Marcin: Nawrócenie i powrót do zdrowia

Pierwszą nowennę odmawiałem za swoich rodziców, o miłość w ich małżeństwie i łaskę nawrócenia.

Moja mama po latach nieobecności wróciła do kościoła. zaczęła uczęszczać na mszę niedzielne wraz z tatą i przystąpiła po latach do sakramentu pojednania. Wiem, że może to nie wiele ale widok moich rodziców razem w kościele jak prawdziwa rodzina, jak za dawny lat to dla mnie bardzo ważny widok. Cieszy mnie ta zmiana ogromnie. Ponadto moi rodzice mniej się kłócą, spędzają z sobą więcej czasu i na tyle ile ich widuje są luzniejsi bardziej uśmiechnięci.  Ten widok jest tak bardzo dla mnie miły i ważny. Dziękuję Maryi za jej dobroć  i wysłuchanie modlitwy.
Druga nowennę odmawiałem wspolnie z żoną  w intencji naszej małej rodziny – nas i dziecka którego się spodziewamy, w szczególności o zdrowie i dobry poród w terminie. Wszystko idzie wspaniale i ufam, że zostaliśmy wysluchani i poród będzie bez komplikacji. Trzecia nowenna jest w reakcie i znow jest moja indywidualna. Tym razem za mnie jako męża i ojca o potrzebne łaski  Ducha Świętego, by sprostac wyzwaniom i powinnościom jakie wynikają z mojego stanu. Nowenna chodź to trudne zobowiązanie nauczyła mnie kontaktu z różańcem, kiedyś się co bałem. Dziś jest codziennie że mną. Ave Maria! Salve Regina!

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MałgorzataEwuśAndrzejowaKasiaPiotr Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Taki mąż , ojciec dla rodziny to skarb
Pozdrawiam Piotr

Andrzejowa
Gość
Andrzejowa

I taki syn to skarb:-) chwała Bogu

Kasia
Gość
Kasia

Jesteś wspaniałym człowiekiem. Aż się wzruszyłam ze mężczyzna może się modlić o to by był dobrym mężem i ojcem. Sama zmarnowałam wiele lat na życie bez Boga, wyrządziłam wiele krzywd mężowi, a dziś żyjąc z Bogiem sercem się raduje jak nigdy w życiu kiedy widzę zgodę, miłość i dobroć. Niech Wam Bóg błogosławi!

Piotr
Gość
Piotr

mężczyzna może, tylko szukacie nie odpowiednim miejscu 🙂

Ewuś
Gość
Ewuś

Piękne świadectwo. Bóg zapłać.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Widok własnych rodziców to niewiele?Od tego się wszystko zaczyna układać.Dziękuję za to świadectwo.Chwała Panu.Pozdrawiam.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję za to świadectwo.Jesteś wspaniałym człowiekiem”Błogosławieni,którzy wprowadzają pokój,albowiem oni będą nazwani Synami Bożymi”Pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ