Agnieszka: Upragniona ciąża

Dokładnie rok temu dowiedziałam się, że mam endometriozę – chorobę, która m.in. często prowadzi do niepłodności. Zostałam zapisana w kolejkę na operację, miałam czekać na telefon ze szpitala, który niestety nie nadchodził. W międzyczasie choroba się nasilała, odczuwałam silne bóle przed i w trakcie miesiączek, ale najbardziej bolało to, że w dalszym ciągu bezskutecznie staraliśmy się o upragnione dziecko. Koleżanki zachodziły w ciąże, pojawił się istny baby boom, a mnie ogarniało coraz większe poczucie beznadziei. Ratunku zaczęłam szukać w modlitwie – modliłam się o upragnioną ciążę nowenną pompejańską, a jednocześnie modliłam się, aby Pan Bóg oddalił ode mnie uporczywe myśli o in vitro. Minęło kilka miesięcy od pierwszej nowenny – w ciążę nie zaszłam, ale stałam się spokojniejsza, już nie plakałam po każdym ujemnym teście ciążowym, a spokojnie czekałam na swoją kolej. Odmówiłam drugą nowennę i stał się cud. Dziś jestem w 5 tygodniu upragnionej ciąży. Wiem, że bez pomocy Najświętszej Matki ten cud by się nie wydarzył. Dziękuję Ci, Matko!

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MalenaAgucha Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Agnieszko zrob od razu badania tsh w ciazy bo czesto przy endo sa klopoty z tarczyca i moze na wszelki wypadek porgesteron 🙂

Malena
Gość
Malena

Dziekuje Agnieszko za Twoje pokrzepiajace swiadectwo. Ja rowniez kilka miesiecy temu prosilam Maryje o ta łaske. Jutro sie wyjasni czy sie udalo.Prosze o modlitwe abym rowniez mogla napisac takie swiadectwo. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i malenstwa.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…