Godzina Łaski za nami… i co dalej?

Wielu z nas modliło się w Godzinie łaski 8 grudnia o godzinie 12.00. Ale nie wielu wie jak piękne i ważne objawienia kryją się za Godziną Łaski…

Objawienia Róży Duchownej rozpoczęły się 24 listopada 1946 r. w szpitalu w Montichiari. Pielęgniarka Pierina Gilli ujrzała kobiecą postać, w której piersi tkwiły trzy miecze, a szatę przystrajały trzy róże: biała, czerwona i złota. Maryja prosiła o modlitwę, pokutę i pokorę. Przy kolejnych objawieniach nakazywała szczególną modlitwę za osoby duchowne. Życzyła sobie również ustanowienia święta ku czci Róży duchownej. Objawienia trwały do 1976 roku. W 1971 r. objawienia, jeszcze w trakcie ich trwania, nie uzyskały aprobaty biskupa jednak 15 sierpnia 2000 roku biskup Bresci, ks. Giulio Sanguinetti, uznał kult Matki Bożej Róży Duchownej w Montichiari.

Co obiecuje Matka Boża w swoich objawieniach w Montichiarii?

Więcej powołań i gorętsze, głębsze dążenie do świętości wśród księży i osób duchownych; mniej straconych i zdradzonych powołań!

  1. Świętość powołania i przebogate łaski dla osób poświęconych Bogu. Powrót do pierwotnego ducha ich świę­tych założycieli.
  2. Liczne nawrócenia wielkich i zatwardziałych grzeszników, przede wszystkim księży i osób poświęconych Bogu, którzy od Boga odeszli.
  3. Pewność osiągnięcia nieba, opiekę macierzyńską i obfite łaski dla wszystkich ludzi.
  4. Szczególną, cudowną moc leczniczą dla źródła w Fontanelle dla ciała i duszy. „Niech chorzy przychodzą do tego źródła, a z nimi wiele moich dzieci!”
  5. „Fontanelle ma się stać płonącą pochodnią wiary, modlitwy, wynagradzania!”
  6. „Montichiari stanie się miejscem, z którego promieniować będzie mistyczne światło na cały świat. Tak, to się spełni!”
  7. „Jednakże najbardziej oczywistym cudem będzie powrót dzieci do prawdziwej wiary, do prawdziwej miłości Pana! Potem nastąpi nowe pojednanie i pokój dla całego świata!”

Odpowiedz na wezwanie Maryi w Montichiarii!

Poznaj objawienia i ich znaczenie w naszym życiu duchowym, a otrzymasz łaski nie tylko w Godzinie Łaski. Maryja potrzebuje naszych modlitw i wzywa nas do odpowiedzi na Jej wołanie!

Maryja Róża Duchowna - Objawienia w Montichiari-Fontanelle

Cena promocyjna 19,00 zł Cena 19,50 zł

Godzina Łaski dla świata

Cena promocyjna 9,90 zł Cena 16,00 zł

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
ArturKatarzyna Przybycień Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Katarzyna Przybycień
Użytkownik
Katarzyna Przybycień

Bardzobym chciała, żebyśmy li wolę naszej Matki Najświętszej Maryji Panny Róży Duchownej, którą objawiła nam w Montichian i Fontanelle.

Artur
Gość
Artur

(usunięty -zniechęcanie innych do modlitwy – Admin

Artur
Gość
Artur

Proszę nie usuwać komentarzy bo to jest manipulacja. Odp od Admina – komentarze nie zgodne z nauką Kościoła Katolickiego będą usuwane.

Obrazki z nowenną pompejańską?