Monika: Dziękuję Matce Bożej za uwolnienie od paskudnego uczucia zazdrości !

Odczuwałam zazdrość o wsparcie duchowe. Pewna osoba w rodzinie miała kłopoty i wszyscy jej pomagali. A mnie nie. Tak jakbym nie zasłużyła na wsparcie.

Było mi z tym źle. Nic złego nie zrobiłam. Nawet nikt o tym nie wiedział. Dwa lata męczyłam się z tym. Zaczęłam odmawiać nowennę i już w czwartym dniu wszystko zniknęło. Dziękuję Matce Bożej za uwolnienie od paskudnego uczucia. Monika

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Barbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

To dobrze, że Mateńka Pompejańska udieliła swojej łaski i te cechę zazdrości przemieniła. Wdziecznosc i dziekczynienie dla Królowej Różańca Świetego jest obdarowaniem Jej należne. Polecam doskonała książke pt. JEZUS mówi do Ciebie”W miłosći Jezusaodnależć pokój i szczęście. autorka – Sarah Joung.- przytoze fragment z tej książki – cyt. Nie porównuj sie z innymi, tymi, którzy zdają sie z łatwościa przemierzać ścieżke życia w podskokach i bez wysiłku. Ich droga jest inna niż Twoja, poza tym obdarowałem ich ogromna energią. Ciebie zaś obdarzyłem wartością, dzieki czemu Twój duch ma wiele okazji do tego, aby rozkwitć w Mojej Obecności. Przyjmij ten dar,traktując… Czytaj więcej »