Marcin: Nawrócenie i powrót do zdrowia

Pierwszą nowennę odmawiałem za swoich rodziców, o miłość w ich małżeństwie i łaskę nawrócenia.

Moja mama po latach nieobecności wróciła do kościoła. zaczęła uczęszczać na mszę niedzielne wraz z tatą i przystąpiła po latach do sakramentu pojednania. Wiem, że może to nie wiele ale widok moich rodziców razem w kościele jak prawdziwa rodzina, jak za dawny lat to dla mnie bardzo ważny widok. Cieszy mnie ta zmiana ogromnie. Ponadto moi rodzice mniej się kłócą, spędzają z sobą więcej czasu i na tyle ile ich widuje są luzniejsi bardziej uśmiechnięci.  Ten widok jest tak bardzo dla mnie miły i ważny. Dziękuję Maryi za jej dobroć  i wysłuchanie modlitwy.
Druga nowennę odmawiałem wspolnie z żoną  w intencji naszej małej rodziny – nas i dziecka którego się spodziewamy, w szczególności o zdrowie i dobry poród w terminie. Wszystko idzie wspaniale i ufam, że zostaliśmy wysluchani i poród będzie bez komplikacji. Trzecia nowenna jest w reakcie i znow jest moja indywidualna. Tym razem za mnie jako męża i ojca o potrzebne łaski  Ducha Świętego, by sprostac wyzwaniom i powinnościom jakie wynikają z mojego stanu. Nowenna chodź to trudne zobowiązanie nauczyła mnie kontaktu z różańcem, kiedyś się co bałem. Dziś jest codziennie że mną. Ave Maria! Salve Regina!

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
Piotr
14.10.19 18:21

Taki mąż , ojciec dla rodziny to skarb
Pozdrawiam Piotr

Andrzejowa
Andrzejowa
14.10.19 19:32
Reply to  Piotr

I taki syn to skarb:-) chwała Bogu

Kasia
Kasia
14.10.19 19:11

Jesteś wspaniałym człowiekiem. Aż się wzruszyłam ze mężczyzna może się modlić o to by był dobrym mężem i ojcem. Sama zmarnowałam wiele lat na życie bez Boga, wyrządziłam wiele krzywd mężowi, a dziś żyjąc z Bogiem sercem się raduje jak nigdy w życiu kiedy widzę zgodę, miłość i dobroć. Niech Wam Bóg błogosławi!

Piotr
Piotr
15.10.19 11:57
Reply to  Kasia

mężczyzna może, tylko szukacie nie odpowiednim miejscu 🙂

Ewuś
Ewuś
14.10.19 20:25

Piękne świadectwo. Bóg zapłać.

Małgorzata
Małgorzata
16.10.19 11:02

Widok własnych rodziców to niewiele?Od tego się wszystko zaczyna układać.Dziękuję za to świadectwo.Chwała Panu.Pozdrawiam.

Małgorzata
Małgorzata
16.10.19 11:06

Dziękuję za to świadectwo.Jesteś wspaniałym człowiekiem”Błogosławieni,którzy wprowadzają pokój,albowiem oni będą nazwani Synami Bożymi”Pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

NOWOŚĆ

w Wydawnictwie Rosemaria

Matt Talbot

- Święty alkoholik