Gosia: Mateńka zawsze przychodzi z pomocą

Pragnę tu złożyć moje kolejne świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Pisałam już jak dzięki wstawiennictwu Maryi mam męża , a teraz jeszcze Mateńka uprosiła dla nas dar potomstwa.
Wyszłam za mąż w wieku 39 lat i zaraz po ślubie zaczęliśmy starania o dziecko. Jednak czas płynął a ciąży nie było . Smutek, łzy, pretensje, że innym tak łatwo dziecko przychodzi a u nas ciągle pustka. Kilka Nowenn odmówionych w tej intencji przez moją mamę i przeze mnie. Z mężem pielgrzymowaliśmy do wielu miejsc prosząc o dziecko (Łagiewniki, Leśniów, Kalwaria Zebrzydowska, Gidle, Święta Anna, Jasna Góra ).
I tak na Boże Narodzenie 2017 roku po dwóch latach starań dowiedzieliśmy się , że pod moim sercem zamieszkało dzieciątko. Wielka radość, ale i obawa czy wszystko będzie dobrze( mój wiek i kilka przewlekłych chorób). Na to najlepszym lekarstwem jest oczywiście Nowenna. Odmawiałam ją całą ciążę o zdrowie dla mnie i dzieciątka, o szczęśliwy poród (moja mama oczywiście też ). Pomimo mojego wieku (42 lata) ciąża przebiegła bezproblemowo, normalnie zajmowałam się domem, ogródkiem, robiłam przetwory. 9 sierpnia urodziła się zdrowa córeczka , po trzech dniach byłyśmy w domu. Mateńka zatroszczyła się o mnie i moje dzieciątko i teraz cały czas wspomaga mnie w moim macierzyństwie. Nasz mały cud Dominika Józefina ma już 5 miesięcy, pięknie się uśmiecha i przynosi radość całej rodzinie.
Nowenna jest ze mną cały czas od ponad 3 lat (miałam tylko małą przerwę zaraz po porodzie ), a w tej , którą teraz odmawiam dziękuję Mateńce za wstawiennicto i ogrom wyproszonych łask.
Mateńka zawsze przychodzi z pomocą czasem trzeba tylko trochę poczekać.

Przenieś się do Gietrzwałdu,

by zobaczyć, co kryje w sobie

to cudowne miejsce -  jedynych

w Polsce uznanych objawień Matki Bożej.

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
KasiaIwonaMonikaMalenaIza Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Piękne świadectwo. Dziękuję.

Iza
Gość
Iza

Dziękuję za to świadectwo…mam 40 lat…i ciągle czekam…NP już odmówiłam…

Kasia
Gość
Kasia

Wytrwaj w modlitwie.
Ja urodziłam zdrowego synka w wieku 45 lat. Wymodlony

Malena
Gość
Malena

Pani swiadectwo daje nadzieje. Chwala Panu!Wszystkiego dobrego dla calej rodziny.

Monika
Gość
Monika

Piękne świadectwo! Daje nadzieję na późne i upragnione macierzyństwo.. Niech Bóg i Przenajświętsza Panienka błogosławi całą rodzinkę!

Iwona
Gość
Iwona

Matka Boża zawsze pomaga u mnie to trwało 10 lat .. lecz odmówiłam pierwsza nowennę i się stało cały czas odmawiałam Nowennę w intencji dziecka urodził się zdrowy dzień zakończenia NP był właśnie na 27 września dokończyłam Nowenne pół śpiąca ale wiedziałam że muszę dokończyc i podziękować .Teraz kończę 4 NP i nic nie jest w stanie mnie zatrzymać .
… Szczęść Boże

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ