Beata: „Musimy opróżnić czyściec”

Jeśli chodzi o Różaniec do 13 Cnót Maryi zwany koronką za dusze w czyśćcu cierpiące to chciałam opowiedzieć swoją historię. Pewnego dnia przeglądając książki na Allegro znalazłam wśród aukcji ten oto różaniec. Zachęcona obietnicami zamówiłam go i zaczęłam gorliwie się na nim modlić. Mając na uwadze obietnicę, że osoba odmawiająca dostanie widzialny znak skuteczności tej modlitwy poprosiłam dusze czyśćcowe, aby mi nie dawały tego znaku i nie pokazywały mi się, ponieważ jestem cykor i bałam się takiej możliwości. Po 2 czy 3 dniach odmawiania wpada do mnie moja mama i mówi coś takiego: „Byłam sobie w kuchni i czekałam na pana X. który miał przyjść po klucze. Nagle słyszę trzykrotne pukanie do okna. Podbiegam, odsłaniam firanę i widzę stojącego mężczyznę w ciemnej kurtce z jaśniejszymi lampasami, który skierował się zaraz w stronę drzwi, tak jakbym miała mu je otworzyć. Biegnę do drzwi i jestem przekonana, że to pan X. przyszedł po klucze. Otwieram drzwi a tu … cicho, głucho, ani żywej duszy. Nikogo nie było. I nagle czuję takie przynaglenie, że mam do ciebie iść i ci o tym zdarzeniu powiedzieć”. W pierwszej chwili byłam zdezorientowana, chciałam to sobie jakoś racjonalnie wytłumaczyć, ale zaraz przypomniała mi się obietnica otrzymania widzialnego znaku skuteczności tej modlitwy. Kochana Duszyczka, nie chcąc mnie przestraszyć – tak jak ją o to prosiłam – dała mojej mamie subtelny, ale oczywisty znak swojej wdzięczności a zarazem skuteczności tej modlitwy. Kiedy powiedziałam mamie, że od paru dni modlę się za dusze czyśćcowe, i do tych modlitw dołączona jest ww. obietnica to mama trochę się przeraziła, bo zrozumiała kto nas odwiedził. Od tamtego dnia staramy się codziennie modlić tym różańcem. Także kochani, nie bójmy się! Nasze kochane Duszyczki nie chcą nas w żaden sposób przestraszyć. Dają nam subtelne znaki, dostosowane do naszej percepcji. Módlmy się tymi bądź innymi modlitwami, wszystkie są skuteczne. Polecam też „100 razy wieczny odpoczynek”. Pomagajmy naszym Braciom póki możemy, bo nie wiadomo, czy po naszej śmierci znajdą się dobrzy ludzie, którzy będą się za nas modlić. Jak mówił św. Ojciec Pio: „Musimy opróżnić czyściec”. Z Panem Bogiem!

Książka: Koronka z modlitewnikiem za dusze w czyśćcu cierpiące (książka + różaniec)

Koronka z modlitewnikiem za dusze w czyśćcu cierpiące (książka + różaniec) Opracowanie: Magdalena Maziarz

Koronka za dusze w czyśćcu cierpiące + książeczka, czyli zestaw zawieracy modlitwy za dusze czyśćcowe, pomagające im jak najszybciej odbyć pokutę przewidzianą przez Boga i dostąpić Chwały Nieba.

Zobacz

 • „Tam gdzie brak wiary potrzebne są znaki” Papież Franciszek.
  Dla dusz czyśćcowych najskuteczniejsza jest ofiara Mszy Św i przyjęcie w ich intencji Komunii Św. , uzyskanie odpustów a później odprawienie w ich intencji Drogi Krzyżowej i odmówienie tradycyjnego Różańca.

 • Zdaje mi się, że mam podobną książeczkę ale nie ma w niej tej modlitwy o której piszesz.

 • Beata fajnie opisałaś, ten Rózaniec jest tu w wydawnictwie. Ja też go mam i się modlę na nim.

 • Beato jak modlić się tym różańcem ??nie slyszlam nigdy o tej modlitwie …. Nie umiem się modlić jak mam zacząć ??Czy to jest rozaniec tylko za jedna wybrana dusze ??czy za kilka ??czy ja pomogę tym duszom a później one mnie ??jak to działa ?? Obecnie modlę się pompejanka Ale czuję że mam taki smród w buzi w ustach ciągle bluznie mam siebie dosyć zemszcze okropnie na osobę za która się modlę ….. Potrzebuję łaski od Pana żyje w związku bez sakramentu z dzidziusiem …… Czy te dusze wstawia się za mną jeśli się za nie pomodle? ?

  • Monia w wydawnictwie rosemaria jest ten rózaniec za dusze czysccowe z tekstem jak sie modlić, 13 zł

    • Monia za dusze czyśccowe można sie modlić innymi modlitwami, Koronką do Bozego Miłosierdzia, Koronka do Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Różańcem chociaż 1tajemnicę, czy NP odmówić w intencji dusz czyśccowych.
     Monia konkubinat nie jest dobry,nie podoba się Bogu. Zrób coś z tym.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!