Kto dołączy do nowenny pompejańskiej od Środy Popielcowej?

Nowenna pompejańska rozpoczęta w Środę Popielcową kończy się zawsze w Niedzielę Miłosierdzia. Można więc powiedzieć, że będzie to nowenna wielkopostna, z Bożym Miłosierdziem i św. s. Faustyną.

Serdecznie zapraszam do modlitwy na różańcu w tym czasie! 

 • zaczynam dzisiaj w intencji uzdrowienia mojej córki. proszę o modlitwę o wytrwanie. Ola

 • Również zaczynam w Środę Popielcową drugą Nowennę – dobra okazja żeby zacząć na początku Wielkiego Postu i jeszcze lepsza by zakończyć w Niedziele Miłosierdzia Bożego. Pozdrawiam

 • Gabriela . Dziś zaczynam odmawiać 2-gi raz Nowennę Pompejańską w intencji mojego syna Michałka o uproszenie zesłania łaski uzdrowienia oczu i przywrócenia wzroku. Bardzo proszę o wsparcie i modlitwę .

 • Ja również zaczynam dzisiaj Nowennę w intencji nawrócenia mojego taty i uwolnienia go z nałogu alkoholowego. To jest moja jedyna nadzieja innego ratunku już brak.

 • My również postanowiliśmy dziś rozpocząć nowennę 🙂 To nasza pierwsza nowenna pompejańska, ale mamy nadzieje, że przy pomocy naszych aniołów podołamy 🙂 Mąż będzie się modlił za nasze małżeństwo, o umocnienie naszej więzi małżeńskiej i wzrost wiary, nadziei i miłości dla nas. Ja natomiast będę wypraszała łaskę zgody miedzy mną a moją młodszą siostrą, z którą od lat jesteśmy w konflikcie ;/
  cieszę z tej wirtualnej wspólnoty osób 🙂 proszę o wsparcie modlitewne dla nas i za Was wszystkich kieruje już jedno Zdrowaś i będą kolejne 🙂
  pozdrawiam!

 • Witam. Ja tez dzisiaj zaczynam jestem aktualnie w trakcie odmawiania swojej 4 Nowenny i dzisiaj zaczynam rowniez piata. 4 nowenne koncze 21 marca . Wszystkim rzycze w ten post owocnych modlitw i duzo wiary i miłosci w miłosierdzie Boze:)

 • Witam .Ja dzisiaj właśnie zaczynam część dziękczynną Nowenny. Bardzo mnie cieszy tylu nowych wielbicieli Najświętszej Panienki. Chcę tylko pocieszyć tych którzy 1-szy raz zaczynają NP że najtrudniejsze są pierwsze 10dni , nie zniechęcać się , nie przestawać później już znacznie łatwiej bo wpada się w jakby rytm. No i też potwierdzam to co napisała Ania nie zostawiać całości na modlitwę wieczorną , najlepiej podzielić np 2 części w godz. dopołudniowych lub w miarę możliwości np.popołudniowych, a 2 cz. wieczorem.
  Pozdrawiam czcicieli Najświętszej Panienki , modlę się za odmawiających NP o wytrwanie w modlitwie.Szczęść Boże

 • Dziś zaczynam modlitwę 🙂 ufam Jezusowi i Najukochańszej Matuli że zostanę wysłuchana Ola

 • Ja muszę znowu zacząć, ale mi słabo idzie, jak dotąd nie odmówiłam żadnej nowenny do końca;(

  • Dzisiaj 2 dzień nowenny narazie idzie dobrze odmawiam nowenne wszędzie w drodze do domu do sklepu i już 2 dnia nowenny stał się cud moja modlitwa już wysłuchana mam pytanie czy można zmienić intencję nowenny

 • Po dłuuugim wahaniu dołączyłam od wczoraj . Dam rade??Módlcie sie prosze za mne abym wytrwala.

 • Podjęłam się po raz pierwszy odmawiania nowenny,dziś drugi dzień,najlepiej faktycznie podzielić ją na 2 części,łatwiej wtedy wytrwać.

 • Dołączam się do tej Wspólnoty 😉 Też rozpoczęłam NP wczoraj. To moja VIII NP. Modlę się za nas wszystkich…

 • Bez namawiania odmawiam już 4 raz w intencji nawrócenia rodziny syna i zakońcęe w niedziele miłosierdzia. Ufam, ufam, ufam.

 • Rano w drodze do pracy odmawiam częśc radosną, wracając częśc bolesną, a wieczorem w domu częśc chwalebną.

 • Ja też dołączyłam!!!Od 15.o2.w intencji bardzo beznadziejnej,po ludzku NIEMOŻLIWEJ do rozwiązania.Najgorzej było na poczatku,ale teraz,prawie przy końcu części blagalnej,o dziwo,weszłam w rytm i NIE MOGĘ życ bez RÓŻAŃCA!!!!
  Dzięki MARYI jakoś znajduję CZAS I CHĘĆ.Mam nadzieję,że przyjdzie ROZWIĄZANIE moich problemów w czasie WYBRANYM PRZEZ DOBREGO BOGA OJCA,przez WSTAWIENNICTWO PANI z POMPEJÓW.I wtedy się znów odezwę i złożę ŚWIADECTWO.

 • Kochani dzisiaj 7 dzień, pomodlę za Nas wszystkich, żebyśmy wytrwali do końca NP. Dziś dołączam też nowennę do św. Józefa przed jego świętem. Z Bogiem !

 • Modlę się 7 dzień,nowenne podzieliłam na 3 częsci,bo tak jest mi łatwiej ją odmawiać,spkój jaki płynie gdy ją odmawiam jest niepojety.Życzę wszystkim wytrwałości,sobie też,z Panem Bogiem!

 • Ja też się modlę tę nowenną od Środy Popielcowej. Wcześniej odmawiałam ją dwukrotnie ,ostatnio dwa lata temu .Od dziś dołączam czwartą część – ŚWIATŁA

 • Szczęsc Boże wspólnoto.Jak tam , nie ociagacie sie? dajecie rade ? zły nie kusi za bardzo?U mnie na początku było ciezko , jak na ironie żle sie działo w sprawie , w której upraszam .Wytrwałam , a dzięki świadectwom pisanym tutaj , wiedzialam ze to zły krażył i macił. Zwyciezyłam i jestem taka dumna. Nadal trwam w modlitwie. Wspierajmy sie nawzajem .

  • Witam wspólnotę.
   Zaczęłam z wami w Środe Popielcową.
   Czasami mam wrażenie ze już tylko mamroczę a nie odmawiam .
   Najtrudniej w sobotę i niedzielę-cała rodzina w domu,każdy coś chce,pozostaje cały różaniec wieczorem-a zły krąży i pokazuje że to nie ma sensu.Trwam ale bardzo cięzko.

   • Witajcie Kochani! Już dziś zaczynamy część dziękczynną! Nie zniechęcajmy się, ale trwajmy dalej w modlitwie: na pewno jest bardzo miła Panu Bogu. Pamiętajmy o rozszerzaniu czci Naszej Najświętszej Matki, Królowej Różańca świętego.
    Chwała Panu!

 • Kochani pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że trwacie na modlitwie do tej pory. Ja odmawiam 4NP i nigdy wcześniej mi tak ciężko nie szło, czasami to śpię na klęcząco. Psychicznie też walka ciągle trwa, zwątpienia o sens modlitwy przelatują jak czarne kruki. Do tego sprawa, o którą modliłam się 3NP zakończyła się w najgorszy z możliwych sposobów. To jest prawdziwy test mojej wiary i zawierzenia, że zgadzam się „plan boży” dla mnie i uwierzcie mi, że jest to strasznie trudne, bo najbardziej zależało mi właśnie na tej intencji. Pan Bóg i Matka Przenajświętsza wiedzą przecież lepiej czego mi potrzeba do zbawienia. Ćwiczę się w pokorze, cierpliwości i boję się, żeby nie stracić nadziei. Trwam i Wy też trwajcie na modlitwie, z Bogiem!

 • Już cześć dziękczynna i dołączona część światła. Maryjo Twojej opiece oddaję całą rodzinę.

 • ja moja nowenne koncze juz 7 04 2014 ja juz odmawiam drugi raz i daje swiadectwo ze Matenka z Pompejow wysluchala mnie i radze byc cierpliwym i systematycznie odmawiac nie opuszczajac ani jednego dnia ja zawsze zaczynam odmawiac bardzo rano a szczegolnie jak nie moge spac i wtedy mi latwiej odmawiac bo skupiona na tej modlitwie to czuje ze przez ten rozaniec rozmawiam z Najukochanisza Mateczko-Szczesc Boze kazdemu kto jeszcze nie odmawialprosze sprobowac Ala

  • . Tak ten czas zleciał z różancem w ręce, iz nie chce sie wierzyc , ze niedługo konczymy . Kończe swoją pierwszą nowenne !!!Przyzwyczaiłam sie , Swiadectwo dam na koniec , gdyż cały czas mam na nie nadzieje . Myśle ze je rozpoznam .Trzymaj sie wspolnoto i wytrwaj .

 • Witam, zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską 26 czerwca w intencji mojego syna. Po trzech dniach dwa dni przerwy i zaczynam od nowa. Proszę o dobrą myśl abym wytrwała.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!