Marta: Uratowanie córki ze szponów Szatana

Szczęść Boże! Chcę podziękować  Matce Bożej  za otrzymaną łaskę.

Modliłam się w intencji mojej córki , która od gimnazjum  była związana uczuciowo ze złym chłopakiem .Był on  nawet nazywany przez kolegów nie po imieniu  tylko  ”SATAN”

Na początku nie zdawałam sobie z tego sprawy ale z upływem czasu zorientowałam się jaki zły wpływ ma on na moja córkę. Przestała chodzić do kościoła , stała się złośliwa , nerwowa , nieprzystępna i agresywna. Kiedy wyjeżdżaliśmy z mężem na wakacje   ona zapraszając do domu znajomych zdejmowała ze ścian i chowała święte obrazy  , a my po powrocie zastanawialiśmy się komu one przeszkadzały. Kiedyś zamawiała w prezencie dla chłopaka bluzę i jakieś drobiazgi .Jak zajrzałam do przesyłki zobaczyłam ,że są tam  satanistyczne wzory i obrazki. Wtedy próbowaliśmy z mężem  rozmawiać z córką  , zmusiliśmy ją do odesłania tej bluzy , ale do niej nie docierało , że to jest  wielkie zagrożenie , a nie zabawa , tak jak jej się wydawało.

W końcu , kiedy była już na 1 roku studiów zorientowałam się , że  współżyje  z nim i stosuje antykoncepcję hormonalną. Rozmowa  na ten temat skończyła się z jej strony złością , powiedziała ,że jest  dorosła  i to jej decyzja jak żyje , bo kocha tego chłopaka.

Wtedy  załamana , nie wiedząc jak ją ratować podjęłam się odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Powoli córka zaczęła  analizować  zachowanie i charakter tego chłopaka , przejrzała na oczy  i po kilku miesiącach  przepychanek  od niego odeszła.

Teraz jest zupełnie  inną osobą , miłą , czułą  spokojną , a ostatnio  znalazła sobie  duszpasterstwo akademickie , gdzie chodzi na  Mszę św. i spotkania.

Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej  z Pompejów  moje dziecko zostało uratowane  od zguby.

Dziękuję Ci Mateńko  z całego serca.

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gosc
gosc
11.11.18 12:59

Mam watpliwosci co do slowa uratowana- diabel sie swietnie kamufluje- koniecznie odmawiac i to minimum przez miesiac modlitwy o uwolnienie sa one dlugie , bo dotycza miejsc opròcz osob, jak rowniez wyswiecic mieszkanie.

enia
enia
11.11.18 14:21

Marta bądź czujna, tak jak juz napisał gosc

Katarzyna
Katarzyna
11.11.18 18:00
Reply to  enia

Do Eni i Gościa. Co macie na myśli mówiąc o czujności ?Bardzo mnie to interesuje bo też się modlę o nawrócenie dla córek.Czy na prawdę jest możliwe że córka Marty „udaje” nawrócenie ?Wiem że szatan może działać podstępnie ale z drugiej strony czy doszukując się wszędzie jego działania nie popadamy w paranoję?Enia napisałaś mi kiedyś o zaufaniu do córek i ja się staram do tego stosować. Są już pewne symptomy że moje modlitwy zostały wysłuchane. Teraz po przeczytaniu waszych wpisów zastanawiam się czy nie żyje złudzeniami.Napiszcie co konkretnie miałyscie na myśli mówiąc o zachowaniu czujności?

enia
enia
11.11.18 19:00
Reply to  Katarzyna

Droga Katarzyno córka Marty była mocno w szponach złego, to jest bestia przebiegła, szybko nie odpuści. Katarzyno tę nowennę ks.Amortha co pisałam abys odmówiła to jest mocny bicz na nieprzyjaciela, ta modlitwa porusza Serce Ojca. Sama widzisz ,ze jest lepiej. Najlepszy prezent jaki mozna zrobic drugiej osobie to odmówić za zbawienie duszy tą modlitwę. Jak śp. ks.Amorthowi powiedziano , bo też ksiądz widzi wszędzie tego diabła, odpowiedział ” a gdzie go nie ma?” Spotykam że na ubraniach, butach-podeszwy są umieszczane znaki satanistyczne, przeciez to jest celowo, ktoś za tym stoi. Wystarczy taki znak, a zło wchodzi. P.Jezusa takiego Gościa trzeba… Czytaj więcej »

Katarzyna
Katarzyna
11.11.18 19:40
Reply to  enia

Dziękuję Enia. Nie przestaję się modlić.Wyobraź sobie że moja starsza córka wyjechała na doktorat w sierpniu do Belgii.Nagle tam co niedzielę jest w kościele aż nie wierzyłam (dopytałam czy to na pewno katolicki!) Zdjęcia przesyła więc nie mam wątpliwości. Jak się starała o ten doktorat to mówiłam do Boga niech się stanie jak uważasz jeśli ma to pomóc w nawróceniu niech ją przyjmą.Potem odmówiłam NP o potrzebne łaski na nowej drodze życia dla niej.Teraz modlę się za jej narzeczonego NP.Młodsza jeszcze nie chodzi do Kościoła ale to dziwne bardzo zmieniła poglądy na różne sprawy aż mnie dziwi.Ja mam dobre rozsądne… Czytaj więcej »

enia
enia
11.11.18 19:45
Reply to  Katarzyna

Katarzyna rozumiem że nowennę Amortha o zbawienie duszy narzeczonego córki odmówiłaś?
Minie to złe samopoczucie

Katarzyna
Katarzyna
11.11.18 19:57
Reply to  enia

Za niego jeszcze nie ale odmówie.Na razie NP i koronkę wyzwolenia.

enia
enia
11.11.18 20:00
Reply to  Katarzyna

Jak zaczyna się kogoś omadlać, to jest dobrze zacząć od tej modlitwy za zbawienie duszy, taka osoba jest zabrana demonom, odcieta od zła, to tak na przyszłosć. Później już jest łatwiej,lżej z modlitwami

mena
mena
11.11.18 21:14
Reply to  enia

enia o jakiej nowennie tu piszesz?

enia
enia
11.11.18 21:19
Reply to  mena

nowenna do Najdrozszej Krwi Jezusa Amortha, jest dość długa ale piekna modlitwa.

enia
enia
12.11.18 09:29
Reply to  Katarzyna

Katarzyno jak Córki będą przed podjeciem jakiejś ważnej decyzji,egzaminy to w tej intencji módl się Litanią do Najświetszej Głowy Pana Jezusa, ale też powiedz im,aby tą modlitwą sie modliły, tylko nie naciskaj.Dobrze ze mają taka Mamę i wsparcie u Ciebie.
Teraz intencją NP uderzyłaś w czuły pkt czarnego, skoro tak daje o sobie znać.

Elzbieta
Elzbieta
12.11.18 18:03
Reply to  enia

Szczęść Boże! Droga Dniu czy mogę prosić o tą nowennę ks.Amortha bo jeszcze jej nie znam.

Elzbieta
Elzbieta
12.11.18 18:05
Reply to  enia

Szczęść Boże! Droga Eniu czy mogę prosić o nowennę ks.Amortha bo jeszcze jej nie znam.

enia
enia
12.11.18 20:55
Reply to  Elzbieta

Elżbieta wpisz w google i masz

Gabriela Neumann
Gabriela Neumann (@oaza4)
12.11.18 19:53
Reply to  enia

Co to za modlitwa ks. Amorth? Nie znam

Iwona
Iwona
12.11.18 23:58
Reply to  enia

O jakim znaku mówicie.. Na butach i ubraniach????
Dziewczyny o co chodzi….

Małgorzata
Małgorzata
11.11.18 14:39

Ja modlè siè za swoje dzieci nieustannie , mimo iż dwoje z nich ma własne rodziny.

Ryszard
Ryszard
11.11.18 20:14

Witam jestem nie zorganizowany przez to jakoś odmuwienie nowenny mam problem myślę że gdy usilnie będę się modlił Mateńka zlituje się pozdrawiam

Jarosław
Jarosław
11.11.18 20:24

Marto gratuluję Ci postawy. Jesteś mądrą matką i zauważyłaś w porę zagrożenie wynikające z tej znajomości. Wchodzenie w znajomości z osobami parającymi się takimi sprawami jak satanizm, różnego rodzaju praktykami magicznymi, czy okukstycznymi wręcz jest bardzo niebezpieczne dla duszy człowieka. Znam to z własnego doświadczenia. Myślę, że nie można udawać nawrócenia,a przynajmniej przez dłuższy czas. Postawa córki świadczy o tym, że faktycznie to nawrócenie ma miejsce i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Prawdą jest, że zły będzie kusił, będzie próbował spowrotem wrócić i łatwo nie odpuści. Można mu skutecznie przeszkadzać w tym poprzez częstą spowiedź i Komunie św. Dlaczego? Zły… Czytaj więcej »

Grzegorz
Grzegorz
12.11.18 08:27

>> Zło jest wieczne i przerażające. Demon istnieje Bóg istnieje. Tylko od ludzi zależy kogo wybiorą. ED WARREN demonolog – egzorcysta.<< Z 5 lat temu miałem taki sen. Śniło mi się że jadę autem pionowo po ścianie budynku.!!! I wtedy na łóżko wpadł do mnie demon obudził mnie i powiedział: TEJ DUSZY NIE URATUJESZ! Na drugi dzień dowiedziałem się że w innej miejscowości 10 km od mojej młody 23 latek odebrał sobie życie wjeżdżając z dużą prędkością autem w budynek. Zginął w płomieniach. Demon przyszedł do mnie akurat w tej godzinie gdy ten chłopak jechał na spotkanie swojej śmierci .Parę… Czytaj więcej »

enia
enia
12.11.18 09:00
Reply to  Grzegorz

Grzegorz ofiaruj Msze się z Eucharystią za duszę tego chłopaka, Drogę Krzyzową odpraw w intencji tej duszy.

Grzegorz
Grzegorz
12.11.18 10:20
Reply to  enia

Droga Eniu.Tak modlę się za wszystkie Dusze Zmarłych i w Wielki Piątek idę na Drogę Krzyżowa w intencji wszystkich zmarłych.Wiesz ja nie jestem święty ale wierzę że Bóg lituje się nad tymi Duszami.Polecam Ci książkę Maria Simma i Dusze Czyścowe.Szukaj też w internecie.

enia
enia
12.11.18 10:48
Reply to  Grzegorz

Mam odsłuchane Marie Simme i inne o duszach czyśćcowych

Agucha
Agucha
12.11.18 12:40

Przeczytałam dziś u Alicji Lenczewskiej takie zdanie Pana Jezusa o szatanie:
Unikaj go, nie wdawaj się z nim w rozmowe, nie myśl o nim. Myślenie o nim ułatwia mu przyjście.badz czujna. Uważaj na swoje myśli, pilnuj ich, aby były przy Mnie, to Cię ocali.

tercjanka
tercjanka
12.11.18 19:24

Mnie zastanowiło jedno , jaka matka jaki ojciec pozostawia młode dziecko samo w domu ? takie błedne postepowanie rodzi problemy sami skazujemy sie na dystans z naszymi dziecmi oraz brak dialogu i modlitwy wspolnej .

25
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA