Uwaga nowi członkowie Apostolatu Nowenny Pompejańskiej: dyplomiki w drodze!

Apostolat Nowenny Pompejańskiej stale się rozszerza! nie dość powiedzieć, że w jednej tylko warszawskiej parafii padł rekord: ok. 500 nowych członków! A w ostatnich dniach wysłałem kolejnych 106 pamiątkowych dyplomików (zob. na zdjęciu) przystąpienia do tego ruchu szerzenia nowenny pompejańskiej w Polsce!

Kim są członkowie Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?

Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmawiają (lub odmawiali) nowennę pompejańską i pragną szerzyć ją oraz różaniec w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym w miarę swoich możliwości, spełniając obietnicę składaną w modlitwie dziękczynnej Nowenny. Pamiętasz jej słowa? 🙂

Czy zechcesz do nas dołączyć?

Dyplomik Apostolatu – wygląd w środku
Dyplomik Apostolatu – wygląd w środku

Panie, a ile to kosztuje?

NIC! Zero złociszy!
A jeśli uznasz, że któraś z naszych akcje ewangelizacyjnych jest warta Twojego wsparcia, to zrobisz to całkowicie dowolnie i kiedy chcesz. Wspierasz tym samym tylko te działania: my nie mamy z tego tytułu żadnych wynagrodzeń!

Nie wierzę, pewnie będziecie przysyłać mi nachalne listy, jak taka jedna instytucja

To częste pytanie, ale… NIC z tych rzeczy! Nie mamy pieniędzy na zalewanie korespondencją połowy Polski. Pozostajemy w sporadycznym kontakcie, aby informować Cię m.in. o spotkaniach pompejańskich w Twoim rejonie.

No dobra, ale co ja będę z tego mieć?

Same korzyści! 🙂
– w każdy drugi poniedziałek miesiąca odbywa się Msza św. za członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej.
– raz w roku w miesiącu różańcowym jest odprawiana Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach w intencjach członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej.
– będziesz we wspólnocie, może poznasz nowe osoby?
– otrzymasz też pamiątkowy dyplomik! Bezpłatnie!

Hmm, może nawet przystąpię, ale co mam zrobić?

1. Przede wszystkim musisz na serio wziąć się za spełnianie obietnic złożonych w nowennie pompejańskiej: „Wszędzie głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali”. Jeśli chcesz mieć tylko dyplomik i spocząć na laurach, Apostolat nie jest dla Ciebie. Jeśli nie jest Ci obojętne szerzenie różańca i nowenny pompejańskiej, działaj z nami, sam, dziel się pomysłami, zorganizujemy może coś razem? Możliwości jest wiele.

2. Jeśli zdecydujesz się na dołączenie, przyślij na adres apostolat@rosemaria.pl swoje dane: imię, nazwisko, datę przystąpienia oraz swój adres do wysyłki dyplomiku.

3. Zachęcam gorąco, ale to nie wymóg, aby prenumerować choć jeden numer „Królowej Różańca Świętego„. To czasopismo jest naszym orężem w szerzeniu różańca, nowenny pompejańskiej, czci Maryi. Utrzymanie tego czasopisma jest głównym celem działalności naszej różańcowej Fundacji i celem pobocznym istnienia Apostolatu Nowenny Pompejańskiej. 3,90 w Empiku albo 5 zł od nas z wysyłką – taniej się nie da 🙂

Zatem – pomyśl o Apostolacie!
Marek Woś, www.pkrs.org.pl

IMG_2443


Nasze intencje modlitewne:

 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
JadwigaAnaMaria PiśkoMarek (adm.)Ewa K. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Szerzyć – jak i gdzie dokładnie? Czym to się różni od tego, co człowiek robi i tak wśród znajomych i rodziny?

pompejanska
Gość
pompejanska

Czym… Tam gdzie dwóch, trzech! Wspólnotą, koordynacją działań, rekolekcjami,

Ewa K.
Gość
Ewa K.

Odmawiam swoją 10 nowennę, jaki więc termin daty przystąpienia powinnam podać, okres obecny, w którym zdecydowałam się na przystąpienie do apostolatu czy też okres sprzed półtora roku kiedy to zaczęłam swoją przygodę z nowenną pompejańska? pozdrawiam

Maria Piśko
Gość
Maria Piśko

Odmawiam trzecią swoją Nowennę….

Ana
Gość
Ana

tak sobie mysle, ze od 01.11.2013 jestem anomimowym apostolem Rozanca Sw., mowie o nim czesto ludziom jakich spotykam na swoich drogach i o cudownym spokoju jaki otrzymuje..
czy to oznacza, ze tak moze zostac czy powinnam jednak podac swoje dane?

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Modlilam sie nowenna Pompejanska wintencji mojego syna o wyprowadzenie synna z sekty Moona.Wszyscy ktorzy slyszeli oo tej sekcie wiedza jak trudno walczyc z ta sekta Matka Boza wysluchala mojej prosby.Dziekuje Ci ukochana Mamusia Zaufajcie wszyscy naszej najlepszej Matence.