małgorzata: efekty modlitwy

Nowennę Pompejańską  odmawiam od wiosny 2014 z niewielkimi przerwami pomiędzy kolejnymi nowennami.Modliłam się w wielu intencjach . Każda intencja została wysłuchana ale najczęściej nie  tak jak ja to sobie wyobrażałam i Chwała za to Matce Najświętszej bo  jest to dla mnie nauka pokory , cierpliwości i ufności Bogu oraz zachęta do dalszej modlitwy. Najczęściej na efekty modlitwy musiałam czekać. Różaniec zbliżył mnie do Boga i choć czasem ciężko skupić mi się na rozważaniach tajemnic, bo myśli uciekają jednak warto modlić się nadal, bo cóż to jest poświęcić dziennie tę cząstkę czasu wobec ogromu łask jakie można wyprosić i uzyskać zbawienie. Nadal zamierzam odmawiać nowenny bo intencji jest dużo.

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anns
Anns
05.09.15 17:08

Witaj, czuje, ze powinnam „wejsc”w nowenne -mam chora na raka kosci mame-i jako czlonkini zywego roznanca matek wierze, ze cud sie zdarzy, bo nie raz Maryja wyciagala mnie i moja rodzine z trudnosci.Ale boje sie, ze nie podołam.Ze zwyczajnie nie dam rady odmawiac jednak dosc długa modlitwe ;-((

Ewa
Ewa
05.09.15 17:44

Dziękuję 🙂

barbara
barbara
05.09.15 20:06

I tak mysle ze Maryja nas wyslucha naszych rozproszonych mysli ,pospiechu mam, czsami malo czasu ale trwam ,odmawiam w pracy podczas domowych obowiazkow bo bym nie zdazyla odmowic . Szczesc Boze .

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x