Karolina: List – Walka o małżeństwo

Od ponad dwóch lat walczę o uratowanie mojego małżeństwa. Mąż odszedł niespodziewanie. Między nami nie ma osób trzecich. Bardzo go kocham. Zaraz po Chrystusie on i moja córka są dla mnie najważniejsi. To moja już chyba 10 NP i kolejne świadectwo. Nie sposób opisać wszystkich łask otrzymanych od Królowej Różańca Świętego, od mojej kochanej Matki.

Zawsze kończę NP w ważnym dla mnie dniu, tym razem ukończyłam ją 26 maja, w Dzień Matki. 29 maja mam pierwszą rozprawę rozwodową, o którą wniósł mój małżonek. Głęboko wierzę, że wraz z wszystkim łaskami otrzymanymi od Matki Najświętszej otrzymam tą, która dla mnie wydaje się na chwilę obecną najważniejsza… Nawrócenie mojego męża i powrót jego do pełnej realizacji Sakramentu Małżeństwa.
Maryja przez te lata ofiarowała mi łaskę przebaczenia wobec wszystkich osób, pokazała mi, że Jej Syn, a mój Pan jest najważniejszy. Nauczyła mnie kochać Jego ponad wszystko inne. Nie wyobrażam sobie życia bez Chrystusa i Maryi. To oni umacniają mnie każdego dnia, podnoszą kiedy wydaje mi się, że to już niemożliwe. Odnalazłam w sobie pokój, pokornie podchodzę do życia i proszę o siły oraz moc Ducha Świętego w wypełnianiu mojego powołania, jakie Dobry Bóg dla mnie przygotował. Na mojej drodze odnalazłam za przyczyną Królowej Pompejańskiej wielu bożych ludzi, którzy mnie wspierają. Mąż po wielu latach zaczął z córką chodzić na niedzielną mszę świętą; pozwolił mi się pomodlić wstawienniczo nad sobą. Jest troskliwy, na ile można żyjąc osobno. Niestety w kwestii rozwodu jest na razie nieustępliwy. Wierzę, że za przyczyną Matki Przenajświętszej Pan Bóg dotknie jego serca i je przemieni… Wierzę, że zrozumie jak Bóg go kocha i że Jezus przelał za niego swoją krew.
Maryjo, moja kochana Mateczko… Dziękuję Trójcy Przenajświętszej za Ciebie… Za to, że w każdej sekundzie jesteś przy mnie, że jesteś moją tarczą, moim pocieszeniem, moją powierniczką, wspomożycielką i najwierniejszą przyjaciółką. Kocham Ciebie z całego serca. Bądź uwielbiona Trójco Przenajświętsza w Najświętszej Maryi Pannie, Królowej z Pompejów. Amen.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

31
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
30 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
17 Autorzy
anitaAsiaElzbietaJanekPełna nadziei Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mena
Gość
mena

Podziele się tu pewną historią , jest to świadectwo pewnego egzorcysty. Pewnego dnia trafił do niego człowiek opętany nad którym już modliło się kilku egzorcystów lecz żaden egzorcyzm nie przyniósł mu nawet troche poprawy. I ten egzorcysta odmawiał za niego egzorcyzm przez dwa tygodnie ale żadnej poprawy nie było , postanowił przez kolejne dwa tygodnie odmawiać rano i wieczorem egzorcyzm, po kolejnych dwóch tygodniach żadnej poprawy, nie poddał się przez kolejne dwa tygodnie odmawiał rano , wpołudnie i nawieczór czyli razem trzy egzorcyzmyi po tych dwóch tygodniach zły duch opuścił tego człowieka pod przymusem wyznał że przez pierwsze dwa tygodnie… Czytaj więcej »

Iwona
Gość
Iwona

Jak borykasz się z trudnościami i przeciwnościami losu, nie martw się. Zwróć się do Św. Marty i poproś ją o pomoc. Link: http://www.jaworznia-marta.pl/index.php/2-uncategorised/268-mtghy

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzieki bardzo Mena za te opowiadanie jestes dla mnie diamentem tej strony (kilka osob jest dla mnie diamentem tej strony w tym ty):-)))

mena
Gość
mena

Dziekuje Agnieszko ja dziele się tylko tym co sama doświadczyłam w życiu a że nie było usłane różami szukałam pomocy teraz przekazuje aby pomóc choć troszke innym
pozdrawiam serdecznie i niech Marja czuwa nsa Tobą nieustannie.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ktos mi pare tygodni temu polecil odmawiac koronke do krwawych lez Matki Bozej, ta modlitwa pomaga

Radek
Gość
Radek

W święte imię Jezusa Chrystusa, przez Jego Najdroższą Krew, przez którą wszyscy zostaliśmy zbawieni, za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny, wszystkich świętych Archaniołów a szczególnie św. Michała Archanioła, wszystkich Świętych Archaniołów i Aniołów i wszystkim Świętych w Niebie, razem ze świętym ojcem Pio, św. Janem Pawłem II, św. siostrą Faustyną, św. Gemmą Galgani, św. Janem Bosko, św. Dominikiem Savio (wymienić wszystkich bliskich sobie Świętych) rozkazuję i nakazuję Alimajowi i jego legionom, Asmodeuszowi i jego legionom, Belzebubowi i jego legionom, Szatanowi i jego legionom, Lucyferowi i jego legionom a szczególnie wszystkim złym duchom kłamstwa i zwodzenia, zaburzeń umysłowych psychicznych i fizycznych, zamętu… Czytaj więcej »

Radek
Gość
Radek

Modlitwa która ratuje małżeństwa

Ela
Gość
Ela

Radku, dodałes modlitwę, która sama odmawiam w intencji mojego męża RADKA. Tracę już nadzieję, więc to napewno nie przypadek. Proszę o modlitwę za moje.

mena
Gość
mena

Pamiętajmy ,że różaniec ma moc egzorcyzmu

Radek
Gość
Radek

Pani Elu pomodlę się ja również modlę się tą modlitwą o swoje małżeństwo które jest juz po rozwodzie

m
Gość
m

Koronka do Ducha Świętego (wer.II) Jest to jedna z najcenniejszych modlitw ku czci Ducha Świętego. Dnia 2 grudnia 1930 r. objawił ją Pan Jezus zmarłej w 1936 r. świątobliwej matce Katarzynie Volg z Monachium. „Droga duszo, prawie wszyscy ludzie utracili najwyższe dobro duszy: Ducha Świętego. Stąd te ciemności na całym świecie i to pomieszanie języków. Duch Święty jest wszędzie wyłączony, pomijany, a przecież nikt nie może nic uczynić bez Ducha Świętego. Toteż nie możesz mi ofiarować wraz z Matką Najświętszą, poprzez Matkę Najświętszą potężniejszej modlitwy niż Koronka do Ducha Świętego w imieniu wszystkich i za wszystkie dusze.” I jeszcze raz… Czytaj więcej »

m
Gość
m

NOWENNA DO ŚW.JUDY TADEUSZA W ZUPEŁNIE BEZNADZIEJNYCH PRZYPADKACH.
NOWENNA 9CIO DNIOWA

Aby Najświętsze Serce Jezusa było otoczone modlitwą i miłością w każdymTabernakulum aż do końca czasów.Amen.Aby Najświętsze Serce Jezusa byłootoczone chwałą i wspaniałością teraz i na zawsze.Amen.Niech będziebłogosławione Najświętsze Serce Jezusa.Niech będzie błogosławioneNajświętsze Serce Maryi.Niech będzie błogosławiony św.Juda Tadeusz nacałym świecie i w wieczności.Ojcze Nasz…. Zdrowaś Mario….ChwałaOjcu….

Radek
Gość
Radek

Ja za żonę modle sie prawie dwa i ok 2godzinny dziennie modlitwy to koronka do krwawych łez matki bożej ,telegram do św józefa ,nowenna do judy tadeusza i modlitwy do niego ,tajemnica szczęścia,koronka do ran pana jezusa,nowenna do krwi pana jezusa,egzorcyzmy małżeński o Amortha,modlitwa jezu ty się tym zajmij ,różaniec, modlitwa do św Marty, modlitwa do rany na ramieniu pana Jezusa i teraz dołożę koronkę do ducha świetego i odmawiam również przysięgę małżeńska i efektów nie widzę i już oddałem wszystko Jezusowi niech on tym sie zajmie jak ide do pracy to wstaję o 4rano .

m
Gość
m

Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa (według św. Ojca Pio) I. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: „Zaprawdę powiadam wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone”, wysłuchaj mnie, gdyż pukam, szukam i proszę o łaskę … Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Najświętsze Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. II. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: „Zaprawdę powiadam wam: o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię Moje, da wam”, wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w imię Twoje o łaskę … Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Najświętsze Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. III. O mój Jezu,… Czytaj więcej »

Ela
Gość
Ela

Mój Mąż dopiero zapowiedział pozew o rozwód i wyprowadzke z końcem miesiąca, twierdząc, ze ma dosc ciaglego martwienia sie o wszystko.Mieszamy za granicą i mi każe wracać samej do kraju. 4 miesiące temu urodziło nam się dziecko, na które on tak czekał. A od kilku tyg nie poznaje tego człowieka, który tylko wygląda jak moj Mąż, bo oczy ma takie puste i zimne… Odmawiam w tej chwili 2 Nowenny jednocześnie i z każdym dniem jest coraz gorzej. Proszę chociaż o jedno „Zdrowas Maryjo w naszej intencji”.

Radek
Gość
Radek

Pani Elu juz za pani małżeństwo się pomodliłem i jak bede sie modlił o swoje to bede wspominał pani małzenstwo to co robi pani maż to jest nie dojrzałe i dziecinne małżenstwo do walka o dwoje ludzi a nie tylko o siebie brak jakiej kolwiek odpowiedzialności moja zona wolała koleżanki imprezy i wycieczki nawet do kredytu i do rachunkow sie nie dokładała ale przyjda takie chwile że zapłacza na tym co zrobili

Radek
Gość
Radek

Od kilku tygodni chodzi mi po głowie pomysł aby wysłać list z intencjami małżeńskimi do naszego papieża Franciszka aby pomodliłsie za nasze małżeństwa by Bóg je scalił i uświęcił co wy na to adres już mam

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Fajny pomysl Radku, ale fajnie by bylo gdyby znalazl sie ktos z takim pomyslem zeby sie zorganizowac razem wszyscy ktorzy walcza tu o swoje malzenstwa i razem sie w jakis sposob modlic

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Modlę się też o moje małżeństwo prawie dwa lata mąż jest z kochanką jest tragicznie ale jeszcze w sercu tli mi się plomyk nadziei. Modlę się za was jesli mogę też proszę o modlitwę za moje małżeństwo Elżbiety i Michała. Bóg zapłać a z tym listem do Ojca św dobry pomysł. Bóg zapłać

żona
Gość
żona

Radku, też modlilam się tymi modlitwami, co Ty, modle sie ok 2lat, jestem przed 5ta sprawa rozwodowa, maz mieszka z kochanka. W cierpieniu tez jestem szczęśliwa, bo Pan moja opoką i tarczą☺Walczę dla synkow i dlatego, ze mój maz był dobry,teraz jest kimś innym.Pomysł z listem do Franciszka wspaniały☺z wspólną modlitwa również☺przedstaw koncepcję, mi pasuje 22ga. Wierzę, ze wygramy ta wojnę, pomimo wielu burz☺Postawa wszystkich walczacych z tej strony podoba sie Panu, ufajmy, choc czasem juz nie mamy sil. Sw. FAUSTYNA napisala, ze im dusza wiecej cierpi, tym wiecej musi sie modlić, kochani to pomaga sama tego doświadczam, Bóg nas… Czytaj więcej »

J:
Gość
J:

Witam wszystkich,
proszę módlcie się też o to żeby te osoby do których odeszły wasze sakramentalne połówki, odeszły od Waszych lubych, wtedy jest nadzieja powrotu. Jeśli będzie to zgodne z Wolą Bożą. Pomodlę się za Was

Radek
Gość
Radek

Jeśli by ktoś chciał to byśmy wysłali intencje za małżeństwa do papieża tylko trzeba sie zgadać i jak nalszybciej ja wysyłka sie zajmę lisdo watykany na poczcie pytałem to 15 zł to nic z efektem jaki możemy otrzymać od Boga

Ufająca
Gość
Ufająca

Witajcie – ja również od ponad 2 lat modlę się nieustannie o nawrócenie męża, który mieszka u kochanki …………. Bardzo dobra inicjatywa z tym listem do Papieża !!!! Chętnie podam intencję. Dajcie znać jak się wpisywać do tych intencji. Ufajmy Panu i Matce Bożej – różaniec naszą siłą…………. Mimo ogromnego bólu i upokorzenia wierzę w nasz Sakrament Małżeństwa. Pan Bóg może dotknąć każdego……….. a też uważam, że mój mąż w tej chwili nie jest do końca sobą…..nasz miłosierny Ojciec zawsze może go uzdrowić jeżeli tylko mąż zechce tę łaskę przyjąć. Proszę o modlitwę w intencji naszej córeczki, która za kilka… Czytaj więcej »

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Kochani brawo za pomysł, polecam do proponowanych modlitw dzień zacząć od koronki franciszkańskiej lub pod inną nazwą różaniec 7radości Matki Bożej od kilku dni aplikacje w telefonie zaczęły mi wariować gdy miałem ustawione rozważania różańcowe bez dotykania przełączały się na tę koronkę i dzień się zupełnie inaczej układa gdy zaczynam od niej dzień. Polecam również telegram do św Józefa. Z Panem Bogiem

TERESA
Gość
TERESA

Jest jeszcze Koronka Zwycięstwa na internecie może komu będzie pomocna.

Pełna nadziei
Gość
Pełna nadziei

Mój sytuacja jest bardzo podobna. Odmawiam nowennę jedna po drugiej. Mimo ciężkich chwil nadal wierzę że będzie dobrze a iskierka nadziei ciągle tli się w moim sercu mimo tego że mąż mieszka już z inną…co do listu jestem za – podajcie szczegóły

Janek
Gość
Janek

Kochani. Nie ma cudownej modlitwy. Mamy za to cudownego Boga. W każdej Mszy Świętej Jezus może wziąć od nas nasz problem i go rozwiązać. W czasie Mszy Świętej zajmujmy się Jezusem (dziękujmy Mu za problem, za jego rozwiązanie, za troskę o nas i wszystko dobro otrzymane od Boga, Jezus weźmie nasz problem. Jeśli uwierzymy, że Jezus nam pomoże to według naszej wiary otrzymamy. Jezus jest żywy, obecny i ten sam cały czas, a więc wtedy kiedy leczył ludzi. I dzisiaj również leczy, pomaga, czyni cuda. Jeśli wierzymy, to już problemu nie ma bo wziął go Jezus. Problem Jezus rozwiązuje i… Czytaj więcej »

mena
Gość
mena

Witajcie do wszystkich komentujących.
Pamiętajcie ,że po mszy św. największą moc ma różaniec ,
kiedyś egzorcysta powiedział tak , że zły duch zrobi wszystko aby ludzie różaniec zamienili na inne modlitwy , gdyż poprzez różaniec zły poniesie klęske.

Elzbieta
Gość
Elzbieta

Polecam wszystkim walczącym o małżeństwo książki: Moc modlitwy żony i Moc modlitwy męża.

Asia
Gość
Asia

Szczęść Boże kochani. Co z tym listem? Bardzo chciałabym dołączyć swoje małżeństwo Joanny i Karola. Od 2 lat modlę się nieustannie i też na razie nic się nie dzieje. Nie mieszkamy razem a w maju mąż złożył pozew rozwodowy. Zmówiłam 13 nowenn pompejańskich i czekam na cud. Nieustannie się modlę. Módlmy się wzajemnie za siebie. Z Panem Bogiem

anita
Gość
anita

Skoro kochamy kogoś bardzo to chcemy żeby ten ktoś był szczęśliwy a jak ta osoba czuje się szczęśliwa bez nas to na ludzki rozum trzeba byłoby dać jej odejść i starać się żyć swoim życiem i modlić o wypełnienie woli bożej w naszym życiu. Zwierzę więzione w klatce próbuje uciekać. Gdy sama wypuścisz to zwierze wraca bo nie wyobraża sobie innego życia niż to do którego było przyzwyczajone.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -