Karolcia: Wysłuchana modlitwa o miłość!

Piszę to świadectwo ku pokrzepieniu serc, które ciągle jeszcze modlą się o miłość i nie zostają wysłuchane. Sama codziennie, podczas trwania Nowenny, szukałam tutaj świadectw na ten temat, ale prawie nigdy ich nie było, co mnie bardzo smuciło…

Ponad rok temu spotkałam się pierwszy raz z Nowenną, ale przeczytawszy o 3. różańcach dziennie, od razu odrzuciłam myśl o jej odmawianiu. Rozpoczęłam modlitwę Tajemnicą Szczęścia, w intencji mojej i chłopaka, z którym byłam szczęśliwa już 3 lata, i o którym myślałam, jako o przyszłym mężu. Zawsze uważałam, że Bóg postawił go na mojej drodze nieprzypadkowo, i że to z nim stworzę naprawdę szczęśliwą rodzinę. Jednak równy rok po rozpoczęciu przeze mnie Tajemnicy, w dzień jej zakończenia, mój ukochany został oficjalnie przyjęty do seminarium…

O jego planach dowiedziałam się kilka miesięcy wcześniej i z wielkim bólem serca, ale też jakimś spokojem, i nadzieją, powierzałam tę całą sytuację Bogu, modląc się żarliwie o rozeznanie dla niego. W tym czasie mój kochany utwierdzał się w powziętej decyzji, a ja wspierawszy go, modliłam się o znalezienia sensu dla siebie. W wigilię Zesłania Ducha Św., na adoracji poczułam w sercu, że konkretny człowiek, którego znam (i z którym się też w tym czasie jakoś zbliżyłam), jest tym, na którego warto czekać. Im bardziej się modliłam, tym bardziej odczuwałam pokój i radość, że Bóg się mną zaopiekuje.

W wakacje, bardzo zmęczona duchowo i psychicznie (całymi dniami myślałam o nich obu, płakałam, że nic się nie rozwiązuje…), poprosiłam o modlitwę wstawienniczą znajomego zakonnika. Modląc się nade mną, usłyszał słowa: „Nie bój się, wierz tylko!”. Z tymi słowami w myślach przeżyłam trudne miesiące ostatecznego odejścia ukochanego, zupełnej obojętności przyjaciela (na którego czułam, że powinnam czekać) i rozpadu mojej rodziny… Wykończona psychicznie i duchowo, dotrwałam do listopadowych rekolekcji.

Ostatniego dnia, 11.11.2013. koleżanka wspomniała mi o tym, że odmawia Nowenną Pompejańską. Dotknęło mnie to od razu i z wielką chęcią słuchałam, jak mi o tym opowiadała. Po powrocie do domu, z wielką, gorącą potrzebą odmawiania Nowenny, zaczęłam czytać świadectwa. W momencie, gdy dotarłam do tekstów o dręczeniach i nocnych koszmarach, przestraszyłam się i zwątpiłam. W tej samej chwili, gdy pomyślałam o rezygnacji z Nowenny, dostałam „smsa z nieba” (drugiego tego dnia, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło!): „Odrzuć wszystkie wahania i smutki!”.

Nawet nie sposób opisać, co wtedy poczułam. Szczęśliwa, od razu zabrałam się za odmawianie Nowenny, chociaż wcześniej poprzestawałam tylko na 1 – 2 dziesiątkach dziennie. Kolejnego dnia rano, dostałam smutną wiadomość od mamy, odnośnie naszej rodziny. Na pół śpiąca, odpisałam: „Odmów Nowenną Pompejańską”. Nie wiem dlaczego to napisałam, skoro byłam pewna, że mama się tego nie podejmie. Prawie od razu odpisała: „Właśnie o tym czytam”.

Byłam w szoku! I tak oto obie rozpoczęłyśmy tę modlitwę; ja w intencji: „O dobrego męża dla mnie, a jeśli to jest zgodne z Bożą wolą, to żeby to był X.(ten przyjaciel) – o miłość dla nas.”, a mama w intencji swojego małżeństwa.

Poprosiłam X., żeby modlił się do 03.01. w naszej intencji, o rozeznanie (wcześniej przebyliśmy rozmowy, w których on mówił, że nie wie czy chce ze mną być… to skomplikowana historia:) ). W czasie odmawiania Nowenny, starałam się od niego trochę odsunąć, zdać się na Bożą wolę w tej sprawie. Im bardziej się modliłam i powierzałam Bogu, tym bardziej czułam, że zostanę wysłuchana. W czasie jednej Mszy Św. zostałam wprost upewniona o wysłuchaniu mojej modlitwy, przeżyłam dużo pięknych duchowo chwil. Po zakończeniu Nowenny, w kolejnej rozmowie X. stwierdził, że dalej nie wie, ale czuje wewnętrzne przekonanie, że to ja jestem tą, na którą czeka. Zdystansowałam się emocjonalnie, czekałam i cały czas się modliłam. Było warto!

Od 21.02. jesteśmy razem! Wyczekałam i wymodliłam. Ufam, że to jest ten, którego Bóg chce dla mnie. Jestem szczęśliwa!

Zrozumiałam bardzo wiele rzeczy, pierwszy raz przeżyłam piękno Adwentu, oczekiwania; pierwszy raz tak bardzo nauczyłam się cierpliwości; pierwszy raz doceniłam wartość cierpienia… Prawie roczny okres rozeznawania i modlitwy, nauczył mnie wielu rzeczy i jestem ogromnie wdzięczna Bogu za tak wielkie łaski, którymi mnie obdarzył przez ten rok, i dalej obdarza. Chwała Panu i Królowej Różańca Świętego!

Nigdy nie wątpcie w moc modlitwy!

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

5 2 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
51 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolina
Karolina
24.02.14 19:22

Piekne Śiwadectwo Karolino tego mi było trzeba jestem akurat w trakcie odmawiania swojej 4 Nowenny a zarazem pierwszej jezeli chodzi o odnalezienie miłosci zycia. Bardzo pokrzedpiło mnie to co napisałas ja tez chciałabym byc szczesliwa z me3zczyzna ktory niestyty jest juz w ziazku ale cały czas mam nadzieje ze jest mi on dany. Modle sie i ufam chociaz czasem nie jest łatwo ufac jezeli na drodze staja rożne przeszkody. Chwała Ci za to swiadectwo podnosi na duchu i to bardzo:) pozdrawiam

Ewa
Ewa
24.02.14 20:12

Piękne świadectwo! Daje dużo nadziei!

Sara
Sara
24.02.14 20:51

Karolciu życzę Ci , aby Twoja wiara nadal była tak silna jak do tej pory…i aby plany Pana Boga były zgodne z Twoimi 🙂 Imponujesz mi swoją dojrzałością.
Ja zaczynam dziękczynną część NP o odpowiednią (wierzącą) dziewczynę dla mojego syna, bo myślę, że tylko miłość kobiety jest w stanie wyrwać go z marazmu i sprowadzić z powrotem na drogę wiary…. Przychodzą dni zwątpienia, a po nich znów nadzieja. Cierpliwość to taka ważna cecha, a chyba mi jej brak w oczekiwaniu na nawrócenie synów…. Oby mieli odpowiednią ilość czasu, aby zdążyli powrócić do Boga….

Nina
Nina
24.02.14 23:44
Reply to  Sara

Piękne świdwctwo ale modlić się trzeba cały czas o miłosc ja po 16 latach małżństwac, miłosci znów przezywam pragnienie miłosc. U męza druga młodosc tak zwany kryzys wieku sredniego, alkohol, internet…a był dobrym człowiekiem teraz widze jak bardzo on jest w szponach zła. On jest ateistą. Czuję sie tak jakbym od nowa musioała modlic sie o miłosc, cierpliwosc. A;le wierze że ten czasrozłakizmezem jest moim czasem z Panem.

natii
natii
25.02.14 17:16

ja odmówilam dwie nowenny pierwsza o powrót chłopaka a druga o nową miłosć obie nie zostały wysłuchane jestem sama od roku i nikt konkretny się nie pojawia a jak sie pojawiają to tylko na chwilę jakaś masakra zze mną wtedy jest na nie wierze w nowennę i wiej moc działania

Piotr
Piotr
25.02.14 19:16

Natii ja mam podobną sytuacje do Ciebie: – od roku jestem sam, – zmówiłem dwie nowenny: jedna o nową miłość, drugą za Byłą. Też mam pretensje, że to nie działa, że innym się udaję, a ja stanąłem w miejscu i stoję i stoję, kolejne szanse przelatują na poprawę mojego nastroju, ułożenia życia i nic. Ale zauważyłem, że dzięki modlitwie, Pan Bóg ciągle mi zsyła jakieś nagrody „pocieszenia”, tak żebym wytrwał ten ciężki dla mnie czas. To dał mi wspaniałych przyjaciół, to robię dużo dobrego, jadę nieraz naprawdę załamany na imprezę-dyskotekę, bo jadę sam i myślę, że będzie totalna klapa a… Czytaj więcej »

natii
natii
26.02.14 18:11

hej Piotrek dzięki za słowa wsparcia podniosły mnie na duchu ale tylko na chwilę . Kojarzę twoją historie ….. wiesz ale ile to można cierpieć najgorszy ból to taki gorycz , żal który się powiększa do esk chłopaka …..co mnie najbardziej boli że on już od dłuższego czasu jest w związku a ja dalej tkwię w próżni i to strasznej ….moja sytuacja materialna jest dosć ciężka ledwo pod koniec miesiąca już odczuwalny brak pieniądza ,,,we dwoje zawsze raźniej ….mój eks ze mną w ogóle ie chciał mieć dzieci teraz ma nową partnerkę z dwojgiem dzieci ….ne mm nic do niej… Czytaj więcej »

anka
anka
26.02.14 20:31
Reply to  natii

Hej Natii, Piotrek…Nie załamujcie się proszę. Jestem jeszcze od Was starsza i też długo nie mogłam sobie ułożyć życia osobistego. Najbardziej bolało to, że wszyscy się wokół dziwili, że „taka kobieta” nie ma nikogo.Taki marazm i pustka w moim życiu trwały ponad 1,5 roku. Swojego chłopaka, z którym planujemy wkrótce ślub poznałam 3 tygodnie po zakończeniu NP. Dodatkowo w tym samym czasie odmówiłam 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa o odbyłam pielgrzymkę w tej intencji do Kościoła pod wezwaniem św. Józefa w Krakowie. Zaczęłam też odmawiać Tajemnice Szczęścia oraz codziennie Psalm 90 ( Kto przebywa w pieczy Najwyższego ) i… Czytaj więcej »

Karolina
Karolina
28.02.14 11:32
Reply to  anka

..witajcie serdecznie, rozumiem Wasza sytuacje Natii i Piotr. Tydzien temu skonczylam 34 lata, dokladnie 4 mce temu zostawil mnie wspanialy chlopak. Bylam w totalnej rozpaczy…i w taki wlasnie sposob doszlam do nowenny pompejanskiej..postanowilam ja odmawiac. Zaczynalam kilka razy, az w koncu udalo mi sie…skonczylam doladnie 14lutego,intencja wiadoma o jego powrot. Chlopak nie wrocil..ale dzieki ten nowennie wiem ze on nie byl dla mnie. W ciagu 54 dni odmawiania w moim zyciu zaczelo dziac sie wiele pozytywnych rzeczy..znajomi,wpadaly jakies dodatkowe finanse , a nawet na mojej drodze pojawili sie kandydaci na partnera. Niestety pierwszy chlopak nie zaiskrzyło ..oczywiscie z dwoch stron…Ale,… Czytaj więcej »

anka
anka
26.02.14 20:20

Karolciu życzę Tobie i Twojemu chłopakowi powodzenia…bo przecież po nie całym tygodniu bycia razem jeszcze trudno mówić o miłości…Ale z takim zawierzeniem Bogu i Najświętszej Pannie na pewno się uda. Też wymodliłam sobie „drugą połówkę” Nowenną Pompejańską więc tym bardziej jest mi bliskie Twoje świadectwo. Pozdrawiam serdecznie.

Zofia
Aktywny
Zofia (@zofia)
28.02.14 11:51

Mnie również porzucił chłopak. Podobno jest już w związku. Nie mam z nim kontaktu, więc trudno dotrzeć do jakichkolwiek rzetelnych informacji na jego temat. Pozostają tylko te od wspólnych znajomych. Pytając Boga o przyszłość naszej relacji, otrzymałam pewne trafne słowa, lecz… ta sytuacja jest tak beznadziejna, a relacja nie do odbudowania, że aż trudno uwierzyć, aby taki człowiek zmienił się i zrozumiał swój błąd.

Dżes
Dżes
28.02.14 12:53

Zosiu, współczuje Ci, bo wiem jak to jest, jadę na tym samym wózku co Ty. Ale trzeba być cierpliwym Matka Boża wie co robi. Obecnie odmawiam NP w intencji nawrócenia tego chłopaka, bo jest nie wierzący, głowa do góry, Matka Boża pomoże, trzeba być cierpliwym:)

Zofia
Aktywny
Zofia (@zofia)
28.02.14 15:13
Reply to  Dżes

Do Dżes- on również nie jest wierzący. Ja jednak odcięłam się od niego. Nie modlę się w jego intencji, a ogólnie, o miłość. Bóg wie, z kim będę szczęśliwa. Jeśli ma to być on- z pewnością wróci. Jeśli nie- widocznie nie był dla mnie przeznaczony. Tak do tego podchodzę.

Anna
Anna
28.02.14 12:57

@ Karolina (wpis z 28 lutego)
Przede wszystkim w Twojej nowej nowennie skoncentruj się na nim samym w sensie obiektywnym, a nie na swoich oczekiwaniach. Na przykład: niech będzie to intencja o jego dobrą postawę moralną, o charakter silny – czy coś takiego. Z doświadczenia wiem, że w trakcie takiej modlitwy przyjdzie rozeznanie: ten/ nie ten, warto/ nie warto. Owocem tego rozeznania, poznania prawdy będzie spokój i ufność w Tobie. Dalej Matka poprowadzi.

Karolina
Karolina
28.02.14 18:51
Reply to  Anna

Aniu, serdecznie dziekuje Tobie za podpowiedź..masz racje co do intencji ze taka bedzie najodpowiedniejsza 🙂

Dżes
Dżes
28.02.14 19:54

Zosiu, ja też sie od niego odcięłam, tak było i jest mi łatwiej a skoro jemu nie zalezy to mu bez różnicy czy mamy kontakt czy nie. Nie wiem jak miała by wygladać nasza znajmosc po tym wszystkim. Nie umiałabym sobie poradzic w takim układzie, w końcu czego oczy nie widza tego sercu nie zal. Ja pierwszą nowenne odmawiałam o powrót, o jeszcze jedna szansę, a druga o jego nawrócenie, uznałam i poczułam że to jest bardziej potrzebne, on jest ateista, jest dobrym człowiekiem, ale bardzo zaślepionym, zmienił sie tez trochę pod kilkoma wzgledami, woli przyjemności i lekkie, studenckie zycie… Czytaj więcej »

Anna
Anna
28.02.14 19:56

@Karolina. Takie jest moje doświadczenie po mojej pierwszej nowennie, którą kończę dzisiaj. Wiesz co, i ja walczyłam ze sobą, bo to moja pierwsza nowenna po 7 latach modlitwy o nawrócenie i 16 o powrót starego przyjaciela. Na początku postanowiłam: zostawiam swoje sprawy, swoje pragnienie z boku. Twardo skoncentrowałam się na celu: przyszłe zbawienie jego duszy. I zawsze jak się w czasie nowenny użalałam nad sobą, albo jak mi brakowało sił, myślałam: „dla jego duszy”, „kto wie, czy nie jestem jedyną, która się jeszcze o to modli?” No i zagryzłam zęby. Jeszcze nie znam efektu tej nowenny, ale już nagrodą było… Czytaj więcej »

Dżes
Dżes
28.02.14 20:02

Ogólnie, czytając świadectwa na tej stronie o porzuceniach przez chłopaków, zauważyłam, że większość porzucających to niewierzący… i trochę im współczuję, momentu w którym sobie uświadomia, ile błedów wynikających z niewiary popełnili…

Anna
Anna
28.02.14 20:29

@Dżes. Czasem jest to bardziej skomplikowane, czasem człowiek modli się o naprawienie swojego własnego błędu. Ale Bóg jest wielki!

Agnieszka
Agnieszka
28.02.14 21:08

Chwała Panu za takie świadectwo! Ja odmówiłam dwie nowenny w intencji o dobrego męża dla mnie 🙁 i nic…a właściwie to Pan Bóg zaczął porządkować moje relacje i sprawy w życiu. Czekam, nadzieje jeszcze mam, ale jest ciężko. 30 rok życia za mną…

Dżes
Dżes
28.02.14 21:26

Tak, ja wiem, zdaję sobie sprawę ze swoich błedów, wiele dostrzegłam właśnie dzięki nowennie i staram sie nad sobą pracować, ta nowenna otwiera oczy na wile spraw. Ale głównie modlę się o pomoc temu chłopakowi, czuje, że powinnam. Nap ewno nie jedna nowenne w tej intencji i w innych jeszcze odmówię, ogólnie sprawa tego chłopaka jest skomplikowana, dotyczy też jego rodziców i przeszłości. Jest się o co modlić i długa droga jeszcze przede mną, ale wierze, ze Matka Boża pomoże.

Siedka
Siedka
16.09.14 15:49

Byłam już sporo czasu z mężczyzną, z którym, jakby nie patrzeć połączyła mnie wiara i ona także nas rozdzieliła. Nasze różnice w podejściu do spraw wiary stały się nie do przezwyciężenia (moją wiarę najlepiej opisać słowami Jana Pawła II :Jak można kochać Boga, nie kochając bliźniego będącego obok?” choć daleko mi do ideału, to staram się szanować bliźniego, niezależnie od Jego wiary, pochodzenia, czy koloru skóry, a Jemu potrzebne są wielkie świątynie i „święte” obrazki na każdej ścianie w domu, pracy, szkole, symbole religijne, najlepiej na każdym skrzyżowaniu) Choć bardzo starałam, modliłam o przezwyciężenie trudności, naszych relacji nie udało się… Czytaj więcej »

Karolina
Karolina
06.02.15 23:32

Dziękuję za świadectwo,ja zaczęłam sie modlić o zapoznanie sie z pewnym chłopakiem, rzadko go widuje, tylko cały czas o nim myśle,bo mam przeczucie ze jesteśmy sobie przeznaczeni,zły namawiał mnie abym słuchała wróżek, byłam w rozpaczy,ze mija dzień za dniem a ja go nigdzie nie mogłam spotkać, przypadkowo trafiłam na te cudowna nowennę, powierzyłam sprawy maryjii, ogólnie sporo sie modlę ale te wróżki namieszały mi w głowie…chciałam z tym skończyć, kiedy już sie z tym oswoiłam ze nie moge jego nigdzie spotkać i powierzyłam sprawy maryji spotkałam go i znowu za nim tęsknie, wiem ze Maryja nas ze sobą zapozna, dzięki… Czytaj więcej »

adamekos
adamekos
15.02.15 15:58

ja swoją pierwszą nowennę pompejanską odprawiam od 4 lutego w intencji znalezienia tej jedynej kobiety na całe życie wierze ze Matka Boża mnie wysłucha

tomi
tomi
05.03.15 00:55

Nie dam już rady sama ! …, Boże daj mi go ! …, daj mi ją ! … Boże spraw by mnie pokochał ! … by mnie pokochała ! … Już nie mam siły tak żyć ! itd, itp. JĘK SAMOTNEGO SERCA, też go znam … Czy Bóg może być tak okrutny, czy tak trudno mu spełnić pragnienia naszych serc ??? Czy aby dobrze znamy naszego Boga, czy w ogóle rozumiemy co nam mówi przez Swoje Słowo ? A może zwyczajnie czeka, aż odkryjemy to co oczywiste : ” Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia… Czytaj więcej »

grzegorz
grzegorz
10.06.15 08:25

Kochane dzieci ! Oprócz Nowenny Pompejskiej polecam Wam z calego serca : 7 Ojcze Nasz 7 Zdrowaś Mario ,5 Kamieni z Mediugorie i post o chlebie i wodzie w srody i piatki,modlitwe za Dusze wszystkich zmarlych De Profundis Psalm 130 ,12 piątków, Tajemnice Szczescia i koronke do Milosierdzia Bożego.Szukajcie a znajdziecie !grzegorza

BliGGers
BliGGers
18.06.15 19:48

To świadectwo jest mocno pokręcone i wydaje mi się, że autorka jest mentalnie w gimnazjum. Takie to wszystko infantylne, ale jeżeli autorka wie, że to wszystko ma sens, to pozostaje jedynie gratulować. Swoją drogą, ciekawe, czy dalej są razem 😉 Swoją drogą, przeczytałem trochę tych świadectw i w 70% pojawia się motyw, że ukochany idzie do seminarium – ktoś tu albo masowo pisze te świadectwa, albo żyjemy w dwóch różnych światach. Albo te wszystkie dziewczyny tworzą śmiszne związki z nieodpowiednimi ludźmi. No bo jak można nazwać związkiem sytuację, gdy po 3 latach razem gościu nagle idzie do seminarium – to… Czytaj więcej »

Róża
Róża
07.07.15 14:44
Reply to  BliGGers

Skąd jesteś?

BliGGers
BliGGers
19.07.15 21:28
Reply to  Róża

Północna Polska

natalia
natalia
27.07.15 13:34

A mnie sie wydaje, że do nas samych często docierają głosy z nieba i jestesmy prowadzeni jakąś siłą dlatego wybieramy tak a nie inaczej. Sama zerwałam z chłopakiem bo cos mi przestało pasować po kilku miesiacach znajomości i zaczęłam tego żałowac, również modliłam się i modle od około dwoch miesiecy prawie o jego wybaczenie mi, o jego powrot i odbudowanie zwiazku. Co to da nie wiem bo moze faktycznie skoro cos nam nie pasowało to nie spasuje dalej i basta. Teraz chce dołączyc rowniez rozance w intencji szczescia dla mnie, szczesliwej milosci i zalozenia rodziny. Kiedys od ksiedza spowiednika uslyszalam… Czytaj więcej »

Zadowolona
Zadowolona
27.07.15 13:44

Droga Natalio…módl się o szczęście, dobrego chłopaka/męża, założenie szczęśliwej rodziny a nie o konkretnego chłopaka…Daj Bogu „pole do popisu” . A jeśli Cię gnębi sprawa zerwania z tym chłopakiem to po prostu napisz do niego lub porozmawiaj z nim i „wyczuj sytuację”. Jeśli poczujesz, że nie jest zainteresowany już Tobą to się mu nie narzucaj i odpuść sobie tę znajomość. Po trzech miesiącach jeśli łączyło Was coś poważnego to wydaje mi się, że związek można jeszcze spokojnie reaktywować.

natalia
natalia
27.07.15 14:49

Zapomnialam jeszcze dopisac, ze on zanim zerwalam z nim (w emocjach) pisal ze ma problemy ktore jak rozwiaze o ma nadzieje ze sie bedziemy dalej spotykac bo jestem fajna dziewczyna… A za kilka dni kiedy przepraszalam za swe emocje i walczylam o uratowanie zwiazku napisal mi ze odezwala sie jego byla ( nie byli juz 3 lata) i ze wrocil do niej :/ kilka dni wystarczylo po tak dlugim czasie? Brzydko pachnialo mi to klamstwem za moje zachowanie. Ta jego byla byla juz szczesliwa z innym i byli zareczeni wiec cos mi sie wydaje ze nagle jej sie cos niepoukladalo… Czytaj więcej »

Zadowolona
Zadowolona
27.07.15 15:01

Natalio…wyślij mu jeszcze tego jednego smsa i jak nie będzie żadnej pozytywnej reakcji to odpuść go sobie…Szkoda Twojej godności i nerwów…

natalia
natalia
27.07.15 15:06

Wlasnie tez tak uwazam dlatego tylko jeszcze to i nic wiecej 🙂

A nick Zadowolona to przypadek czy jestes zadowolona ze swojego zycia faktycznie? 😉

Zadowolona
Zadowolona
27.07.15 15:10

Tak…teraz jestem zadowolona ze swojego życia ale kiedyś było wręcz przeciwnie…Długa droga za mną 🙂 Tak jeszcze sobie myślę, że jeśli chłopak/mężczyzna co innego mówi a co innego robi to warto raczej zwracać uwagę na czyny a nie na słowa…

natalia
natalia
27.07.15 15:28

To dobra rada. Ja wiem ze on mial trudny okres bo za duzo wzial sobie na glowe praca i dwie szkoly i przez to brak snu. Poki mialam sile go pocieszac bylo ok, a potem zauwazylam ze przejmuje sie malymi rzeczami ktore w ogole nie powinny miec wplywu na zwiazek, dlatego sie zdenerwowalam. Sam mi to napisal ze mnie rozumie, ja tylko chcialam zeby sie w koncu otrzasnal ze nie warto sie przejmowac bzdurami dlatego mu napisalam co napisalam ze nie bede zabiegac o jego uwage w tym wszystkim skoro studia i praca sa wazniejsze…. A on ze w pelni… Czytaj więcej »

Zadowolona
Zadowolona
27.07.15 15:43

Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem…Jedyne co Ci mogę poradzić to nie zadręczaj się tym co było, co mogłaś zrobić a nie zrobiłaś itd. Podejdź do tego tak…Skoro już nam się nie układało na etapie chodzenia ze sobą to co byłoby dalej? Pewnie tylko gorzej…Odmów 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa o spokój serca a później o poznanie dobrego chłopaka, odmawiaj w tych intencjach różaniec. I najważniejsze…Nie „fiksuj się” na każdym poznanym chłopaku, że to „ten” a unikniesz tym sposobem kolejnych rozczarowań… Zobaczysz wszystko zacznie się a Twoim życiu układać jeśli zastosujesz zasadę „jeśli Bóg na pierwszym miejscu to wszystko… Czytaj więcej »

Judyta1986
Judyta1986
29.08.15 00:31
Reply to  Zadowolona

Święte słowa, również odmawiam Nowennę Pompejańską, w intencji mojej rodziny. Dziękuję za potwierdzenie słów „nie fikssuj się” bo tak właśnie mam, że się zafiksowałam na faceta, ale też jestem pełna nadziejii i staram się do tego z Bożą pomocą dobrze podchodzić. Wyznając za św. Augustynem: „jeśli Bóg na pierwszym miejscu to wszystko na swoim miejscu”. Jeszcze raz Dziekuję:)

natalia
natalia
27.07.15 15:55

Dzięki, nie fiksuje się 🙂 może nie każdy bo żaden inny do mnie nie przemówił jak ten, dlatego potraktowałam go jako odpowiedz z góry. Dzięki za dobre rady 🙂

zadowolona
zadowolona
27.07.15 17:56
Reply to  natalia

Powodzenia 🙂 i daj znać jak poszło z tym smsem….

Ane-S
Ane-S
01.10.15 03:57

Tez mam podobnie. Tez sie modliłam i ktoś stanol na mojej drodze. Byliśmy szczęśliwi ale po jakimś czasie wszystko pękło jak bańka mydlana. Modlę sie codziennie, wiem ze on o mnie myśli, jednak nie wiem co sie dzieje….. Wszystko nie jest spójne. Urlop wlasnie spędza z siostra, rodzina wywarła duży wpływ tak mi sie wydaje gdyz wszystkie plany były zmieniane gdy byli w pobliżu . Żyjemy za granica, z dala od siebie i rodziców a jednak …. Co mam robić,kocham go całym sercem. Jeszcze nikt nie rozumiał mnie i nie wpływał w pozytywnym tego słowa znaczeniu jak on. Co mam… Czytaj więcej »

donata
donata
02.12.16 12:23

Droga Karolciu!!
dziekuje bardzo za Twoje swiadectwo, jest piekne i Ty także;-)

rowniez niedawno rozpoczelam nowenne pompejasska, po dwoch dnaich, twierdzila po co… nie ma sensu i tak przegralam…ale teraz wiemz,e musze dotrwac do konca.
taka zbieznosc, kiedy piszesz,ze w czasie Adwentu takze oczekiwalas na milosc, na rozwiazanie i odpowiedzi..podobnie,jak ja teraz;-) modle sie o dobrego meża, a jesli zgodne jest wola Boza, zeby to był X (ktos kogo, kiedys poznałam bardziej oficjalnie, nie jestesmy znajomymi ,ale tez sprawa nie jest prosta,)….
mam nadzieję, tak jak Ty mialaś,ze Bog obdarzy mnie prawdziwa milością..
Donata

Ania
Ania
30.03.17 13:05

Dzień dobry, Wszystkim 🙂 Czy myślicie, że warto modlić się za partnera o jego dojrzałość? Tracę już do niego cierpliwość. I nie wiem,co zrobić…

mlwn
mlwn
04.08.17 18:36

Kochani szukający miłości życia! I jak tam u Was sie losy potoczyły? 😉

@Ania, modlić się zawsze jest warto! 😉

zagubiona
zagubiona
18.10.17 20:16

Też mam podobnie i zupełnie nie wiem co o tym myśleć… Modliłam się Nowenną Pompejańską o znalezienie miłości. Nawet podałam kilka cech, które bym chciała żeby miał mój chłopak. Poznałam go w 47 dniu NP. Wszystko było jak z bajki, miłość od pierwszego wejrzenia, byłam taka zakochana i szczęśliwa. Codziennie dziękowałam Bogu. Mimo, że był to związek na odległość (studiowaliśmy w innych miastach) kontakt mieliśmy świetny, co weekend się widywaliśmy. I tak 2 piękne lata. Lecz po 2 latach dużo się popsuło, wdarł się grzech.. coraz gorzej się rozumieliśmy, wciąż jakieś kłótnie i o coraz drobniejsze rzeczy. On zaczął mieć… Czytaj więcej »

Mateusz
Mateusz
16.11.17 10:31

Hej ja bede sie modlić o milosc do mojej ukochanej koleżanki dużo sie znamy zapisałem sie do tej samej szkoły, kocham ja bede prosił Boga czy możemy być razem. Amen.

Iwona
Iwona
06.06.18 09:56

Nowe na Pompejanska działa prawdziwe cuda. Kiedy byłam w poprzednim związku bardzo modlilikam się modlitwą Pompejańską o miłość i wzajemny szacunek i zaufanie. Gdy skończyłam odmawiać całość po pewnym czasie Pan Bóg zabrał mi tamten związek. Bardzo płakałam i wpadłam w rozpaczy, wtedy pewien ksiądz w konfesjonale powiedział, że Pan Bóg wie co robi i abym zaufało. Minęło 5 miesięcy i spotkałam nową miłość, mężczyznę który jest w dowiem od dwóch lat, tamten był rozwodnikiem. Ja jestem osobą wolną i wiem, że związek z tamtym mężczyzną nie mógł być zgodny z wolą boją. Alleluja. Bóg jest wielki i czyni cuda.

Gonia
Gonia
31.08.18 18:32

Muszę przyznać, ze ja nowenny się boje. Tak wiele wyczytałam na ten temat, ze z ogromna chęcią wzięłabym się za te modlitwy, jednak moja sytuacja jest tak skomplikowana, ze pragnę modlić się w jednej intencji, wiem ze powinnam w drugiej – innej, wiec dochodzi do tego ze nie modlę się w ogóle. Do tego mam ogromny problem, który niestety, ale utrudnia mi nowennę, jednak Zdaje sobie sprawę, ze i ten problem byłabym w stanie obejść, tylko brak mi sił. Często winie się, oraz wydaje mi się ze ja po prostu jestem zbyt leniwa? Ze te moje problemy są niczym a… Czytaj więcej »

Samotna
Samotna
08.06.20 22:43

Ja odmawiałam tę nowennę ok 10 razy w intencji o miłość i niestety ciągle jestem sama. Bardzo cierpię z tego powodu, ale widać jestem skazana na samotność – mam nadzieję, że kiedyś to zaakceptuje, ale na razie jest mi strasznie przykro i ciężko, że jestem tak beznadziejna, że nikt mnie nie chce i się mną nie interesuje nawet.

Nie rozumiem jak
Nie rozumiem jak
18.06.20 00:03

Nie rozumiem jak można „żebrac” od kogoś milości. Jeśli gość mówi Ci że nie wie czy Ciebie chce, to znaczy,że nic nie czuje, więc niech spada, bo wart Ciebie nie jest. A jeśli jesteście razem to prędzej czy później albo Cię zostawi dla innej albo dopuści się zdrady. Przykre ale prawdziwe…pozdrawiam

kocham
kocham
18.06.20 13:09

Mam bardzo dobrego kolegę, który się we mnie zakochał, a do którego ja nigdy nic nie czułam oblubieńczego – po prostu ceniłam go jako kolegę i nic więcej. Dał mi do zrozumienia że modli się nowenną o moją miłość. Prawie zemdlałam z przerażenia i obrzydzenia jak się o tym dowiedziałam. Serio, było i jest mi niedobrze jak o tym pomyślę że on się modli o moją miłość. Mam nadzieje, że w jego przypadku intencja nigdy się nie powiedzie, tylko że Jezus zgodnie ze swoją mądrością postawi na jego drodze jakąś kobietę, której ten kolega się spodoba (-a nie że mnie… Czytaj więcej »

51
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x