Eliza: ZEPSUTE SERCE

Jestem współczesną Marią Magdaleną, moje serce zatruł jad.
Ponoć każdy człowiek ma dwie strony – posiada w sobie jasność i mrok. Dziś moje życie pokryte jest czarną mgłą, wiele spraw się na to skrupiło i nic nie usprawiedliwi drogi, którą wybrałam….
Nie jest to świadectwo, lecz błaganie do serc, które posiadają więcej wiary ode mnie. Czuję, że ugrzęzłam po kolana w ruchomym piasku. Proszę o modlitwę, bo moją duszę atakuje martwica…

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mart
Mart
21.08.15 10:54

Pomodlę się dziś za Ciebie. Porzuć tą drogę, Elizo. Poszukaj wsparcia u dobrych księży, są też najróżniejsze instytucje. Ja mam obecnie kryzys wiary, oddalam się od Boga, boję się Go, mam złe myśli, że bez Niego byłoby lepiej – przecież to wszystko nieprawda! Biorę leki, leczę się psychiatrycznie. Niedługo przeprowadzam się do miasta i zamierzam szukać pomocy. Skorzystaj z wielu szans, które Bóg daje, Elizo. Obojętnie, jak by Ci ciężko nie było, On zawsze jest przy Tobie i pomoże… Spróbuj krótkich westchnień do Niego, że może nie ufasz, nie radzisz sobie, ale rozpaczliwie prosisz o pomoc . Ostatnio chłopak mi… Czytaj więcej »

Zadowolona
Zadowolona
21.08.15 11:40

Możemy się oczywiście za Ciebie pomodlić. Jednak jeśli Ty sama ze swoim życiem czegoś nie zrobisz to nasza modlitwa nie wiele zdziała…Przede wszystkim to Ty musisz otworzyć się na Boga poprzez sakramenty św. oraz przebaczenie. Napisałaś bardzo enigmatycznie więc trudno coś konkretnego doradzić…Tak jak pisze Mart porozmawiaj z jakimś kapłanem o nurtujących Cię problemach. Wbrew obiegowym opinią jest naprawdę wielu wspaniałych księży, z którymi można szczerze porozmawiać.

Mart
Mart
21.08.15 15:45

A dobry kapłan nie potępi, tylko doradzi. Przecież i Jezus nie potępił cudzołożnicy.

Mart
Mart
21.08.15 15:46

Tylko doradzi.

Mart
Mart
21.08.15 15:48

Już to pisałam 😀 Pan Jezus nie potępił, tylko powiedział, by nie grzeszyła więcej 🙂 Dobry kapłan może naprawdę pomóc Ci się wyrwać z tej martwicy…

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x