Elżbieta: Umocnienie w wierze

Mam na imię Elżbieta i dzisiaj zrozumiałam, że Maryja pomaga mi żyć i jest blisko mnie. Odmówiłam już 5 razy Nowennę Pompejańską i nie mogę bez niej żyć.Jak pierwszy raz usłyszałam o niej to było dla mnie przerażające jak można tak długo odmawiać różaniec a jak pierwszy raz się udało to już idzie. Jak mam za długą przerwę to chodzi to za mną i muszę zacząć. Tych ludzi których namówiłam to to samo mówią. Doszłam do wniosku, że Maryja pomogła mi zmienić stosunek do męża, ponieważ trzecią nowennę odmawiałam w intencji odnowienia naszej miłości, jesteśmy 22 lata po ślubie i zaczęło się psuć, mąż bardzo mnie denerwował, często się kłóciliśmy. Dzieci były przerażone, musiałam coś zmienić. Dzisiaj sobie uświadomiłam, że jest lepiej dawno się nie kłóciliśmy. Pogłębiła się moja wiara i cały czas czuję że Matka Boża jest zemną nie trzymają mnie się żadne nieszczęścia jestem szczęśliwą osobą stałam się osobą bardzo spokojną nie martwię się o jutro ( chociaż kiedyś brałam tabletki na sen a teraz nie muszę)nie martwię się o jutro. Wszystkim polecam tę Nowennę Pompejańską ponieważ jest to najlepsze lekarstwo na nasze problemy ziemskie. Matka Boża bardzo się o nas troszczy bo nas kocha nawet bardziej niż nasza matka ziemska. Chwała Panu i Matce Przenajświętrzej.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
to jammKlemensBoguslaw Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo dziękuję wszystkim osobom za modlitwę dzięki ktorej dostałam się na staż.Kosztowało Mnie to wiele nerwów,łez i cierpienia ale w końcu udało się.Mam zapewniony na pół roku co będzie dalej nie wiem.Ogromnie się lękam czuję się taka samotna bo wszyscy ze Mnie się wyśmiewają a może ktoś zostanie moim przyjacielem?

Klemens
Gość
Klemens

Swiadectwo ze strony: www christianwomanbusinessclub.eu/2014/06/12/uzdrowienie-mi%C4%99dzypokoleniowe/ Odkąd tylko sięgam pamięcią, pragnęłam przyjaźni i akceptacji. Koledzy i koleżanki zawsze trzymali się razem. Ja zaś zawsze byłam jakby na uboczu. Chciałam być z nimi, ale oni dawali mi do zrozumienia, że mnie nie potrzebują. Dlatego ciągle szukałam przyjaźni, szukałam kogoś, kto by mnie rozumiał, z kim mogłabym się spotykać i mile spędzać czas. Kiedy udało mi się już nawiązać przyjaźń, to wówczas czułam się chorobliwie zazdrosna o tę osobę, szczególnie wtedy, kiedy spotykała się z kimś innym. Wiedziałam że to, co się ze mną dzieje, nie jest normalne, ale nie potrafiłam się od… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Wspaniale

łukasz84
Gość
łukasz84

Rozejrzyj się wokoło siebie, napewno ktoś się znajdzie, (czasem trzeba się uśmiechnąć pierwszemu…). Internetowi przyjaciele nigdy nie zastąpią żywego człowieka, więc nie szukaj na siłe w komputerze. Teraz w kościele zaczyna się „czas aniołów”. Módl się do swego anioła stróża, żeby cię zaprowadził do takich ludzi.
(Kup sobie książkę Augustyna Pelanowskiego „Odejścia” za pierwszą wypłatę)

Agnieszka
Gość
Agnieszka

dziękuje Łukaszu za ciepłe słowo dodałeś mi otuchy bo od rana znowu źle….Postaram uśmiechać się jak najwięcej ty napewno jesteś dobrym człowiekiem a szkoda,że trafiam na tych co oceniają Mnie źle nawet w bliskiej rodzinie.

łukasz84
Gość
łukasz84

Nie traktuj ocen ludzi jak głosu Boga. On ma o tobie inne zdanie. Masz swego anioła stróża módl się by cię poprowadził do właściwych ludzi (nie w internecie oczywiście). „Pamiętaj że ludzie nie są bogami a ich opinia nie powinna być dla ciebie religią.”

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Modlę się do swojej patronki.Zastanawiam się gdzie znaleźć przyjaciół,przyszłego męża? aby założyć rodzinę i być kochanym tak bardzo tego pragnę.Teraz jest mi źle lecz z trudem uśmiecham się przez łzy bo bardzo cierpię.Nie mam nikogo jedyne co mi zostało to praca-staż.Jestem samotna i mogę powiedzieć,że tylko Bóg jest moim przyjacielem,bo inni oceniają Mnie negatywnie.Czuję się niekochana

Boguslaw
Gość
Boguslaw
łukasz84
Gość
łukasz84

„Tylko Bóg mi pozostał” – ostatni na twojej liście życzeń, który ma cię kochać, (stwórca ciebie, całego świata), Ostatni, na którego miłość jest odpowiedź: samotna i nie kochana. Jesteś w dobrym punkcie aby założyć prawdziwą rodzine i mieć prawdziwych przyjaciół tylko tego nie widzisz jeszcze. Gdyby było odwrotnie miałabyś chłopaka i mase przyjaciół a o Bogu napisałabyś że nie jest twoim przyjacielem , nie znasz Go, (czyli sytuacja o której marzysz), byłabyś dopiero w nędznym położeniu. „Pamiętaj że ludzie nie są bogami a ich opinia nie powinna być dla ciebie religią.”-A. Pelanowski. Wołaj do św Józefa o mężą i swego… Czytaj więcej »

m
Gość
m

Agnieszka to może módl się o miłość tak po prostu nie chodzi mi o związek chociaż to też
odmów Nowennę do Matki Bożej Rozw. Węzły
nie wybieraj intencji, poproś Maryje aby rozwiązała węzeł który Cię najbardziej zniewala
Ona będzie wiedziała

m
Gość
m

AGNIESZKA – módl się o miłość

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Chwała Panu

Boguslaw
Gość
Boguslaw

Jk 1, 3 – 8 Wiedzcie, że to, co wystawia waszą wiarę na próbę, rodzi wytrwałość. Wytrwałość zaś winna być dziełem doskonałym, abyście byli doskonali, nienaganni, w niczym nie wykazując braków. Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając; a na pewno ją otrzyma. Niech zaś prosi z wiarą, a nie wątpi o niczym! Kto bowiem żywi wątpliwości, podobny jest do fali morskiej wzbudzonej wiatrem i miotanej to tu, to tam. Człowiek ten niech nie myśli, że otrzyma cokolwiek od Pana, bo jest mężem chwiejnym, niestałym we wszystkich swych… Czytaj więcej »

to ja
Gość
to ja

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?