Agnieszka: Zdrowe dziecko

Na poczatku roku dowiedziałam się że jestem w ciązy. Podczas kolejnej wizyty lekarz zauważył obrzęk plodu. Powiedział mi, że nie widział sytuacji zeby dziecko z takim obrzękiem było zdrowe. zalecil wykonanie badan penatalnych. Po wyjsciu z gabinetu zaczełam plakac, a po powrocie o domu zaczełam odmawiac nowenne. jeszcze przed wykonanie badan prenatalnch okazalo sie ze obrzeku nie ma, mimo to odmawialam nowene do konca. wyniki wyszły kiepskie, nie zdecydowałam się jeednak na amniopuncje. w tym mmencie leze w szptalu a obok mnie moja zdowa corka.

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
GosiaAndrzejowamena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mena
Gość
mena

Chwała Panu, nieustwaj w modlitwie różańcowej . Bóg ma wielkie Plany wobec Twojej córci skoro od początku zły chciał ją zniszczyć. Ale z Maryją jesteście bezpieczni.
Pozdrawiam i życze obfitego Bożego Błogosławieństwa dla Twojej rodziny

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

Chwała Bogu za to co uczynił wobec Was! bardzo cieszą mnie świadectwa o narodzeniu zdrowych dzieci wbrew różnym przeszkodom. Jako lekarz powiem krótko: w dzisiejszych czasach roszczeniowości pacjentek i często pogarszajacego się stan zdrowia populacji wielu lekarzy (zazwyczaj na wyrost) woli uprzedzić o ewentualnych powikłaniach, ryzyku itd.Ma to na celu nie wystraszenie pacjentki i zmobilizowanie jej do modlitwy,nawrócenia ale najzwyczajniej w świecie ma uświadomić potencjalne ryzyko (nawet niewiwlkie) i podjęcie ewentualnie dalszej diagnostyki jeśli coś okaże się nieprawidłowe. Jeśli dziecko urodzi się zdrowe (A tak się dzieje dość często) uznawane to bywa za cud i lekarz nie będzie ciągany po… Czytaj więcej »

Gosia
Gość
Gosia

To prawda, trzeba się modlić za lekarzy… mądrych, rozsądnych… bo o takich trudno we wszystkich specjalizacjach
Bo ręce opadają…

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ