Maria: Nowenna w intencji męża

Moją XVII NP odmawiałam od 3.02.2018 r. do 28.03.2018. o potrzebne łaski dla mojego męża, szczególnie o zdrowie i pojednanie między braćmi. Mąż mój bardzo źle się czuł od jesieni 2017 roku. Leczył się, ale poprawa nie następowała tak, aby było dobrze. 3 maja 2018 r. bylismy w Licheniu. Mąż był po rehabilitacji, czuł się nie najlepiej. Ale po jakimś czasie nastąpiła poprawa. Ponadto mój mąż choruje na cukrzycę. Od 7 lat nie był u diabetologa. Brał leki, ale bał się insuliny. Ukrywał poziom cukru, podejrzewalam, że jest wysoki. W lipcu pokłóciłam się z nim na temat leczenia tej choroby. Zauważyłam, że ograniczyl spożycie słodkich rzeczy. Gdy po 2 dniach zapytałam czy zarejestrować go do diabetologa – zgodził się. Wcześniej było to niemożliwe. Uważam to za wielką łaske od Maryi. Dziękuję Ci Maryjo za łaske wizyty u diabetologa i należytego leczenia tej choroby u mojego męża. Jeszcze czekam na pojednanie mojego męża ze swoim bratem. Ufam, że i to się spełni, za co już teraz składam podziękowanie.
Odmawiajcie Nowenne Pompejanska, Maryja czeka na modlitwę różańcowa i udziela łask. Czasem trzeba być cierpliwym. W odpowiednim czasie Maryja uprosi u Swego Syna potrzebne łaski. Trzeba modlić się i ufać. Naprawdę warto.

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o