Jadwiga: polecam każdemu odmawianie tej modlitwy

Szczęść Boże !Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maria zawsze dziewica .Postanowiłam napisać lis by dać świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej otrzymane łaski podczas odmawiani 9 Nowenny .O Nowennie dowiedziałam się z prasy katolickiej pt. Cuda i łaski Boże .Jak tylko przeczytałam od razu mnie zainteresowała ,ale żeby się modlić musiał trochę minąć czasu .

W końcu zabrałam się za modlitwę intencji nie brakuje i tak do dzisiejszego dnia się modlę .Wiadomo bywa różnie bo są chwile radości i załamania czasami jak się modle to coś rozprasza ktoś w tym momencie dzwoni lub przychodzi ale nie martwię się tym tak .Na modlitwę zawsze jest czas jeśli tylko się chce .To teraz napiszę jakie łaski otrzymałam bo intencji było trochę więc nie będę wymieniać .podczas całej modlitwy do tej pory.Udało mi się być na pielgrzymce w Sokółce z czego bardzo się cieszę po drodze były inne święte miejsca gdzie była możliwość dotknięcia relikfi księdza Sopoćko ,Święta Woda i spotkanie z Matką Bożą w tym miejscu.

Miałam możliwość dwa razy uczestniczyć w mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie z tego też bardzo się c cieszę że mogłam być osobiście ,dodatkowo słucham takiej mszy z modlitwą o uzdrowienie 2 razy w miesiącu z Czatachowy Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa ,przeczytałam tez kilka książek katolickich ostatnio .Święty Charbel ,święta Joanna Beretta Molla ,Cud Eucharystyczny z książek to tyle co pamiętam polecam do czytania .

W tym czasie też otrzymałam różaniec z Pompejów niebieski bardzo mi się podoba .Może wspomnę o takiej sytuacji która miała kiedyś miejsce .miałam iść na wizytę do dentysty i siostra mnie zapisała do takiej Pani wizyta miała być za 3 dni ale się nie odbyła bo siostra poleciła mi kogoś innego i na kolejną wizytę musiałam poczekać ok.1,5 tygodnia dla mnie to była nowa Pani o której nie słyszałam .Jakie było moje zdziwienie gdy siedziałam w poczekalni a na ścianie zobaczyłam mały obraz Matki Bożej ucieszyłam się z tego jakoś tak mi się zrobiło lżej na sercu a jeszcze bardziej się ucieszyłam jak zobaczyłam w samym gabinecie duży obraz Matki Bożej .a Pani dentystka okazała się przesympatyczna dla mnie to na pewno było pokierowanie przez Matkę Bożą .

Poprawiło też się trochę zdrowie mojej babci za którą się modliłam ,relacje w rodzinie wiele taki jest duchowych łask ze swoje strony polecam każdemu odmawianie tej modlitwy z podziękowaniem za otrzymane wszystkie dary i łaski dla Królowej Różańca Świętego. Jadwiga.

 

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolega X.
kolega X.
03.02.14 22:58

a ja urodziłem się w Sokółce:) i też słucham O. Daniela z Czatachowy przez internet. i jakiś czas temu natrafiłem na nowennę.. w sumie raz wspominał że pewne osoby szczególnie sobie upodobają modlitwę różańcem. pewnego dnia może też napiszę swoje świadectwo… ta strona robi ogrom dobra, kiedyś trzeba to jeszcze moooocnieeej rozpowszechnić, bo jest to świetna rzecz.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x