Ania: Wesele dziecka

Jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny. Część intencji się spełniła część jeszcze nie. Ale ufam, że z woli Bożej otrzymam to co dla mnie dobre. Jedna z wcześniejszych intencji dotyczyła szczęśliwego dotrwania i przebiegu wesela syna potwierdzającego dobrą decyzję podjętą z miłości. Nowenna odmówiłam przy najbliższej okazji po podjęciu decyzji o ślubie-około rok temu. Po czym były kolejne Nowenny. Spokojnie bez nerwów zorganizowaliśmy wszystko. Także w aspekcie finansowym. Syn, który oddalił się od Kościoła, przygotował się i przyjął Sakrament Małżeństwa. Wesele było piękne i pełne radości i miłości. W międzyczasie od,ówiłam Nowennę o pełne Boga Ich wspólne życie. I ufam Panu. Mam też trudne chwile ale nie wątpię. Nowenna zmieniła bardzo wiele w moim życiu i jest codziennie obecna w moim życiu. Jest dla mnie jak pokarm czy woda. Nauczyłam się błogosławić innym nawet w chwilach gdy sprawiają przykrość. To umiejętność przebaczania i proszenia o przebaczenie jest darem, za który dziękuję. Łatwiej i przyjemniej jest żyć. Maryjo proś Syna o łaski dla nas.

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
Ania
20.08.15 16:57

Cudownie , zazdroszcze Ci tej laski wiary. To jest wielki dar od Boga

Ania
Ania
22.08.15 22:22
Reply to  Ania

Bez tej wiary trudno byłoby mi żyć i pokonywać problemy. Cud Nowenny sprawił, że proszę o pomoc w każdej trudnej godzinie. Zawierz. To bardzo pomaga. Z Panem Bogiem

Maria II
Maria II
20.08.15 17:46

Aniu,czytam Twoje świadectwo i podziwiam,bardzo wierzę,że mój Syn również wróci do P.Boga i zawrze Sakramentalny związek-choć na chwilę obecną,patrząc ludzkim okiem to abstrakcja,ale będę trwać w modlitwach do skutku.

Ania
Ania
22.08.15 22:13
Reply to  Maria II

Tak nie trać wiary. Nawet wówczas gdy jest bardzo ciężko. Wiele spraw po ludzku nie można już zmienić a jednak. Jesteśmy jak dzieci, które bardzo potrzebują opieki i pomocy. Pomodlę się w Twojej intencji. Z Panem Bogiem.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x