Benia: Prośba od serca :)

Witam:)
Na początku tego roku odmawiałam nowennę pompejańską w intencji dobrego męża. Później w tej samej intencji nowennę odmówiła moja mama. Niedawno spotkałam dobrego chłopaka, głęboko wierzącego. Nie wiem jak ułożą się nasze losy, ale cieszę się, że miałam możliwość go poznać:)
Dziękuję Matko Boża!

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
DanielWeronikaLatoKasianormalna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
normalna
Gość
normalna

Pięknie 🙂

Kasia
Gość
Kasia

O właśnie o to chodzi!

Lato
Gość
Lato

super masz mamę

Weronika
Gość
Weronika

a po jakim czasie poznałaś tego chłopaka? ja też odmawiam nowennę w tej intencji… byłam zaręczona, miałam wychodzić za mąż, ale…. chłopak robił, mówił pewne rzeczy, które mnie i moich rodziców niepokoiły. zaczęliśmy się modlić o rozwiązanie tej sprawy i.. to on ze mną zerwał, bo jak twierdził jest samotnikiem, podróżnikiem, chce wolności, a małżeństwo będzie go ograniczało, a po 3 miesiącach od rozstania (w dniu, kiedy mieliśmy wziąć ślub) trafiłam na zdjęcia, na których on trzyma za rękę naszą wspólną koleżankę.. w każdym razie dla niego ona już koleżanką nie jest. ja też chcę ułożyć sobie życie, nowennę odmawiam… Czytaj więcej »

Daniel
Gość
Daniel

Weronika przejmujący jest Twój wpis, mam nadzieje, że wyszłaś na prostą po przykrych doznaniach, ale lepiej rozejść się przed ślubem niż zaraz po nim. Sakrament to sakrament, a jak ktoś do niego nie dorósł to czemu druga strona ma ponosić konsekwencję. Trzymaj się dzielnie !!!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -