Nosisz różaniec zawsze przy sobie?

Przeczytałam w Internecie żart,  że biedniejsze kobiety noszą w torebce różaniec, a bogatsze pistolet. Może  coś w tym prawdy jest. Dlaczego? Chyba dlatego iż traktujemy różaniec jako obronę przed złem. I to ma sens! Dlatego tak ważne jest aby różaniec był poświęcony oraz aby…. modlić się na nim!

Popularne są także teraz różańce na rękę. Różaniec na rękę w formie bransoletki warto nosić przynajmniej z kilku powodów:

  1. Nie jest o schowany gdzieś głęboko w kieszeni, szafie czy w dokumentach. Stale widzimy go na przegubie naszej ręki. Dzięki temu przypomina nam on o sprawach, które są tak ważne w naszym życiu. Zwłaszcza, jeśli dopadają nas trudności, zwątpienia i pokusy.
  2. Wbrew pozorom jest trwały – szczególnie dotyczy to różańców plecionych.
  3. Jest doskonale widoczny – cecha ta jest ważna głównie dla tych osób, które chcą świadczyć innym o swojej wierze.
  4.  Różaniec – bransoletka wcale nie jest dodatkowym elementem ubioru, bądź dekoracją. Pomimo swych walorów estetycznych, wciąż jest to narzędzie potężnej modlitwy. I właśnie takim powinien pozostać.

Bransoletki różańce na rękę możesz znaleźć tutaj – Kliknij 

https://rosemaria.pl/bizuteria-religijna/bransoletki-religijne

Czy masz już swój ulubiony różaniec? Tutaj na pewno znajdziesz❗Także POMPEJAŃSKIE różańce z Sanktuarium w Pompejach i różańce na rękę❗Kliknij 

http://rosemaria.pl/rozance-pompejanskie

Pozdrawiam!

Małgorzata

  • Ja nosiłam kiedyś broń, ale od jakiegoś czasu noszę różaniec i czuję się bezpieczna i szczęśliwa. I już nie potrzebuję żadnej innej broni.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!