej potrzebujecie i aby Boże Królestwo zapanowało w Twojej rodzinie.
Modlitwa za innych ma większą moc gdy u nas w domu Bóg zajmuje 1miejsce jak tak nie jest to najpierw modlimy się za swoją rodzine a potem za innych . O tym nam mówi fragment z pisma św. „o zaczynie ,że zakwasi wszystko ciasto” tak i królestwo Boże musi panować w nas w naszej rodzinie a potem „zarazimy innych”

Kasia
Gość
Kasia

Właśnie skończyłam NP, i teraz w tej intencji co Pani wskazała, dziękuję za wskazówkę, Bóg u mnie zajmuje 1 miejsce, potem mąż dzieci rodzice i dalsza rodzina taka ot moja hierarchia . Z Panem Bogiem

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ