Małgorzata: Maryja Jedyna Pośredniczka

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę złożyć świadectwo wyjątkowości Nowenny Pompejańskiej, gdyż trudno jest przejść obojętnie wobec ogromu łask, które otrzymujemy. Dzięki łasce Bożej odmówiłam kilkanaście Nowenn Pompejańskich, moja Mama jest w trakcie jedenastej. Piszę również w imieniu mojej Mamy. Jestem w pełni świadoma, że gdyby nie łaska Boża nie byłybyśmy w stanie odmówić tej trudnej a zarazem wspaniałej modlitwy. Z perspektywy lat wiem,że Różaniec to najskuteczniejsza broń na wszelkie zło. Podczas odmawiania byłyśmy niejednokrotnie atakowane przez złego. Chwilami było bardzo ciężko: koszmary nocne z udziałem złego, nagłe choroby, brak czasu i brak siły, jakby ktoś dosłownie wypompował całą energię. Ale jeśli błaga się o łaski dla najbliższych trzeba być przygotowanym na dosłowną walkę. Zawierzyłam moich najbliższych naszej Najdroższej Matce, powierzyłam Jej całe nasze życie. Kto ucieka się w opiekę Matki Bożej ten nigdy nie dozna zawodu…Dziękuję Ci Mateńko za cud nawrócenia bliskiej mojemu sercu osoby. Wiem, że jest to ogromny cud, bo osoba ta odrzucała Boga, później sama mówiła o niesamowitym uczuciu obecności Maryi. Po około 25 latach przystąpiła do spowiedzi generalnej…i uczyniła to 15 sierpnia w święto Matki Bożej. Jest inną osobą, nie przypomina tej dawnej. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Bóg żyje! Codziennie doświadczamy miłości Bożej. Dziękuję za nasze pielgrzymki do Medjugorje, dziękuje za pokój w sercu, za moją rodzinę, za wspaniałego męża, który jest również moim przyjacielem, dziękuję za moje dziecko, które dokonuje mądrych wyborów, za jego liczne sukcesy naukowe. Dziękuję za moją wspaniałą Mamę i ukochaną Siostrę, która nauczyła mnie pokory, za każdego trudnego człowieka…Dalej trwamy na modlitwie, bo jest jeszcze tyle rzeczy, które pragniemy wyprosić, ale wiemy, że jesteśmy na właściwej drodze. Wiem, że potrzeba czasu, cierpliwości i pokory, tego uczy nas Nowenna Pompejańska.

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
Robert
14.09.15 18:58

Mam pytanie moze ktoś wie i pomoże jaka jest dolna granica wieku aby móc wstąpic do jezuitów na brata zakonnego ? Bóg zapłać ma dopiero 13 lat ale myślę o tym poważnie bo np św st. kostka otrzymał sluby zakonne w wieku 17 lat.

Teresa.A
Teresa.A
14.09.15 19:45

Młody poszukaj w googlach , lub zadzwoń do jezuitów .
Powodzenia

Robert
Robert
14.09.15 20:43

Bóg zapłać

Hubert z Borow
Hubert z Borow
14.09.15 21:02

Mlody, jak juz sobie pogooglujesz to zapraszam do modlitwy o rozeznanie powolania:

Boze, ktory mnie przenikasz I znasz doskonale. Stworzyles mnie do szczescia, pomoz mi je znalesc. Ukaz mi Moja droge zyciowa. Spraw abym wybral to, co Ty DLA mnie przygotowales I to do czego mnie przysposobiles jeszcze W lonie mojej mamy. Chce Ci byc poslusznym we wszystkim. Pojde gdzie mnie poslesz. Ufam Ci bez granic bo wiem ze mnie kochasz I chcesz tego co DLA mnie najlepsze. Prowadz mnie po sciezkach swoich. Amen.

Krysia
Krysia
14.09.15 22:55

Piękne Świadectwo !
Nasza Matka Boża Różańcowa słyszy nas i nie zostawia samemu.
Chwała Tobie Jezu Chryste !

Piotr
Piotr
15.09.15 13:51

Piękne świadectwo.

natalia
natalia
15.09.15 20:27

Chwala Panu I NMP! Dziekuje

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x