Bernadeta: wyprosilismy pracę

Szczęść Boże! Chcę przekonać wszystkich, którzy się zniechęcają, aby byli cierpliwi, bo Matka Boża zawsze wysłucha, ale czasem trzeba poczekać. W ubiegłym roku w sierpniu, nasz syn poprosił, abym się razem z nim modliła nowennę pompejańską, gdyż nie może znaleźć pracy.

Mijały miesiące, a pracy ciągle nie mógł znaleźć, mimo że wysyłał setki CV. Jednak nie poddawaliśmy się i włączyliśmy się w Mszę Św. w Pompejach ofiarując datek. Matka Boża odpowiedziała dziś i za to będę Jej wdzięczna do końca życia. Wprawdzie praca jest na razie na 2 miesiące próbne, ale wierzę że syn sobie poradzi, bo to zdolny chłopak a Maryja go nie opuści. Życzę wszystkim niesłabnącej wiary i wytrwałości w modlitwie. Pan Bóg niczego nie odmawia Maryi!

NOWOŚĆ

Modlitwy do św. Józefa

Nowenna - Septenna

- Różaniec - Siedem boleści

- Litania - Za konających

2,50

 • Również modliłam się NP w takiej samej intencji dla mojego syna. Właśnie od 2 tygodni pracuje, a informację telefoniczną o tym, że będzie zatrudniony otrzymał w święto Zwiastowania NMP. Zbieg okoliczności? Nie. To działanie Matki Bożej 🙂 Co więcej, to jego wymarzona praca. Maryja jest PRZECUDOWNA 🙂

 • Mario! Módl się za mojego syna a ja bedę sie modlić za Twojego. Ja ufam, Ze Maryja nas nie opusci.

 • Wiga, dopiero dziś zajrzałam. Będę się modlić za Twojego syna od dziś. Ja modliłam się również za osoby, które miały decydować o jego przyjęciu do pracy.

 • Szczęść Boże.

  Chciałem napisać moje świadectwo w formie listu, ale nie wiem jak to tutaj zrobić. Więc piszę tylko w skrócie tak:
  Przez większą część mego życia (do ok. 65 lat)byłem raczej człowiekiem szczęśliwym i losy moje układały się więcej dobrze jak źle. Tym w miarę szczęśliwym życiem rozzuchwaliłem się do tego stopnia, że zacząłem szukać przyjemności niekiedy poza małżeństwem. Robiłem to wiedząc, że nie jest to dobrze, bo wiarę w sercu zawsze miałem (sam nie wiem dlaczego tak było?). Po 65 roku życia zaczęły się moje problemy, które trwają do dziś (nie są to problemy zdrowotne, ani psychiczne).
  – Nie wiem co to jest Nowenna Pompejańska, bo dziennie z zoną modlimy się zwykły Różaniec św. (pięć dziesiątek). Przy modlitwie Różańca św, oraz większości innych modlitw, a także w kościele jestem męczony średnio mocno lub mocno. Poza tym jestem też męczony w dzień i w nocy (nie do uwierzenia!).
  – Moje wnioski: Różaniec jest b. silną modlitwa, ale inne modlitwy też mają swoje duże znaczenie. Demon zła nie lubi modlitw w ogóle (robi mi przy nich ziewania od 5 do 10 razy na każdą dziesiątkę Różańca św.).

  Żadna modlitwa nie jest jak pogotowie ratunkowe i bardzo rzadko działa na szlag, Pan Bóg ma czas, – dużo czasu!!!

  Mimo, że moja tragedia trwa już prawie 4 lata, to moje modlitwy nie przynoszą żadnej poprawy, co mnie poważnie martwi. Tym nie mniej jestem szalenie uparty i wiem, że przyjdzie ten dzień, który zacznie się pięknym porankiem, albo deszczowym porankiem, Kiedy Dobry Bóg cofnie ode mnie tego Gada. Może to będzie ostatni dzień mego życia, – ale będzie na pewno.
  Na zakończenie sobie i wszystkim innym radzę zachowanie nie zachwianej cierpliwości, bo:
  „Kto wytrzyma do końca będzie zbawiony.”.

 • Szczęść Boże:

  Mała poprawka.
  Napisałem:
  :” (robi mi przy nich ziewania od 5 do 10 razy na każdą dziesiątkę Różańca św.).
  Powinno być:
  ” (robi mi przy nich ziewania od 5 do 10 razy na każde trzy dziesiątki Różańca św.).

  Pozdr.

 • Czesławie, Nowenna Pompejańska polega na tym, że przez 54 dni odmawia się wszystkie trzy części Różańca (albo i 4 włącznie z Tajemnicą Światła). Przez 27 dni jest błaganie, a przez kolejne 27 jest dziękowanie. No i specjalne modlitwy. Poszukaj tutaj na tej stronie i spróbuj ja odmawiać.
  Twoje świadectwo jest swego rodzaju spowiedzią. Ja się za Ciebie pomodlę. Bóg jest wielki i miłosierny i wybacza wszystko, jeśli się o to prosi i mocno żałuje. Ja kiedyś odczułam to Boże wybaczenie, nie wiem jak to opisać, ale wręcz czułam emocjonalnie, że Bóg mi wybaczył pewien grzech. Aż się rozpłakałam. Tobie też wybaczy tylko mocno o to proś. Pozdrawiam Cię z modlitwą 🙂

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!