Anna: Tylko z Bogiem

Pewne rzeczy mozna przejsc tylko z Bogiem. Jest tym na pewno odejscie meza. Dzieki Matce Bozej ktora zanosi nasze modlitwy do Pana udalo mi sie przetrwac ta straszna sytuacje. Maz opuscil rodzine nagle i niespodziewanie. Zostalam sama z dwojka dzieci. Ale dzieki nowennie pompejanskiej i pomocy Matki Boskiej, kora zeslala mi pomoc rodziny i przyjaciol udało mi sie jakos przetrwac. Teraz modle sie o znalezienie pracy i zeby pogodzic ja z odbieraniem dzieci ze szkoly. Polecam wszystkim odmawianie tej nowenny gdyz mozna odzyskac spokoj ducha i pozwolic Boogu dzialac w naszym zyciu bo nie zawsze jest tak jakybysmy sobie tego zyczyli.

Miesiąc ku czci 

św. Józefa

- AUDIOBOOK

  • Anno, chciałam Ci napisać, że życzę Ci samego dobra. Takie świadectwa mają szczególną wartość i moc, gdyż pokazują, że można żyć z Panem Bogiem także wtedy, gdy różne życiowe sprawy układają się inaczej niż byśmy chcieli. Z Bogiem Imienniczko.

  • Gdy sprawy zle się układają, to te trudne chwile można przetrwać tylko z Panem Bogiem.

  • Pani Anno, wszystko będzie dobrze. Matka Boża prowadzi Was bezpiecznie. Będzie dobrze.
    Pozdrawiam.

  • Dzięki Twojej pokorze, na pewno ułoży Ci się w życiu. Dasz radę, bo Mateńka nie opuści Twoich dzieci i będzie u Twego boku.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!