(nowa aktualizacja!) Relikwiarz dla wyjątkowej postaci

Ta wyjątkową postacią jest bł. Bartolo Longo, autor nowenny pompejańskiej! Tym razem jego relikwie trafią do pararii w miejscowości Święte k. Radymna. Otrzymaliśmy je od ks. abp. Tommasa Caputo, delegata papieskiego w sanktuarium w Pompejach, aby przekazać to tej parafii, gdzie odbywają się comiesięczne nabożeństwa pompejańskie.

Parafia ta jest dość niewielka, położona na wschodniej ścianie Polski. Gorąco zapraszam Cię do wsparcia tej inicjatywy przez stronę www.wdowigrosz.pl. Twoja darowizna zostanie przeznaczona na zakup relikwiarza.

A jeśli uda się zebrać nadwyżkę, przeznaczymy ją na ornat pompejański, który zostanie także przekazany dla tej parafii na ręce ks. prob. Lesława Kubickiego.

AKTUALIZACJA!

Obecnie mamy zebraną kwotę na relikwiarz. Tak jak napisaliśmy, nadwyżka będzie przeznaczona na ORNAT POMPEJAŃSKI.

Tak więc wciąż można wspierać naszą inicjatywę.

AKTUALIZACJA nr 2!

RELIKWIARZ ZAKUPIONY! Dziś udałem się do producenta relikwiarzy w Poznaniu, aby zakupić na miejscu i bezpośrednio. Relikwiarz kosztował równe 800 zł. Oto jego zdjęcie, mam nadzieję, że się podoba? 🙂 To dzięki WAM!

Na ornat też już zebraliśmy, a całą nadwyżkę przeznaczymy na ornat dla drugiej parafii pompejańskiej. Napiszę  tym wkrótce

Wesprzyj i… przyjedź!

Jeśli możesz wesprzeć ten projekt choćby złotówką, zrób to! Ten wspaniały różańcowy święty, jakim jest bł. Bartolo Longo, zasługuje na to!

Oto strona wsparcia: http://wdowigrosz.pl/wyswietlane-projekty//details/40

I tak, przyjedź! Instalacja relikwii bł. Bartola Longo odbędzie się na Pompejańskim Dniu Skupienia właśnie w parafii w Świętem! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Inne, ważne informacje:

1. O tej parafii pisał dwumiesięcznik „Królowa Różańca Świętego” – zobacz tutaj.

2. Strona o bł. Bartolu Longo – www.bartolo-longo.pl.

W imieniu Parafii – dziękujemy!

 


Nasze intencje modlitewne:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o