Anka: gorączka jak ręka odjął

chciałam się z Wami podzielić swiadectwiem może nie do końca NP ale łaski jaką otrzymałam od Matki Bożej. jest to sprawa bardzo mała i błacha ale dla mnie bardzo ważna i obiecałam sobie , że opiszę ją jako swiadectwo na chwałe Mateńki.Otóż jestem przy pierwszej NP. mam pewną intencję. wierzę bardzo jestem pewna że zostanie wysłuchana. ale nie o tym. byłam na początku zmawiania NP i starsze dziecko przyniosło jakiegos wirusa- kazdy w domu po kolei chory i w koncu padło na mnie. dostałam 40 stopni gorączki. sama w domu z 2 ką dzieci a tu trzeba rózaniec jeszcze zmówic a ja nie miałam siły oddychać.

ale usiałam spokojnie i zaczełam odmawiać dziesiąkę rózanca najpierw zeby mlodsze przespało jakos noc bo nie byłam w stanie do niego wstawac z tą goraczka i jak na złość ( kosmaty w roli glownej) mały sie rozpłakał. poszłam do niego i lulając zaczełam zmawiać NP skończyłam ostanią część i stał się cud.

gorączka jak ręka odjąl samopoczucie dobre , zaczełam jesć i normalnie funkcjonować. Mateńka nnie dała mi to o co prosiłam ( zeby mały nie płakał) ale dała mi o wiele wiecej całkowite uzdrowienie od goraczki.

PS. dla tych co im cieżko i co nie wierzą. trwajcie !!

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
01.04.14 15:48

Nowenna Pompejańska. Dowiedziałam się o niej przypadkiem. Z niedowierzaniem zaczęłam pierwszy dzień z modlitwą .Prosiłam o pracę, której poszukiwałam już siedem lat .

Całość przeniosłem tu: http://pompejanska.rosemaria.pl/?p=6102

Jolanta
Jolanta
01.04.14 18:44

Wspaniałe świadectwo szybkiego działania Matki Bożej:)

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x