Nie możesz jechać do SANKTUARIUM w POMPEJACH?

Nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd do Sanktuarium w Pompejach. Ale wielu z nas chciałoby mieć jakąś pamiątkę z tego świętego miejsca.

Jak co roku w maju na święto Sanktuarium przedstawiciel naszej redakcji „Królowa Różańca Świętego” nawiedził Sanktuarium w Pompejach.

Nasze czasopismo jest przychylnie odbierane przez Sanktuarium z którym współpracujemy w dziele szerzenia nowenny pompejańskiej i kultu Matki Bożej Pompejańskiej oraz bł. Bartolo Longo.
Redaktor „Królowej…” przywiózł z Sanktuarium dewocjonalia – pamiątki. Są to obrazy Matki Bożej Pompejańskiej, drukowane i tkane w różnych rozmiarach, ołtarzyki, zawieszki z dziesiątką pompejańskiego, breloki i pompejańskie różańce.
Zapraszamy wszystkich co nie mogą pojechać do Sanktuarium w Pompejach do zapoznania się z naszą ofertą pompejańskich dewocjonaliów. Będzie to wyjątkowa pamiątka z tego świętego miejsca – najważniejszego różańcowego Sanktuarium na świecie
Obrazy pompejańskie
Pompejańskie Różańce
Breloki pompejańskie
Nabywając pompejańskie pamiątki wspomagasz nasze różańcowe dzieła w tym wydawanie „Królowej Różańca„❗

Nowenna pompejańska i różaniec pompejański - niebieski

Cena promocyjna 14,00 zł Cena 20,00 zł

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
13 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
JarosławeniaHankaBogumilaAgnieszkaC Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Xyz
Gość
Xyz

Jeśli w tym Sanktuarium jest tylu ludzi jak na zdjęciu, a pewnie i więcej to szczerze mówiąc to nie dla mnie. Byłam w niektórych świętych miejscach i ludzie byli ściśnięci bardziej niż ogórki w słoikach. Nie wspominając o tym jak karygodnie się zachowywali, jeden za drugim byle zrobić zdjęcie Maryji, coś nagrać. Tragedia, bydło a nie ludzie.

Xyz
Gość
Xyz

No i nawet na tym zdjęciu znalazła się baba pstrykająca zdjęcie, po twojej lewej. Żenada

Mateusz
Gość
Mateusz

To jedź do Częstochowy! Wiesz dlaczego Częstochowa? Bo tam grabarze często ludzi chowają xD

Xyz
Gość
Xyz

Byłam też- plebs po prostu, widziałam jak ludzie przed obrazem się kłócili bo chcieli zrobić zdjęcia i jeden przez drugiego się pchał.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

No słuchaj, jakby zdjęcia nie zrobili to jeszcze Bóg by ich nie wysłuchał, a i jest czym pochwalić się przed znawcy/ rodziną.

Mateusz
Gość
Mateusz

Tam jest zabronione robienie zdjęć w kościele. Jest nawet znak zakazu. Byłem tam setki razy, najlepsza jak już mówić o atrakcji to wieża. Ja nie jestem żadnym pielgrzymem, ale jak ktoś lubi pielgrzymki to powinien sobie polecieć do Pompejów. W takich miejscach oczywiście, powinno się mieć szacunek, a według mnie głośna rozmowa w takich świętych miejscach powinia być zabroniona, nie którzy jadą tam się pomodlić. Sam kiedyś byłem z bulwersowany jak poszedłem na msze św do innego kościoła, a po eucharystii, było wystawienie najświętszego sakramentu w takim małym pomieszczeniu kilkanaście osób poszło w tym 3 jakieś starsze Panie, ja ukląkłem… Czytaj więcej »

Xyz
Gość
Xyz

Byłam w Częstochowie, przy obrazie stał facet pilnujący obrazu i porządku i darł się na ludzi że jest zakaz zdjęć. Ale chołota zrobiła swoje. A jakie to żałosne widoki były jak dorosły facet mówił tylko jedno, ale tylko jedno. Cieć- nie! Facet- jedno!!! I taki wkurzony zaraz by wypowiedział słowo na k 🙂

Mateusz
Gość
Mateusz

Tam powinien ktoś stać z karabinem maszynowym i pilnować porządku.

Hanka
Gość
Hanka

Do Częstochowy jeżdżę tylko późną jesienią lub zimą – w środku tygodnia.
Nie ma żadnych tłumów. Nie raz było tak, że w Kaplicy gdzie jest obraz byłam sama albo z 2-3 osobami. To zupełnie inne przeżycie niż przeciskanie się przez tłumy, które są latem i w niedzielę 🙂

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

Hanka tak i to najlepsze wyjście odwiedzać takie miejsca, bez tłumu, ścisku.Prawie sam na sam z Matką Bożą.

Jarosław
Gość
Jarosław

Ja byłem w Częstochowie ok 3 rano i też było bardzo mało ludzi i można było się spokojnie pomodlić.

Xyz
Gość
Xyz

Do Hanka-takie tłumy były kiedy pojechałam tam zimą w ciągu tygodnia. Spodziewałam się mniejszych bo w końcu było bardzo zimno i środek tyg. Było inaczej.

Mateusz
Gość
Mateusz

A to tylko taki żart, jest taki suchar : Co robi grabarz? Częstochowa. 😛

Bogumila
Gość
Bogumila

Bywam tam czesto i moge zapewnic o jednej rzeczy, ze nowenna pompejanska jest prawie nieznana nawet praktykujacy katolicy z ktòrymi rozmawialam na ten temat a mialam o czym zostalam cudownie uzdrowiona z dlugotrwalej choroby – o nowennie nie slyszeli, w sanktuarium bywam w ròznych godzinach i porach roku, ale sa msze szczegolnie te poranne, ze ludzi mozna policzyc na palcach, co do zachowania sie na mszach- jest rzecza prawie normalna, ze wierni maja wlaczone komòrki choc ksieza upominaja by je wylaczyc , ale duzo osob czyta sms-y , a juz najbardziej to zdziwil mnie jeden pseudo wierny , ktòry przyszedl… Czytaj więcej »

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________