Aga: Toczeń, a może jednak nie?

Pierwszą nowenne odmówiłam w tamtym roku, mniej więcej w tym czasie co teraz. Początkiem stycznia 2017r. odebrałam wyniki, które ewidentnie wskazywały na chorobę autoimmunologiczną. Pani doktor, u której się diagnozowałam wypisała mi silne leki i kazała przyjść za 4 miesiące. Byłam w szoku po diagnozie – toczeń ukladowy. Nie poddałam się jednak, pojechałam na konsultację do jeszcze dwóch lekarzy. W międzyczasie już zaczęłam odmawiać nowenne w intencji mojego zdrowia. Kolejna Pani dr również zaleciła aby brać leki i się obserwować. Natomiast jeden z lekarzy, kategorycznie zabronił brania silnych leków i wyznaczył mi termin wizyty w szpitalu za pół roku, aby powtórzyć badania oraz pogłębić diagnostykę. Tak też zrobiłam. Do nowenny zbierała się już długo za namową moich znajomych, którym pomogła w wielu trudnych sytuacjach. Diagnoza która usłyszałam, szybko mnie zmobilizowała do odmówienia nowenny. Leków oczywiście nie brałam, po pół roku zgłosiłam się do szpitala. Zrobiono mi ponownie szereg badań. Wyniki odebrałam po dwóch tygodniach. Ku mojemu zdziwieniu wszystkie były ujemne. Porozmawiałam z lekarzem, który powiedział aby unikała w najbliższym czasie reumatologów ponieważ jestem zdrowa i tak też się czuję. Jestem pewna, że moja sytuacja byłaby zgoła inna gdyby nie nowenna. Dzięki Ci Matko przrnajświętsza za wysłuchanie moich modlitw. Teraz zaczynam kolejną nowenne już w zupełnie innej intencji i wierzę, że znowu Matka Przrnajświętsza mi pomoże. Bóg zapłać!

Książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej.

- 8 GRUDNIA - 

Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski. 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tercjanka
tercjanka
17.02.18 05:34

Droga Ago; toczen jakby nawet był jest wyleczalny tak samo jak rak ale musimy sie trzymac z daleka od lekarzy ktorzy lecza konwencjonalnie bo ani chemia ani radiacja nie sa reguła powrotu do homiostasis czyli rownowagi , pociesze cie ze zazwyczaj toczen , jak i rak to symptom toksycznosci w naszym organizmie zazwyczaj po toksycznych substancjach w tym min. szczepionkach / ktore posiadaja rtęć , aluminium ,małpie nerki i odzyskane z aborcji DNA dzieci jak rowniez formalina , moja siostra zachorowala na toczen po szczepioce na żoltaczke typu b stoczyla wielka walke o zycie .

Leo
Leo
17.02.18 15:38
Reply to  tercjanka

Zgadzam się we wszystkim. Każda choroba jest wyleczalna. Problem w tym, że lekarze sa zaslepieni przez medycynę akademicką. Faszeruja człowieka chemią, a następnie każą brać leki do końca życia. Kto na tym zyskuje? Koncerny farmaceutyczne i oczywiście lekarze, bo ciągle trzeba przychodzić na wizyty i po recepty. Zadowolony jest każdy… Oprócz pacjenta, który, wciąż biorąc lekarstwa, nadal cierpi, bo one jedynie maskują symptomy, nie leczac przyczyny.

Magda
Magda
17.02.18 21:12
Reply to  tercjanka

ręce opadają jak coś takiego czytam…

Ewa
Ewa
21.04.19 12:07

Dziękuję za swiadectwo. Podnioslonie na duchu. Jestem dokładnie w takiej sytuacji, jak Ty byłaś kiedyś. Wyniki na toczeń dodatnie. Jeszcze nie byłam u lekarza. Jestem przerażona. Odmawiam nowennę za zdrowie męża. Jak ja skończę będę modliła się o siebie. Wszystkiego dobrego i wesołych Świąt.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x