Edyta: Praca dla syna

To moje kolejne świadectwo. Maryja wyprasza najpotrzebniejsze łaski, słucha naszych próźb i błogosławi . Nowennę pompejańską odmawiam regularnie, a tą ostatnią odmówiłam w intencji pracy dla syna. Już na samym początki Maryja wyprosiła pracę. Syn pracuje, jest zadowolony, a wierze ze to za przyczyną Naszej Mamy dostał tę pracę. Chwała Maryi. Odmawiajcie nowennę i módlcie się do Maryi.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Magdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Matka Boska czuwa nad nami. Moja modlitwa również dotyczy sfery zawodowej i finansowej. Prowadze własną firmę i zaczęło się dziać źle. Poodchodzili klienci, nie było zleceń, firma popadla w długi. Obejrzałam gdzies na youtube świadectwo o mocy nowenny. Zaczęłam się modlić i już po 3 tygodniach okazało się, że moge pojechać na wakacje, na których nie byłam od dwóch lat. Po powrocie okazało się, że czekało mnóstwo nowych zleceń. Sytuacja finansowa jeszcze nie uległa diametealnej zmianie, ale tak dobrze nie było od roku. Dziękuję ci najczulsza Matko. Wybacz Edyto, że piszę świadectwo w komentarzu, ale to, ktore napisalam tu na… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…