Krzysztof: Dobra praca

Odmawiałem Nowennę Pompejańską w intencji zdobycia dobrej pracy i moja modlitwa została wysłuchana przez Najświętszą Panienkę – otrzymałem ten wielki dar. Znamienny jest fakt, że nowennę skończyłem odmawiać 7 listopada 2017, a 8 listopada 2017 moja kandydatura została ostatecznie zatwierdzona. Droga Mateńko – bardzo Tobie dziękuję.

Spędź...

MIESIĄC

Z MARYJĄ

Poznaj, pokochaj, naśladuj Maryję!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
KrzysztofJoannaEwaŁukasz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

Gratuluje ja czekam na tą chwile prawie dwa miesiące , wczoraj miałem rozmowę odrzucili mnie :/ Strasznie słabo czuje się z tym bo bez pracy jestem ponad pół roku .To ,ze utrzymują mnie rodzice i nie dokładam się do rodzinnego budżetu boli. Pocieszające jest to ,że jestem zapraszany na rozmowy kwalifikacyjne w coraz to lepszych firmach z coraz to lepszymi warunkami. Wczorajsza firma starczyła by aż zadość .

Joanna
Gość
Joanna

Hej Lukasz 🙂 jestem w takiej samej sytuacji, tez pol roku bez pracy, na rozmowy chodze od stycznia. Frustracja wzrasta z dnia na dzien, ale kiedy tylko czuje przyplyw zlych emocji to wypowiadam w duchu „Jezu, ufam Tobie”. Pomodle sie dzis rowniez za Ciebie aby nam sie ulozylo 🙂 pozdrawiam 🙂

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Cześć. Polecam również odmawianie nowenny w intencji pracy do św. Josemaría Escrivá. Nie traćcie wiary! Jak nie pomoże 1 nowenna, odmawiaj 2 i 3 jak będzie trzeba. Widocznie Mateńka Ciebie „próbuje” – pokaż Jej, jak bardzo Tobie zależy na tej łasce. Mi otuchy dodawała obietnica Matki Bożej: otrzymacie wszystko, o co prosicie przez odmawianie różańca – często mówię sobie te słowa jak tracę nadzieję. Obecnie modlę się o łaskę zdrowia – jak na razie bez skutku, ale będę „walczył”. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam. Krzysztof

Joanna
Gość
Joanna

Hurra! Zaczynam pracę od kwietnia 🙂 Dziękuję Krzysztofie za to, że wspomniałeś o św. Escriva gdyż nigdy wcześniej o nim nie słyszałam 🙂 zamierzam zabrać się za nowa nowennę o Boża pomoc w nowej pracy 🙂 pozdrawiam!

Ewa
Gość
Ewa

Brawo! i tak trzymać!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -