Paulina: wierzcie i ufajcie a Matka Święta was nie zostawi

Witam wszystkich, pragnę i ja złożyć świadectwo. Wczoraj skończyłam odmawiać drugą a właściwie trzecią NP (drugiej nie udało mi się ukończyć). W chwili obecnej nie otrzymałam jeszcze łask o które prosiłam ale już mogę powiedzieć że największym świadectwem jest to iż spotkałam na swojej drodze osobę która mi powiedziała o nowennie, następnie otrzymałam pracę, fakt że na dwa miesiące ale po stażu miałam dostać tylko fikcyjne zatrudnienie, a tu okazało się że będę pracować na cały etat.

Kolejnym świadectwem jest to że każdego dnia uświadamiam sobie jak wiele złego wyrządzam bliźniemu, staram się to zmienić i postępować lepiej. Kiedyś nie widziałam sensu życia, miałam tragiczne myśli ale po odmówieniu tej nowenny zauważyłam że życie faktycznie ma sens, mimo że czasami nie układa się tak jak byśmy tego chcieli, to wiem że wszystko dzieje się po coś.

Zawsze kiedy jest mi źle pomyśle że Matka Najświętsza pomoże mi przetrwać ten trudny czas. Wiem teraz również że jeśli moje prośby nie zostaną wysłuchane to nie mogę mieć pretensji ani do Matuchny Najświętszej ani do naszego Pana bo najwidoczniej to ja jeszcze muszę lepiej nauczyć się modlić Myślę że jeszcze nie jedną nowennę odmówię, bo intencji naprawdę jest wiele, ale wierzcie i ufajcie a Matka Święta was nie zostawi.

Koronka z modlitwą

do św. Judy Tadeusza

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
Paulina
25.11.13 14:56

Witam, jeszcze raz, to ja Paulina, chciałabym powiedzieć że intencja którą odmawiałam jako drugą sprawdziła się 🙂 UFAJCIE I WIERZCIE MATUCHNIE NAJŚWIĘTSZEJ 🙂

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x