Agnieszka: Uzdrowienie małżeństwa

Wczoraj skończyłam odmawiac moja 5 nowenne od Matki Bożej. Poprzednie 4 zostały wysłuchane. I tym razem Matka Boża mnie nie opuściła i pomogła w życiu.
Modlilam się o uzdrowienie małżeństwa, które po 17latach zaczęło się poprostu sypać. W 4dniu nowenny mąż chciał się wyprowadzić. Przeprowadziliśmy burzliwa rozmowę. Daliśmy sobie ostatnia szansę i od tamtego dnia nie było między nami ani złych słów ani złych chwil. Wierzę, że to laska boża na nas splynela i odmienia nasze serca. Dziękuję Matce za jej pomoc i okazałe łaski.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

59
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
50 Wątki z odpowiedziami
26 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
24 Autorzy
...MagdalenapiotrewaMarek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
żona
Gość
żona

Chwała Panu☺️

Dorota
Gość
Dorota

Piękne świadectwo ja dzisiaj zaczynam drugą nowenne mam nadzieje ze Matuchna mi pomoże w styczniu mam pierwszą rozprawę proszę o modlitwę.

Jolanta
Gość
Jolanta

Cudowne świadectwo! Chwała Panu! Dorota ja mam tez niedługo rozprawę ale wierze do końca, ze Matka Nasza Kochana zwycięży zło i małżeństwo się odrodzi. Naprawdę czuje, ze dostanę ta łaske od Boga. Czasami tak czuje jakby to było pewne, ze as boje się pomyśleć co jeśli nie. Może pomodlimy się dzisiaj wspólnie o 20:00 koronka do Miłosierdzia za nasze małżeństwa? Co Ty na to? Może ktoś jeszcze do nas dołączy ?

Maria
Gość
Maria

To dobry pomysł. Ja o 20:00 klękam do modlitwy i Jolu razem z Tobą będę Bożemu miłosierdziu powierzać nasze małżeństwa, które potrzebują odrodzenia.

Kaśka
Gość
Kaśka

Dołączam się i razem z Wami szturmuję Niebo o uzdrowienie małżeństw. U mnie sprawa rozwodowa w lutym :(. Ale podobnie jak Jolanta mam wiarę i przeczucie, że będzie dobrze. Też się boję tego ale ufam, na 200% ufam. Godzina 20:00 jesteśmy razem duchowo.

Joanna
Gość
Joanna

Duchowo będę łączyła się z Wami.
Maryja jest zawsze przy nas nie tracmy wiary w Boże Miłosierdzie.

Joanna
Gość
Joanna

Ja także przyłączam się do modlitwy i proszę i odrodzenie naszej relacji małżeńskiej i powrót męża do domu. Ufam, ufam z całych sił, że Maryja go przyprowadzi.

Ewelina
Gość
Ewelina

Ja też dołączę się duchowo o 20:00 powierzać Bożemu Miłosierdziu, Wasze i moje małżeństwo!!!

Jolanta
Gość
Jolanta

Dziewczyny jest nas już 7 (Dorota, Maria, Kasia, Joanna, Ewelina, Anna, Jola) Wymieńmy swoje imiona podczas modlitwy i działajmy razem przeciwko złemu!! Maryja nam napewno pomoże, a Bóg Wszechmogący ześle potrzebne nam łaski. Wierzmy mocno, ze w kobietach jest siła do walki, a w mocy Boga odrodzenie naszych małżeństw! Pamiętajcie i mówcie sobie codziennie, ze dla Boga nie ma nic niemożliwego i dla niego nie istnieje termin „ za późno” na ratowanie! Niech Duch Święty prowadzi nas w modlitwie. Ja będę codziennie klękać o 20:00.

Anna
Gość
Anna

Ja tez uczynię codzienną wieczorną praktykę i o 20 : 00 będę modlić się za małżeństwa w kryzysie i duchowo łączyć się z każdą osobą , która też o 20:00 będzie się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia w tej intencji. Nasz Ojciec w Niebie widzi nas i cieszy się, że „walczymy” i On uczyni naszą walkę zwycięską.

Anna
Gość
Anna

Módlmy się przy zapalonej gromnicy. Ona symbolizuje światło Naszego Pana i Zbawiciela. Zaprośmy również do modlitwy dusze w czyśćcu cierpiące.

Agata
Gość
Agata

Ja mam pierwsza rozprawe 17 grudnia. Licze jeszcze tylko na cud.I nadal się modlę. Prosze modlitwę za nasze małżeństwo.

Anna
Gość
Anna

Ogłaszaj, czyli mów z wiara i głośno „Co Bóg złączył, człowiek nie nie rozdziela” Słowo Boga ma moc.

Kaśka
Gość
Kaśka

Agata, napisz jak u Ciebie po sprawie?

Agata
Gość
Agata

U mnie już po rozprawie. Mąż chciał rozwodu, ale zgodził się na separację. Jak zaznaczył „na razie” i dlatego żeby było szybko po sprawie. Nie zgodził się na proponowaną mediacje, stwierdził że to bez sensu i ze mnie nie kocha. 14 stycznia będzie zakończenie sprawy, ale to już tylko proforma, ponieważ ostatnio nie było jeszcze opinii kuratora. Ja nadal modlę się o jego nawrócenie i powrót do rodziny. Jeszcze mam nadzieję że tak się stanie. Codziennie czytam świadectwa o cudach, o problemach, które się rozwiązały, pomimo, że po ludzku nie były do rozwiązania. I sama czekam na taki cud.

piotr
Gość
piotr

wedlug wiarywaszej niech wam sie stanie – modlitwa + post , Panie poblogoslaw na te sprawe , prosze Ciebie ja

Kaśka
Gość
Kaśka

Agata, bądź dobrej myśli. Czas świat to czas pojednania, wybaczenia i również nawrócenia. Dobrze, że się modlisz i wierzysz. Bóg Cię wysłucha. A nawet, jeśli styczniowa sprawa nie skończy się tak jak byś chciała to pamiętaj, że ostatnie słowa należą do Boga a dla Niego nie ma nic niemożliwego. Może to, co Was spotkało to doświadczenie, które ma Was zaprowadzić do czegoś pięknego. Ja mam sprawę w lutym – 27 :(. Też nie chce rozwodu i nie ustaje w modlitwach. Zaufajmy Bogu. On nas poprowadzi bo wie, co dla nas jest dobre, mimo, że nie zawsze my to rozumiemy. Agata!… Czytaj więcej »

Agata
Gość
Agata

Dzirkuje za wsparcie. Pomodle sie za Twoje małżeństwo ,27 lutego bede takze z Tobą myslami i modlitwą. Juz zaznaczylam w kalendarzu tę datę. Musi być dobrze.

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

Kiedy to piszę jest już prawie 22…Ale.. czy ktoś chciałby pomodlić się za mnie i za mojego męża? Od kilku miesięcy jesteśmy po rozwodzie… bardzo modliłam się (ja i wiele osób dobrej woli) aby do tego nie doszło.. Ale doszło.. Rozwód nastąpił i mąż oficjalnie „może ” sobie układać życie z kochanką..A koło mnie też się już kręci chętny adorator.. Po ludzku sytuacja beznadziejna A ja „bezczelnie” proszę o modlitwę…chociaż tak naprawdę żebram jej od Was…aż wstyd..Ale nie mam wyjścia… umieram z głodu miłości i miłosierdzia… moja nędza moralna jest straszna. Może ktoś z Was się zlituje i za nas… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Małżeństwo zeszło się po 6 latach po rozwodzie. Bądź wierna złożonej przysiędze. Bóg Was ocali. Nigdy nie będziesz szczęśliwa w nowym związku, bo to jest szatańska droga. Tylko w Bogu jest nasza radość i szczęście.

...
Gość
...

Jakiś czas temu w telewizji było świadectwo ludzi, którzy zeszli się ze sobą po chyba 6 czy 10 latach czy nawet kilkunastu od rozwodu. Żona zostawiła męża praktycznie zaraz po ślubie, nie mieli dzieci. Odeszła do kochanka, z którym potem miała 3 dzieci. Jej pierwszy mąż długo był sam, w końcu po wielu latach też kogoś sobie znalazł i ma z tą kobietą dziecko. Wtedy rozpadł się związek jego żony z kochankiem. Została sama z 3 dzieci. Podczas przypadkowego spotkania z byłym mężem zaczęła dążyć do odnowienia relacji z nim. Mąż ją przyjął. Niestety pewnie szczególnie cierpią na tym dzieci,… Czytaj więcej »

Dorota
Gość
Dorota

Jestem z Wami dzisiaj o 20.00

Mariusz
Gość
Mariusz

Bóg zapłać za to świadectwo, niech Pan Bóg błogosławi rodzinie i Najswietsza Panienka ma was w swojej opiece, Amen

Anna
Gość
Anna

Mariusz, mój mąż też ma takie imię jak Ty. Kiedy czytam Twoje wpisy, to robi mi się na sercu ciepło, bo myślę, że to On, ale tak nie jest. Mój mąż bardzo się pogubił i jest w szatańskich sidłach, modlitwą ratuję Go, bo tylko to, (albo aż To!!!) mi pozostało. O 20:00 łączę się z „żonami walczącymi”.

Marta
Gość
Marta

Ja też dołączam. Pokój z wami.

Mariusz
Gość
Mariusz

Anno sam sobie jestem winien, straciłem cudowną kobietę, nie odzyskam jej. Łączę się w modlitwie.

Dorota
Gość
Dorota

Ja wam wszystkim bardzo dziękuję za taki super pomysł, będę z wami o 20 w modlitwie za was i proszę o modlitwę za małżeństwo rozbite przez księdza. Jest to coś okropnego, to już trzecie takie małżeństwo przez tego księdza rozbite i to w tej samej parafii!!!.

Jolanta
Gość
Jolanta

Z opóźnieniem pojawiają się komentarze ale jest nas 8 walczących duchowo żon ( Dorota, Joanna, Maria, Kasia, Ewelina, Anna, Marta, Jola) i jeden mężczyzna Mariusz! Nie dajmy się złemu! Chwała Panu! Wygramy to!

tez Ania
Gość
tez Ania

Drogie Panie i Panowie, niech wszystkie Wasze sprawy ułożą się jak najlepiej dla Was. Dużo dobra dla Was i Waszych rodzin.

Agata
Gość
Agata

Ja jutro o 20 dolacze do Was. Dzisisj juz za pozno

Edyta
Gość
Edyta

Dziewczyny ja tez sie dolaczam do Was.Bede sie modlic o nasze malzenstwa.Moze bysmy jakas grupe zalozyly np.na Facebook albo whatsap.Moglybysmy sie wspierac w rozny sposob.

Anna
Gość
Anna

Nie trać nadziei. Jeśli jesteście sakramentalnym małżeństwem, to u Boga nic się nie zmieniło. Joanna Bądkiewicz, która pisze o ojcu Dolindo, opowiedziała historię małżeństwa, które było 6 lat po rozwodzie. Żona nieprzejednana, bez kontaktu 6 lat i mąż oddał sprawę Panu Jezusowi. ‚Jezu Ty się tym zajmij”. Czekał 1 dzień. Żona sama się odezwała. Teraz są szczęśliwym, odrodzonym małżeństwem.

Joanna
Gość
Joanna

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Ksiazki o Ojcu Dolindo Jezu Ty się tym zajmij są na to prawdziwym przykładem.
NIECH SIĘ STANIE WOLA TWOJA PANIE.
JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

Letka
Gość
Letka

Piękna historia tego małżeństwa rozwiedzionego, które po 6latach odbudować ta miłość małżeńską. To daje nadzieję takiej jak ja, że modlitwa u Boga dużo można. Też modlę się o odrodzenie mojego małżeństwa.

enia
Gość
enia

Letka odsłuchaj spotkania młodych z 14.XI.2015 Kazanie , modlitwę uwolnienia i uzdrowienia

Agata
Gość
Agata

Tego nie rozumiem. Co to za szczęście że ktoś wraca po tylu latach. Przeciez przez ten czas trzeba zyc. Trzeba sobie ulozyc zycie, wszystko pozmieniac. Ja gdy dojdzie do rozwodu musze sprzedac dom, bo nawet gdyby mi go mąż zostawl zebym w nim mieszkala z corkami, to nie dam rady ani finansowo ani fizycznie. 6 lat czlowiek sie juz mysle pozbiera,. Najgorzej na poczatku gdy wszystko trzeba na nowo poukładać. I gdy juz jakos czlowiek dojdzie do rownowagi, to wtedy kros wraca. Nie rozumiem. U mnie gdy sad uzna rozwod to bedzie koniec nas. Pomimo ze nie chce rozwodu, chce… Czytaj więcej »

Jolanta
Gość
Jolanta

Dziewczyny dzisiaj idę na uroczystość prawie 4 godzinna za Ojca Pio – 50 lat od jego śmierci jest w tym roku i równo 100 lat od otrzymania stygmatów. Ojciec Pio mówił, ze „rozwód to paszport do piekła” wierze w jego słowa i pomoc dzisiaj. Idę na 17-21. Będą dwa razy wyczytywane intencje. Napisze na kartce Wasze imiona i wrzucę do koszyka. Jedynie w taki sposób mogę Wam tez trochę pomoc od siebie.

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

Jolu…okaż nam miłosierdzie serca i pomódl się za mnie i za mojego męża, chociaż po ludzku- jesteśmy już po rozwodzie i w okropnych moralnych dołach zagłady…jak wyschłe i martwe kości. Niech „mąż Boży” prorokuje nad nami…chociaż my jesteśmy martwi i niegodni. Niech Bóg czyni z nami co zechce…Jego Wola ponad wszystkim! Amen

Marek
Gość
Marek

Jeśli mogę, to poproszę wspomnienie również mojego małżeństwa. Bóg zapłać.

ewa
Gość
ewa

Jolu, proszę pomódl się za mnie i mojego męża, zostawił mnie. Ja wspomnę w modlitwach o Tobie. Bóg zapłać!!!

Joanna
Gość
Joanna

Pani Jolu u nas w parafii jutro będą sprowadzone relikwie Ojca Pio pomodle się również w Pani intencji i innych osób. Proszę również o modlitwę o nawrócenie mojego męża.

enia
Gość
enia

Ja proponuję odsłuchajcie kazania o.Daniela ze spotkania młodych 14.xI.2015 i modlitwę uwolnienia i uzdrowienia, jest na yt

tez Ania
Gość
tez Ania

Enia, ja sobie odsłucham, polecałaś w wymianie komentarzy pod innym świadectwem. dzięki za polecenie, już odszukałam w czeluściach internetu 🙂

enia
Gość
enia

Polecam Koronke Wyzwolenia, jak jest cieżki problem, zapalić gromnicę , rózaniec do reki i 9 x odmówić, warto ten modlitewnik mieć , poczytać o tej modlitwie.Dzis jest dzień darmowej dostawy, warto też mieć w domu balsam kapucyński , można jeszcze do 24-ej zamówić, piszę bo ja zamawiałam

Radek
Gość
Radek

A balsam do czego służy

enia
Gość
enia

Prosze wpisać w google Balsam kapucynski stara ulotka

enia
Gość
enia

Jak kto z Was będzie miał rozprawę w sądzie, jak wejdziecie na salę poprosić Jezusa aby był z jednej strony sędziego i ulubiony święty z drugiej strony sędziego , aby Wam pomogli, zwracać się do tych dwóch Dzentelmenów jak do najlepszych przyjaciół, wcześniej też mozna juz z NIMI się domówić , pogadać. Sprawdzone ! Godne polecenia!

żona
Gość
żona

Enia a co z Elżbieta? Odbyła się ta rozprawa? Czy ona jest po rozwodzie? Mam nadzieję, że Pan uratował jej małżeństwo… Nie widzę jej na forum…

żona
Gość
żona

Też dołączam do modlitwy koronka do MB, też jestem w takiej sytuacji, walczę ponad 3lata.

enia
Gość
enia

żona nie wiem co z Elzbietą

Radek
Gość
Radek

Czy ktoś odmawia koronkę 100 wieczny odpoczynek za dusze cześcowe

Hanka
Gość
Hanka

Ja odmawiam od dawna.

Dana
Gość
Dana

Do Radka: ja tez odmawiam

Anna
Gość
Anna

Ja też odmawiam.

Kaśka
Gość
Kaśka

8 grudnia – godzina łaski. Będę o Was pamiętała w modlitwach.

Magdalena
Gość
Magdalena

Kohabitacja przedmałżeńska w świetle badań naukowych – Dr Iwona Ulfik-Jaworska OWOCE wspólnego zamieszkiwania par przed ślubem Wzrastająca popularność kohabitacji przedmałżeńskiej, czyli wspólnego zamieszkiwania par przed ślubem, prowokuje dyskusje oraz liczne badania poświęcone temu zjawisku. Dyskusje podejmowane są przede wszystkim w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych. Badania wskazują na coraz większą powszechność zjawiska wspólnego mieszkania przed ślubem, czyli tzw. kohabitacji przedmałżeńskiej, oraz wzrost akceptacji społecznej dla związków nieformalnych. Oto niektóre wyniki i wnioski z badań prowadzonych przez socjologów i psychologów. Dlaczego pary chcą mieszkać ze sobą przed ślubem? – Zdecydowana większość badanych uważa, że mieszkanie ze sobą przed ślubem zwiększa… Czytaj więcej »

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ