Katarzyna: Wysłuchana prośba o dobrego męża

Nowennę pompejańską zmawiałam w intencji spotkania na swojej drodze mężczyzny, który będzie dla mnie dobrym mężem. Po skończeniu nowenny w niedługim czasie poznałam człowieka, który został moim mężem i nawet w najśmielszych marzeniach nie umiałabym kogoś takiego sobie wyobrazić. Mój mąż, a wcześniej chłopak i narzeczony, nigdy nie sprawił mi przykrości, jest dobry dla mnie i dla moich bliskich. Matka Boska wysłuchała moich próśb i postawiła na mojej drodze człowieka, z którym tworzę cudowny związek.

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości ?


Nasze intencje modlitewne:

 

17
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
12 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
EweIzabelasylwaAlikAga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Emka
Gość
Emka

Niech Wam Pan Bóg błogosławi, piękne świadectwo smile

Smerfetka
Gość
Smerfetka

Do autorki
Gratuluję. Ja jeszcze czekam. A ile czekalas od momentu odmowienia nowenny w intencji męża do momentu znalezienia tego jedynego ?

Ania
Gość
Ania

Ze swojego punktu widzenia powiem Ci ze to nie ma znaczenia , ja czekam bardzo bardzo dlugo , oczywiście szanse po ludzku juz sa zadne i czesto juz braknie nadziei ale przeciez coz to jest dla Boga

Smerfetka
Gość
Smerfetka

Wiadomo każdy ma inny czas ale w przybliżeniu chciałabym wiedzieć ILE

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Tylko pozazdrościć
Oby tak dalej było, jak najlepiej.

tez Ania
Gość
tez Ania

Dużo dobra dla Was smile

Mariusz
Gość
Mariusz

Szczęść wam Boże

Aga
Gość
Aga

Świafectwo piekne.Ja rownież zmowilam NP e tej intencji i Rownież modlitwe dp św.Józefa i na mojej drodze zostal postawionybchlopak z ktorym rozpoczelam zwiazek,tetaz jest moim narzeczonym i mamy już zaplanowany ślub.Chwała Tobie Panie.

Alik
Gość
Alik

I pięknie MIŁOŚĆ to ” coś ” najpiękniejszego co może nas spotkać …. Trwajcie RAZEM w ” Miłości ” nie zapominając o modlitwie i Bogu …” bo gdy Bóg jest na 1 miejscu wszystko inne jest na swoim miejscu ” …. Mam nadzieję,że i ja spotkam na swej drodze dziewczynę z którą stworzę szczęśliwą rodzinę razem z Panem Bogiem …. Oddawajmy wszystko Mamie w Niebie i Jej Synowi, a wszystko inne się ułoży …. Sam mam różne problemy, lecz każdy z Nas je ma nie jestem wyjątkiem, wiem też, że kiedy będę blisko Boga wszystko się dobrze zakończy …. Pozdrawiam… Czytaj więcej »

Ewe
Gość
Ewe

To napisz do mnie

Izabela
Gość
Izabela

To ja Wam opowiem pewną historię (zapomnijmy na chwilę o tym chłopaku z tatuażem): w poprzedniej firmie pracował ze mną chłopak, który miał 2 wujków. Obaj byli kapłanami, z czego jeden z nich odebrał święcenia biskupie od kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ten biskup był kapłanem z prawdziwego zdarzenia: żył w czasach komunizmu, nieraz był prześladowany i aresztowany przez Służbę Bezpieczeństwa, miał zakaz budowania kościoła nałożony przez władze i widział, jak obraz Matki Bożej Częstochowskiej został „aresztowany” przed obchodami Tysiąclecia Chrztu Polski, a wspomniane wcześniej SB fabrykowało na niego donosy, by zdyskredytować go w oczach parafian, dla których organizował msze za ojczyznę.… Czytaj więcej »