Ola: Nieskalana moc Matki Boskiej

Nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca, ale muszę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Odmawiam już 5 dzień nowennę i zauważyłam, że Maryja zaczyna działać w moim życiu.

Nie czuję znużenia w trakcie odmawiania różańca, jak to miało miejsce wcześniej, czuję się spokojniejsza i nie wyobrażam sobie kolejnego dnia bez modlitwy skierowanej ku Matce Boskiej, czuję wewnętrznie, że to moja powinność, a nie przymus. Przestałam mieć negatywne myśli, nabieram pewności siebie. Nawet 1 z przyjaciół zauważył, że wyostrza mi się humor. Jestem wdzięczna z całego serca Matce Boskiej, że jest ze mną. O jej obecności może świadczyć także fakt, że od dnia odmawiania nowenny spotykam na swojej drodze zakonnice, w jednym dniu zdarzyło mi się 2 razy. Niektórzy mogą podchodzić do tego sceptycznie, ale ja wierzę, że przez takie „znaki” Maryja daje mi do zrozumienia, że zamierza trwać przy mnie i mnie nie opuści w potrzebie. Staram się odmawiać dodatkowo tajemnice światła i wszystkich zachęcam. Kolejne sprawozdanie z mojej strony w chwilii ukonczenia nowenny.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Małgosia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Małgosia
Gość
Małgosia

RÓŻĄ DUCHOWEGO ODRODZENIA MĘŻCZYZN POD PATRONATEM ŚW. RITY Z CASCII

Dzisiaj rozpoczynamy część dziękczynną naszej modlitwy.
Dlatego też przypominam, iż zmieniamy intencję z błagalnej na dziękczynną (dziękujemy za wysłuchanie naszej intencji).

Mamy już trzy świadectwa z poprzedniej nowenny! Więcej pod adresem —-> rozapompejanska. wordpress. com/nowenna-10-iii-3-iv/

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…