Beata: „Musimy opróżnić czyściec”

Jeśli chodzi o Różaniec do 13 Cnót Maryi zwany koronką za dusze w czyśćcu cierpiące to chciałam opowiedzieć swoją historię. Pewnego dnia przeglądając książki na Allegro znalazłam wśród aukcji ten oto różaniec. Zachęcona obietnicami zamówiłam go i zaczęłam gorliwie się na nim modlić. Mając na uwadze obietnicę, że osoba odmawiająca dostanie widzialny znak skuteczności tej modlitwy poprosiłam dusze czyśćcowe, aby mi nie dawały tego znaku i nie pokazywały mi się, ponieważ jestem cykor i bałam się takiej możliwości. Po 2 czy 3 dniach odmawiania wpada do mnie moja mama i mówi coś takiego: „Byłam sobie w kuchni i czekałam na pana X. który miał przyjść po klucze. Nagle słyszę trzykrotne pukanie do okna. Podbiegam, odsłaniam firanę i widzę stojącego mężczyznę w ciemnej kurtce z jaśniejszymi lampasami, który skierował się zaraz w stronę drzwi, tak jakbym miała mu je otworzyć. Biegnę do drzwi i jestem przekonana, że to pan X. przyszedł po klucze. Otwieram drzwi a tu … cicho, głucho, ani żywej duszy. Nikogo nie było. I nagle czuję takie przynaglenie, że mam do ciebie iść i ci o tym zdarzeniu powiedzieć”. W pierwszej chwili byłam zdezorientowana, chciałam to sobie jakoś racjonalnie wytłumaczyć, ale zaraz przypomniała mi się obietnica otrzymania widzialnego znaku skuteczności tej modlitwy. Kochana Duszyczka, nie chcąc mnie przestraszyć – tak jak ją o to prosiłam – dała mojej mamie subtelny, ale oczywisty znak swojej wdzięczności a zarazem skuteczności tej modlitwy. Kiedy powiedziałam mamie, że od paru dni modlę się za dusze czyśćcowe, i do tych modlitw dołączona jest ww. obietnica to mama trochę się przeraziła, bo zrozumiała kto nas odwiedził. Od tamtego dnia staramy się codziennie modlić tym różańcem. Także kochani, nie bójmy się! Nasze kochane Duszyczki nie chcą nas w żaden sposób przestraszyć. Dają nam subtelne znaki, dostosowane do naszej percepcji. Módlmy się tymi bądź innymi modlitwami, wszystkie są skuteczne. Polecam też „100 razy wieczny odpoczynek”. Pomagajmy naszym Braciom póki możemy, bo nie wiadomo, czy po naszej śmierci znajdą się dobrzy ludzie, którzy będą się za nas modlić. Jak mówił św. Ojciec Pio: „Musimy opróżnić czyściec”. Z Panem Bogiem!

Książka: Koronka z modlitewnikiem za dusze w czyśćcu cierpiące (książka + różaniec)

Koronka z modlitewnikiem za dusze w czyśćcu cierpiące (książka + różaniec) Opracowanie: Magdalena Maziarz

Koronka za dusze w czyśćcu cierpiące + książeczka, czyli zestaw zawieracy modlitwy za dusze czyśćcowe, pomagające im jak najszybciej odbyć pokutę przewidzianą przez Boga i dostąpić Chwały Nieba.

Zobacz

Obietnice Matki Bożej

– Kiedy ta Koronka zostanie odmówiona z wielkim nabożeóstwem i miłością, w zjednoczeniu z duszami w Czyśćcu cierpiącymi, pięćset dusz zostaje wybawionych z Czyśćca i pięćset dusz z każdego poziomu.
– Każda dusza wybawiona przez Łaskę tej Koronki będzie się wstawiać w szczególny sposób za te osoby, które się za nią modliły.
– Specjalna Łaska z każdej z Moich Cnót będzie udzielona przez Nieskończone Miłosierdzie Mojego Boskiego Syna, oraz skrucha serca dla tych, którzy tego pragną.
– Ci, którzy odmawiają tę Koronkę, pomogą przede wszystkim duszom z ich pokrewieóstwa … otrzymają widzialny znak mocy tej modlitwy.
– Na tę Koronkę zostało nałożone bardzo szczególne błogosławieństwo Trójcy Świętej przez Moje Niepokalane Serce.

Na podstawie Modlitewnika: „Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa” – Modlitwy i Nabożeństwa z Obietnicami.

 • Bardzo ale to bardzo dziękuję za wzmiankę o Różańcu do 13 Cnót Maryi, to jest coś czego szukałam, jako iż nie mam siły aby się za siebie modlić, lecz za Dusze mam większą motywację i chęci 🙂

 • Za dusze czyśćcowe odmawiajmy przede wszystkim tradycyjny Różaniec oraz ofiarujmy Msze Święte oraz Komunie Święte. Koronka do 13 cnót NMP za dusze w czyśćcu cierpiące z tego co wiem nie ma imprimatur kościelnego.

 • Do Admina strony. Modlitewnik „Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa” , z którego pochodzi ta modlitwa jest wydawany przez sektę Melanistów.
  Poniżej skopiowałem oświadczenie w tej sprawie ( dostępne powszechnie w internecie ) wydane przez Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów:
  „Istnieje w krajach zachodnich, głównie w Kanadzie sekta tzw. „melanistów””. Oni to właśnie w wydawanych książkach i kasetach opowiadają rzeczy nieprawdziwe na temat objawienia w La Salette. Chętnie piszą o tajemnicach saletyńskich i podają wymyśloną regułę zakonu tzw. „Apostołów Czasów Ostatecznych”. Dla zmylenia ludzi, proponują swoje publikacje nawet wydawnictwom katolickim i kto nie zna dokładnie tematyki saletyńskiej, może zostać wprowadzony w błąd. W Polsce pojawiają się różne tego typu tłumaczenia i publikacje. Przed laty została omyłkowo wydana książka „Pasterka z La Salette”, która została wycofana. Również Księża Marianie wycofali kasetę video wyprodukowaną na życzenie melanistów. Nie znając dokładnie tych zagadnień, można uczynić wiele zła. Bardzo dziwnie brzmi powoływanie się na objawienie Matki Bożej i przypisywanie Jej słów, których nigdy nie wypowiedziała. Z broszurą „Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa” nie mamy nic wspólnego. Podane tam informacje o Matce Bożej Saletyńskiej są nieprawdziwe. Prosimy więc nie kupować ani nie rozpowszechniać takich publikacji. „

  • Już sama wyszukałam podstawowe informacje na temat tego różańca i stwierdziłam, że jak pochodzą od fałszywych objawień to ja się w to nie zagłębiam, a teraz widzę, że i tu ktoś przed nim ostrzega, więc przedwczesna radość.. :/

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!