Ewa: Ocalona przez Maryję…

Będzie krótko lecz tresciwie. Cierpię na nerwice lękową która bardzo mocno dotknęła mnie pod koniec 2018 roku. Byłam również uzależniona od alkoholu ponieważ tłumiłam od lat objawy nerwicy . Byłam już w tak ciężkim stanie że myślałam,że albo stanie się cud albo odbiorę sobie życie. Jestem matką i żona. Byłam szczęśliwa. Zakochana po uszy w ówczesnym roczniaczku. To spadło na mnie z dnia na dzień i przygniotlo mnie tak mocno że nie umiałam wstać i żyć. Toczylam ciężką walkę duchową o wszystko o całe momoje jestestwo.Wtedy pojawiła się nadzieja. Nowenna . Najpierw o rozwiązanie węzłów a później Pompejańska. Nie było łatwo lecz od początku Maryja wlała w moja duszę spokój i ukojenie. Pewnej nocy dwa razy obudziłam się z różańcem w ręku modląc się. Było to wspaniałe uczucie. Maryja mówiła mi nie poddawaj się .
Módl się moje dziecko.
Skończyłam odmawiać Nowennę i poczułam się wolna od wielu ciężarów ,lęków, grzechów, od silnego działania złego…tak on bardzo mieszał. Obecnie chodzę do kościoła, cieszę się życiem powoli przełamuje swoje granicę ale idę. Idę przed siebie z Panem Bogiem,Maryją i Jezusem. I nie boję się bo wiem,że Oni naprawdę są ze mną. Powierzam się Panu Bogu i ufam,że nigdy mnie nie opuści a moja wiara będzie silniejsza i nie da mi się złamać. Wierze,ze kiedys uzdroei mnie całkowicie. Dziękuję każdego dnia za to wszystko, bo wiem,że dzięki temu dokonało się moje nawrócenie i częściowe już zbawienie. Jezu Ufam Tobie. Dziękuję.
Życzę Wam wszystkim odwagi żeby zacząć się modlić i żyć. Nowenna Pompejanska ocaliła mi życie . Dziękuję Matulu. Kocham Cie.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MałgorzataMonika miechurskaDawid Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dawid
Gość
Dawid

Ale swiadectwo jestem w szoku jakbys opisala kawalek mojego zycia,tzn nie jestes z tym samatez odmawiam 6 pompejanke MARYJA dziala cuda,nawrocilem sie dzieki nowennie moja zona tez,modlimy sie,moje dzieci znajo cale pacierze modlimy sie co wieczor razem, 3 i 7 lat chlopaki! Mama bo tak jo nazywam,znalazla mi prace i wieeeeele mi pomogla i pomaga,tez cierpie na ataki leku paniki strachu niepokoju,ale odkod zaczolem odmawiac pompejansko nowenne to nie pamietam kiedy byl atak chyba wogole,jest blogi spokoj uczucie ze patrzy na mnie,mowioc nie boj sie jestem obok,i nie boje sie kocham mMAME MARYJEmame wszystkich mam i ludzi,pamietaj przejdzie ci ja… Czytaj więcej »

Monika miechurska
Gość
Monika miechurska

Maryjo Oredowniczka Nasza dziękuję za każde takie świadectwo gdzie Jesteś przy Nas i trzymasz nas za rękę. Też się modlę od 7 Lat, obecnie w intencji Ojczyzny, Niech Dobry Bóg Nam Błogosławi, Amen

Monika miechurska
Gość
Monika miechurska

Niech Bogu będą dzięki. Maryjo Bądź Uwielbiona amen

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ze mną było podobnie jak z Ewą. Nerwica, alkohol każdego dnia, papierosy, wieczne krzyki na męża i dzieci… Aż nadszedł czas kiedy starszy syn sie wyprowadzil z dziewczyna, wpadł w kłopoty i że strachu nie odzywał się do mnie i męża. Umoeralam ze strachu o niego, płakałam…I znalazłam Nowennę Pompejańska. Zapisałam się też do Róży Rodziców modlących się za dzieci i odmówiła nowennę do Matrki Bożej Rozwiazujacej Węzły i koronkę Wyzwolenia. Już po kilku dniach syn odpisał mi na smsa, zrobił się wylewny, z czasem rozstał się z dziewczyna i wrócił do domu. W między czasie z dnia na dzień… Czytaj więcej »

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ