Patrycja: Świadectwo na półmetku

Na półmetku to nawet trochę za mało powiedziane, bo swoją pierwszą nowennę skończę za kilka dni. I, szczerze przyznam, nie spodziewałam się, że dam radę! Połowa mojej rodziny znała nowennę wcześniej i sumiennie ją odmawiała, jedną po drugiej, ale mnie nikt do tego nie namawiał.Pewnie nikt nie sądził, że mogłabym codziennie odmawiać Różaniec, i to w tak „ambitnej” formie. Zwykle wybieram w życiu proste, szybkie rozwiązania. Nawet moje modlitwy były do tej pory ekspresowe.

A tu nagle – Nowenna Pompejańska. I o dziwo, chyba ani jednego dnia (przynajmniej do tej pory) nie miałam z tym większych problemów. To już jest pierwsza wspaniała wiadomość, a do tego dowód na to, że jak się chce, to się uda, a z Bogiem – uda się zawsze.

Mam nadzieję, że Bóg wysłucha też mojej intencji. A modlę się o to, żebyśmy mogli z mężem zostać rodzicami.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Danka
Danka
06.01.14 17:33

Patrycja, zostaniecie rodzicami uwierz w to. Ja czekałam 7 lat na pierwsze dziecko i drugie 7 lat na drugie dziecko. Teraz jestem starszą mamą niż mamy rówieśników moich córek, ale czuję się dzięki temu młodsza niż jestem na prawdę. Módl się także do Matko Boskiej Matemblewskiej, to jest Matka Boża Brzemienna:) Pozdrawiam serdecznie Ciebie i męża.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x