Łukasz: łaska pracy

Chciałbym podziękować Najświętszej Maryi Pannie za otrzymaną pracę, której nie miałem od ponad dwóch lat. Dwukrotnie odmawiałem wraz z rodzicami Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy. Podczas odmawiania drugiej nowenny, tydzień przed zakończeniem otrzymałem ofertę i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Mimo że było trzydziestu kandydatów z lepszymi kwalifikacjami, to ja otrzymałem tę pracę i chociaż nie jest ona zgodna z moimi kwalifikacjami, to znalazłem w sobie siłę, aby sprostać nowym obowiązkom i pracuję w nowym miejscu ponad miesiąc. Zachęcam wszystkich bezskutecznie szukających pracy i zmagających się z różnymi trudnościami do wytrwałego i wspólnotowego odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
iAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Maryji. Dziękuję za świadectwo potrzebne mi było ponieważ V też szukam pracy bo w obecnej jest nie do wyyrzymsnis

i
Gość
i

ważne dla mnie jest to co napisałeś, wspólnotowe odmawianie…, odmówiłam np o pracę i nic, a noszę w sobie takie przeświadczenie że powinniśmy prosić razem, i po długich tygodniach odkładania rozpoczęliśmy różaniec parę dni temu (:

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną