Ela: nowa praca

Witam. Moje świadectwo na tle wielu, które można tu przeczytać być może nie wyróżnia się niczym szczególnym ale dla mnie to cud którym mnie obdarowała Najświętsza Matka.
Na początku roku wszystko wskazywało na to że stracę pracę, bardzo się załamałam ponieważ mam kredyt mieszkaniowy i dużo różnych wydatków no i tylko to co sama zarobię . Sytuacja była beznadziejna przez to załamanie jeszcze podupadłam na zdrowiu. Czułam się okropnie i psychicznie i fizycznie widziałam tylko wizję życia „pod mostem”. W internecie przez tzw. przypadek (choć wiem że przypadków nie ma:)) natrafiłam na nowennę POMPEJAŃSKĄ, nie za bardzo wiedziałam jak ją odmawiać ale próbowałam powoli wdrażałam się nie mając do końca nadziei, że to coś pomoże.
W tym czasie działy się różne rzeczy ze mną i z moim życiem. Przychodziły załamania i stany beznadziei. Teraz myślę że Bóg jest najlepszym Ojcem i Wychowawcą bo dał mi czas na poskładanie i oczyszczenie swojego życia, pokazał mi w tych bardzo trudnych dla mnie chwilach co w życiu najważniejsze i w którą stronę mam iść. Zaczęłam chodzić do spowiedzi, choć na początku nie bez trudu i przyjmować Pana Jezusa w Komunii Św.
Mijały kolejne dni nowenny, a nowej pracy jak nie było tak nie było już miałam dość naprawdę ale czytałam wiele świadectw i wszyscy mówili, że trzeba wytrwać mimo przeciwności, co też uczyniłam. To co się wydarzyło jest wielkim cudem 🙂 w ostatnim dniu Nowenny byłam na rozmowie rekrutacyjnej, a za kilka dni zaczynam pracę. Tego nie można inaczej nazwać jak tylko cudem i ogromną łaską Matki Bożej.
W tej chwili odmawiam kolejne Nowenny z większą wiarą i ufnością.
Życzę każdemu człowiekowi żeby spotkał Boga w swoim życiu !

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
M Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
M
Gość
M

Budujące świadectwo. Dziękuję!

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ