Aneta: Proste świadectwo

O nowennie dowiedziałam sie z internetu gdzie na jednym z portali moja znajoma napisala,że odmawia nowenne w inntencji chorego taty.Ten wpis bardzo mnie zainteresował i postanowiłam dokładniej poczytac o nowennie pompejańskiej.

Zachęcona przedstawionymi świadectwami postanowiłam że i ja zacznę sie modlić.Pierwsza nowenne zaczęłam odmawiać w intencji mojej chorej mamy aby wszyszła z depresji.W tym czasie otrzymałam przede wszystkim większa siłe do tego by pomagać mamie i bardziej zrozumieć ta chorobę.I choć mama nadal zmaga sie z depresją to wierzę i ufam że moje prośby zostaną wysłuchane,tak jak zostały
wysłychane w drugiej nowennie w której modliłam o to aby założona przez męża nowa firma sie rozwineła.Juz w trakcie odmawiania nowenny widziałam otrzymane łaski i to że Cudowna Pani wysłuchała mojej prośby .Z dnia na dzien mąż ma coraz wiecej klientów. Dotychczasowi wracaja po usługi a także przybywaja nowi którzy są zadowoleni z wykonywanej przez męża pracu. Dziękuje Ci Maryja za to że wysłuchałas mojej modlitwy za wszystkie otrzymane łaski i blagam Cie miej mnie i moja rodzinę w opiece.

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dominik
Dominik
02.05.17 18:50

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego.

Blogoslawienstwa Bozeg dla Pani rodziny i firmy 🙂

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY