Anna: Wypełnienie Woli Bożej

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus.

Winna jestem Matce przenajświętszej świadectwo o jej wstawiennictwie i orędownictwie.

Otrzymałam pracę 60 km od domu. W związku z tym, że mieszkam na małej osadce, która znajduje się właściwie w lesie o jakieś 2 kilometry od najbliższej wsi, z której był tylko jeden autobus do miasta, w którym pracuję. W pewnym momencie otrzymaliśmy informację, że autobusu już nie będzie i dojazdu do pracy też już nie będzie, dodam jeszcze że nie mam prawa jazdy więc moje możliwości dojazdu i pracy spadły do zera. Zawierzyłam tą sprawę Maryi nowenną Pompejańską. Od samego początku odmawiania jej czułam taki pokój i pewność, że będzie dobrze ale miałam pytanie zostać w domu czy wyprowadzić się do miasta, w którym pracuję. Miej więcej w połowie odmawiania nowenny kilkakrotnie usłyszałam słowa „zostań w domu, nie wyprowadzaj się z domu”. odmawiając nowennę do końca wiedziałam już, że zostanę w domu i nie będę miała dojazdu do pracy więc pomyślałam, że pewnie muszę przez jakiś czas być bezrobotna bo nawet jakbym chciała nie miałabym jak dojeżdżać do najbliższego miasta do pracy. Jednak dostałam propozycję pracy zdalnej w domu i pracuję już 3sci miesiąc oszczędzając czas, pieniądze w zamian za to mam czas chodzić codziennie na msze i różaniec w naszej parafi. Zaczęłam mówić kolejną nowennę w sprawie poukładania spraw związanych też z naszym majątkiem gdyż dokumenty majątkowe znalazły się w niepowołanych rękach i dostałam pouczenie aby zabrać te dokumenty od pewnej osoby, która została skrzywdzona w ten sam sposób więc moją reakcją była kolejna nowenna, zaczęłam ją mówić pełna obaw i oceny względem tych ludzi a dziś moje serce zaczyna rozumieć, że powinnam się jeszcze raz podjąć modlitwy o uwolnienie serca tego człowieka od takich czynów i mój lęk zamienił się w poczucie, że mam ochronę od Boga i taką współpracę z Panem, ze to co złe dobrym zakryjemy. Dziękuję Maryjo za każdą Twoją troskę w stosunku do mnie i przemianę serca. Ave Maryja.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

13
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
11 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
menaKatarzynaK.W.ArturMario Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję ci za to świadectwo. Ja też nie mogę znaleźć pracy, bo mieszkam na wsi, z dojazdami też jest trudno. Zapisałam się nawet na prawo jazdy, żeby mieć większe szanse na znalezienie pracy. Też się zastanawiam, czy zostać w domu na wsi, czy wyjechać do miasta. Ja też mam takie przekonanie, że mam zostać w domu, ale nie wiem, jak Pan Bóg rozwiąże problem mojej pracy. Czy możesz napisać co to za praca zdalna i czy jest ona na umowę o pracę czy umowę zlecenie?

Agata
Gość
Agata

a ja nic nie rozumiem z tego, co napisałaś.

Kara
Gość
Kara

Moglby ktos sie podjac modlitwy ,jakies nowenny w mojej intencji ja juz nie mam sil dobijac sie do nieba .by bol kregoslupa ,nog Pan dotknal uleczyl …

Ona
Gość
Ona

Karo, to może niewiele, na tyle mi czas pozwala, odmówię za Ciebie nowennę do SW Judy, będę pamiętać podczas Mszy Sw o Tobie swoją drogą na ból kręgosłupa, pomogły mi zabiegi , przez 2 tyg codziennie, 3 rodzaje tych zabiegów, wcześniej brałam niewiele tych zabiegów, ból powrócił po roku, o tym czy nie ma przeciwwskazań, abyś brała takie zabiegi musi zdecydować lekarz.

Kara
Gość
Kara

Dziekuje to i tak duzo zrobisz dla mnie

enia
Gość
enia

Przed zabiegami na kręgosłup odwiedzić ginekologa, aby wszystko było ok

mena
Gość
mena

Obiecuje modlitwe, zachęcam do poczytania na temat zmiany diety czasami już po miesiącu widać różnice ,naprawde zachęcam ma to ogromne znaczenie przy bólach różnego pochodzenia.

Zenona
Gość
Zenona

Ja wierzę, ponieważ ja sprawy zawieżyłam na Jasnej Górze Matce Bożej,tzn. Oddałam Matce Bożej sprawy pracy zięcia i synnowej i wkrótkim czasie oboje dostali telefon ze jest dla nich praca i do dnia dzisiejszego pracują. Szczęść Boże.

Mario
Gość
Mario

Haaa! Też ostatnio zmieniałem pracę – poszedłem na tzw. TIRy. Już przed zmianą pracy miałem „nagraną” pracę – bardzo wysokie zarobki, pewna stała posada, szef w porządku. Wiedziałem co prawda jak ta praca wygląda, bo parę razy byłem z kolegą w trasie (średnio po 14 – 16 godzin pracy dziennie, niby codziennie w domu ale to praktycznie tylko aby się wyspać i spowrotem do pracy) i myślałem, że będzie fajnie, ale wystarczyły mi niecałe 2 tygodnie, by przekonać się, że gdy nie ma się czasu na różaniec (a odmawiam praktycznie każdego dnia) to jednak nic z tego na dłuższą metę… Czytaj więcej »

Artur
Gość
Artur

Super

K.W.
Gość
K.W.

Błagam odmówicie za mnie modlitwe o cud
Dostalam zakrzepic żył głębokich po cesarce nie mam realizacji żył grozi najgorsze z noga , grozi niewydolność żylna i starsze rzeczy
Od roku płacze nie mam chęci się modlić mam głęboką depresję błagam o modlitwę żeby córka miała mamę zdrowa .błagam dla męża i córki

Boje się bardzo się boje

Ona
Gość
Ona

Pomodlę się K.W. za Ciebie, chociaż nie wiem czy o cud zdołam, nie mam chyba tak silnej wiary, i
o nadzieje dla Ciebie

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Karo, ja już kiedyś się w Twojej intencji modliłam(nie znałam Twoich dolegliwości),będę pamiętać. Wiem z czym się zmagasz, bo u mnie też się coś podziało i ból jest momentami trudny. Korzystam z pomocy fizjoterapeuty i po zabiegach jest świetnie, a po paru dniach znów od nowa ból. Ofiaruj go np.w intencji dusz czyśćcowych, albo innych i rozmawiaj z Jezusem, On tylko wie, dlaczego to Ciebie trapi. Módl się pomimo bólu i łez,bo niestety bywa tak silny.