Teresa: Odzyskane pieniądze

Ja wierzę bardzo w moc Różańca Swiętego i nabożeństwo do Matki Bożej Różańcowej z Pompejów. 

Prosiłam bardzo żeby Matka Boża pomogła mi w mojej sprawie odzyskania pożyczonych pieniędzy moim przyjaciołom . Nie miałam już żadnej nadzieii ich odzyskania. Zaczęłam się modlić na różańcu do Matki Bożej Różańcowej. I zostałam wysłuchana. Sąd II instancji rozpatrzył moja sprawę na moja korzyść . Przy odmawianiu jeszcze części błagalnej. A teraz odmawiam dziękczynną . Dlatego wszystkim wierzącym polecam modlić się do Matki Bożej z Pompejów a prośby zostaną na pewno wysłuchane.

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kamila
kamila
09.02.14 00:22

chyba coś ze mną nie w porządku.Wierzę w Boga,chodzę do kościoła,czytam Pismo święte,spowiadam się…więc może ktoś mi odpowie dlaczego tego typu modlitwy,nowenny wydają mi się formą handlu z Bogiem?ja się pomodlę, a Ty mi daj co chce. a gdzie jakaś relacja z Osobą,to chyba nie dobrze widzieć tylko prezent a nie darowującego?jestem dziwna.czytam o tej nowennie,coś mnie ciągnie i jednocześnie odpycha i mówi,że ok inni otrzymują łaski ale nie ty.za cienka jesteś i Bóg cie omija rozdając łaski…nie rozumiem tego typu modlitw.nic nie poradzę na to.

Ela
Ela
04.03.14 18:30
Reply to  kamila

My możemy się modlić o coś, co nam się wydaje niezbędne, ale to Pan Bóg decyduje co dla nas jest dobre i nie należy się na Niego „obrażać”, że nam nie daje tego o co prosimy. NP pozwala bardzo zbliżyć się do Boga, o ile odmawia się ją z sercem i rozważa wszystkie tajemnice. Nawet jeżeli nam się wydaje, że Pan Bóg nas nie wysłuchał, to warto podjąć się tej modlitwy tylko po to, aby być bliżej Jezusa i Maryi. Powodzenia.
Chwała Panu!

Ala
Ala
27.05.14 16:09
Reply to  kamila

do Kamili, te Łaski to właśnie dla cienkich 😉

Tatiana
Tatiana
09.02.14 13:20

Po prostu spróbuj !Wcale nie jesteś „za cienka” i „Bóg Cię nie omija”To jakieś złe podszepty.Bóg kocha każdego z nas i wysłuchuje naszych próśb.Wręcz są mu miłe…Modlitwa jest relacją i przybliża nam „darowującego”.

weronika
weronika
09.02.14 13:48

Nie przyszło mi do głowy aby prośby do Pana Boga przez Maryję nazwać handlem z Panem Bogiem. „proście a otrzymacie, kołaczcie a będzie Wam otworzone” itd., więc gdzie problem, wszyscy tu o coś proszą, jedni otrzymują zaraz inni później a jeszcze inni nie dostrzegają łask. Pozdrawiam wszystkich. Panu Bogu i Mateczce dziękuję za każdy dzień.

kamila
kamila
31.05.14 15:29

nie zgadzam się, niektórzy nie otrzymują mimo wielkich chęci zobaczenia darów Boga.

anna
anna
21.08.15 13:53

Ja zaczęłam modlić sie od 15 sierpnia za namową Marysi za którą bardzo Bogu dzięuje że postawił mi ja na mojej drodze życia . Czuję sie szczęśliwa że mogę odmawiać tą modlitwę Wierzę że Matka mnie wysłucha

emika86
emika86
02.10.15 20:53

Witam. często sobie myślę czy mogę prosić Boga o pieniądze (dostatnie życie z pieniędzmi żeby nigdy nie martwić się o nie) bardzo to próżne i egoistyczne z mojej strony Wstydzę się prosić Boga o to. Będę się teraz modlić o to żeby na mojego chłopaka(, ktory żyje ze mną w grzechu prawie sześć lat i mamy razem trójkę dzieci )spadła łaska oświecenia i żeby zawarł związek sakramentalny przed Bogiem. Uważacie mnie za grzeszną osobę godną potępienia? Myślicie że Bóg również mnie potępi?

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x