Irena: Córka poddała się leczeniu

Pragnę podziękować Matce Bożej z Pompejów za wysłuchanie mojej prośby. Gorąco modliłam się za moją córkę, aby poddała się leczeniu, gdyż zauważyłam, że od dłuższego już czasu coś się z nią niedobrego dzieje i cierpi na tym rodzina, a zwłaszcza dzieci. Odizolowała się od najbliższych, odwróciła od Boga i nie było z nią żadnego kontaktu. Gorąco modliłam się o pomoc, gdyż ja już nie wiedziałam już co czynić i jak do niej dotrzeć, a było coraz gorzej. Nie od razu przyszła pomoc. Chociaż odmówiłam już obie części błagalną i dziękczynną, ale wierzyłam że pomoc nadejdzie, że trzeba być cierpliwym. Rzeczywiście, po miesiącu tak się wszystko ułożyło, że znalazła się w szpitalu i teraz leczy się. Widać już znaczną poprawę i wszystko idzie ku dobremu. Wierzę, że wróci niedługo do domu i rodzina będzie szczęśliwa. Polecam wszystkim nowennę z Pompejów i dziękuję za otrzymane łaski. Dalej będę odmawiać różaniec i polecać swoją rodzinę Matce Bożej.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
MariaEwaAgaMarzenaMałgorzata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Mam wnuczke chorą na anoreksje. Modle się i czekam. Jest nam bardzo ciężko. Proszę o modlitwę i dziękuję.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Pomodlę się za Twoją wnuczkę.Czy ona korzysta z jakiejś terapii?To konieczne!Anoreksja to choroba duszy i ciała bardzo ciężko się tego pozbyć bez dobrego psychologa.

irena
Gość
irena

mario ,mojej kuzynki corka miala anoreksje ,korzystala z pomocu dobrego psychologa i z tego wyszla ,oczywiscie ze zaraz sie pomodle

Maria
Gość
Maria

Dziękuję za modlitwy. Wnuczka choruje już 5 rok. Miała bardzo dużo terapi i juz nie mamy sił. Ireno podaj namiary na psychologa w jakim miescie. My mieszkamy blisko Poznania. Będę bardzo wdzięczna. Dziękuję.

irena
Gość
irena

mario ,jesli to nie problem zeby jezdzic do rzeszowa to ja skontaktuje sie z moja kuzynka i poprosze o tan adres psychologa

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Proszę pomodlcie się za miłość i zdrowie w mojej rodzinie.

Maria
Gość
Maria

Ireno dziękuję. Wnuczka była na leczeniu w Malawie koło Rzeszowa. Było lepiej ale później nie trafiła na dobrego psychologa. Do Rzeszowa to daleko. Może ktoś poda namiary na kogoś bliżej. Bardzo proszę.

Aga
Gość
Aga

Polecam doktora Putynskiego z Sieradza Wspaniały psycholog Sama chorowałam sporo lat na anoreksję i nie pomagały pobyty w szpitalach Dzięki pomocy doktora dziś nie ma śladu po chorobie Pizdrawiam

Marzena
Gość
Marzena

Kochani mam pytanie czy różaniec trzeba odmawiać na głos żeby był wysluchany. Odmowilam już dużo nowen pompejanskich i żadna nie została wysluchana. A dzisiaj przeczytałam w internecie że różaniec trzeba odmawiać na głos, może dlatego nie są wysluchane moje nowenny bo źle odmawialam różaniec.

Ewa
Gość
Ewa

Marzenko, to nie ma znaczenia. Ważne, żebyś nie „klepala” modlitw, a traktowała je jako rozmowy z Bogiem, z Maryją. Skupienie, przeżywanie wypowiadanych słów, takie wewnętrzne otwarcie się: nie tylko mówimy, ale słuchamy co Bóg ma nam do powiedzenia. Pełne zaufanie Bogu i Maryi. Ktoś woli modlić się na głos, ktoś inny po cichu czy wręcz w myślach.

Marzena
Gość
Marzena

Dziękuję, z tym skupieniem jest problem, bo myśli same uciekają,. Czytając świadectwa innych czasami zastanawiam się dlaczego moje intencje nie są wysluchane, oczywiście bardzo dziękuję za wszystkie inne łaski bo dostaję ich naprawdę dużo i są dostrzegalne na co dzień, ale chciałbym żeby główne intencje także zostały wysłane.

Maria
Gość
Maria

Małgorzato pomodlilam się w Twojej intencji.

Maria
Gość
Maria

Aga dziękuję Ci. Czy mogłabyś podać jak długo trwała terapia u tego doktora w Sieradzu.Będę bardzo wdzięczna i bardzo dziękuję.

Maria
Gość
Maria

A może ktoś zna dobrego specjalistę od anoreksji gdzieś jeszcze bliżej. Bardzo proszę o informację. Dziękuję.

Marzena
Gość
Marzena

Pomodlilam się za wszystkich, którzy potrzebują modlitwy.

Maria
Gość
Maria

Ireno cieszę się że Twojej córce jest lepiej. Serdecznie pozdrawiam.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?