Marta: Wyproszone łaski

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem. A może być nie dzieje się przez przypadek? Długo zbieralam się do jej odmawiania, zbyt dużo obowiązków, praca zawodowa itp. A jednak spróbowałam bo intencja była dla mnie bardzo ważna. Tak bardzo chciałam zajść w drugą ciążę (mam 6 letniego synka) . Po pierwszym porodzie miałam powikłania i kolejna ciąża była pod znakiem zapytania, ale dopoki nie podjęliśmy starań o dziecko, nie wiedziałam czy będę mogła jeszcze zajść w ciążę. Dlatego nasze starania o dziecko chciałam poprzedzić nowenną, aby Maryja pozwoliła mi urodzić jeszcze zdrową dziewczynkę, bo jej mi brakowało tylko do szczęścia. Kiedy miałam już rozpocząć moja pierwszą nowennę, okazało się że moja babcia ma złośliwy guz na piersi i czeka ja operacja. Stwierdziłam, że w pierwszej kolejności muszę pomodlić się za nią, za udaną operację. W trakcie odmawiania nowenny za babcię dowiedziałam się że jestem w ciąży…. Babcia nie poddała się operacji, ale pomimo że upłynął ponad rok od wykrycia guzka, ma się dobrze. Moje kolejne nowenny (w sumie 4) odmawialam w intencji zdrowia dziecka i szczęśliwego rozwiązania. Urodzilam zdrowego chłopca, który ma teraz pół roku i smacznie obok śpi… Dziękuję Maryjo. Moi chłopcy są dla mnie całym światem… Może jeszcze kiedyś dasz nam też i zdrowa dziewczynkę….

13
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
...PawełeniaAgnieszkatez Ania Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Hanka
Gość
Hanka

Można. U nas w Kościele parafialnym byli ostatnio Karmelici i mówili o tym.

Agucha
Gość
Agucha

Marta, jesli babcia by chciala pic ziola to na forum łuskiewnik jest watek o nowotworze piersi. Wiem tez ze sa badania PUM o roli arsenu selenu i cynku w nowotworze piersi – poczytaj, dieta latwo nadrobic braki 🙂

tez Ania
Gość
tez Ania

Moi drodzy! Zioła nie są panaceum na wszystko. One zawierają określone związki chemiczne w określonych stężeniach, przez co mogą być nieskuteczne bo w praktyce trzeba by wypić ileś litrów danego preparatu by miał szansę przynieść oczekiwany efekt.. Przy okazji człowiek zaszkodziłby sobie na pięć innych schorzeń ze schorzeniami wątroby, która musi to wszystko metabolizować oraz nerek na czele. Zioła zawierają zbyt małe stężenia określonych substancji by one zadziałały tak, jak ma szanse zadziałać lek. One mogą tylko ewentualnie wspomagać leczenie, o ile nie blokują ani nie osłabiają działania leków, bo i taką ewentualność trzeba brać pod uwagę.

tez Ania
Gość
tez Ania

Mam bardzo pilna pracę do wykonania w weekend więc nie dam rady podać konkretnych pozycji bibliograficznych. Polecam rzetelne źródła naukowe poparte badaniami. Takiczłowieczku z Twoich wpisów jasno wynika, że chmiel pomaga Ci w stopniu bardzo niewielkim, a przy niewłaściwym stosowaniu tylko szkodzi. Uciekam do mojej pracy, którą skończę w niedzielę wieczorem, a w poniedziałek rano zacznę od nowa.

tez Ania
Gość
tez Ania

Marto, przy ziołach należy koniecznie sprawdzać, czy nie blokują one lub nie osłabiają czy nie nasilają działania leków.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Na 100 procent można. Sama przyjęłam szkaplerz w sierpniu i tak mnie właśnie ksiądz poinformował.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Można nosić szkaplerz w postaci medalika. Co do splotu łańcuszka albo jego długości to już ci nie pomogę .

Paweł
Gość
Paweł

A ten medalik można samemu nałożyć czy musi być odpowiednia msza

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Jeśli ksiądz założył ci już materiałowy szkaplerz to sam możesz go zastąpić medalikiem. Szkaplerz zakłada ci ksiądz raz więc jeśli go zgubisz lub ci się zniszczy (materiałowy) to zastepujesz go sam. Oczywiście trzeba poświęcić. Ja znalazłam czyjś szkaplerz w kałuży wody. Po jakimś czasie dotarło do mnie, że może Maryja chce abym też go przyjęła. W końcu mówi się szkaplerz noś i na różańcu proś….

...
Gość
...

Tak, jak ktoś nosi szkaplerz to Matka Boska go ochrania. Ja też tego doświadczyłam. Kiedyś dwa razy zostałam uratowana z bardzo dużego niebezpieczeństwa ( próba porwania). Jak kiedyś raz poszłam na modlitwę wstawienniczą, to kobieta, która modliła się za mnie zdziwiona spytała mnie dlaczego widziała Matkę Boską przy mnie podczas modlitwy.

Paweł
Gość
Paweł

A gdzie taki szkaplerz mogę otrzymać

...
Gość
...

Najlepiej u karmelitów bosych. 16 lipca jest uroczystość Matki Boskiej Szkaplerznej i można wtedy w Internecie poszukać w którym kościele oferują możliwość przyjęcia szkaplerza.

enia
Gość
enia

Ja polecam Balsam Kapucyński, poczytać stara ulotka

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną