Agnieszka: Ta nowenna działa-zdany egzamin

Kochani od kilku lat odmawiam nowennę pompejańską, jedna kończę i drugą zaczynam. Ostatnio dużo łask dostałam i dostaję od Mateczki. Byłam na Kanonizacji Kochanego JP II i na grobie, i na grobie Ojca Pio,Sw Antoniego i Franciszka. Naprawdę niesamowite przeżycia. Jedną z moich intencji było zdanie dzisiaj egzaminu z księgowości. Nowennę zaczęłam w tej intencji odmawiac 1 maja, dzisiaj 10 maja zdałam egzamin na 5.

Chwała Panu i Mateczce, która nigdy nas nie zawiedzie, chociaż zły często nam miesza. Ja jestem naprawdę często modliłam się i nie wierzyłam tak do końca że spełni się moja prośba. Wiem , teraz że Mateczka wie lepiej co dla nas jest potrzebne, i nie zostawi nas. Chociaż są dni zwątpienia to trzeba prosić Mateczkę i Boga i siłę.

Msza św. w Pompejach

- 25 CZERWCA 2019 -

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
KaaasiaAgnieszkaMMarta2janusz-marchewka@home.plPiotr Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Divine
Gość
Divine

Chwała Maryi i Jezusowi! 🙂 Piękne świadectwo 🙂 Agnieszko, wspominasz o wielu łaskach, które otrzymałaś, mogłabyś o nich coś więcej napisać? <

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Najważniejszej pracy jeszcze nie otrzymałam,ale otrzymałam uzdrowienie z nerwicy depresji,wymodliłam ułożenie życia i wybranie drogi życiowej mojej siostrzenicy,przebaczenie osobom które mnie skrzywdziły,a którym nie mogłam przebaczyć.

ania
Gość
ania

To prawda 🙂 Chwala Panu i Mateczce,oni nigdy nas nie zawiodą 🙂 Nowennę odmawiam od 05.05. Mam poważne problemy finansowe 🙁 Wczoraj myślałam,że to mój koniec,ale jakoś ten dzień zakończył się dobrze. Niespodziewanie spadły mi z Nieba pieniądze ( w prawdzie nie duże,ale to już coś)dziś ponownie ta sama suma 🙂 TO NA PEWNO MATEŃKA POMAGA MI 🙂 Dodam jeszcze,że mój synek ma problem z alergią ( objawia się bardzo czerwonymi policzkami)odstawiałam nabiał,różne inne eksperymenty,a tu nagle jest o niebo lepiej ,siostry synek ma 3,5 roku i malo mówił,ale jest już poprawa. Dlatego wiem,że to na pewno Matka Boża ingeruje… Czytaj więcej »

Divine
Gość
Divine

Agnieszko bardzo się cieszę z poprawy sytuacji Twojej i Twojej siostrzenicy.Takie świadectwa zawsze umacniają, dziękuję 🙂
Życzę wielu innych łask i dalszej opieki Matki Bożej 🙂

Piotr
Gość
Piotr

Gratuluje wytrwałości. Ja też odmawiałem nowennę żeby zaliczyć egzamin.I się udało:). Chociaż było 3 to i tak się cieszyłem.

janusz-marchewka@home.pl
Gość
janusz-marchewka@home.pl

Do egzaminów trzeba się uczyć. To mam zaufać takiej księgowej, co nic nie umie, ale zadała z pomocą niebios?

AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

I po co ta złośliwość. Dziewczyna uczciwie podeszła do sprawy, podzieliła się swoim świadectwem, a tu znalazł się wszechwiedzący który od razu wie, że ona nic nie umie.

Marta2
Gość
Marta2

Bez przesady, Agnieszka na pewno sie uczyła do egzaminu, a modliła się dodatkowo z prośbą o pomoc. Są osoby, które potrafią się nauczyć wszystkiego, a w stresie nie potrafią wypowiedzieć ani słowa mimo że wszystko wiedzą, albo można trafić na pytania wzięte z kosmosu bo egzaminator ma kaprys aby conajmniej 3 osoby nie zdały – u mnie na studiach tak bywało. Zawsze warto się pomodlić przed egazminem. Po co to zdanie: „To mam zaufać takiej księgowej, co nic nie umie, ale zdała z pomocą niebios?” Skąd pan wie, że ona nic nie umie? Ja przed maturą pojechałam z całą klasą… Czytaj więcej »

Kaaasia
Gość
Kaaasia

Ja też się modlę w intencji trudnego egzaminu, wcześniej nie udało mi się go zdać, mimo że modliłam się nowenną pompejańską i codziennie się uczyłam, ale cóż widocznie muszę się jeszcze bardziej postarać. Aha, i ja jestem raczej zwolenniczką zasady „módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a pracuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie”. Nie wierzę w takie cuda, że Bóg pomógłby mi zdać egzamin, mimo że ja się w ogóle do niego nie przygotowałam, nie wiem miałby mi podpowiedzieć, co napisać?? Albo wlać samoistnie wiedzę do głowy? Toż to absurd.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną