Paulina: wierzcie i ufajcie a Matka Święta was nie zostawi

Witam wszystkich, pragnę i ja złożyć świadectwo. Wczoraj skończyłam odmawiać drugą a właściwie trzecią NP (drugiej nie udało mi się ukończyć). W chwili obecnej nie otrzymałam jeszcze łask o które prosiłam ale już mogę powiedzieć że największym świadectwem jest to iż spotkałam na swojej drodze osobę która mi powiedziała o nowennie, następnie otrzymałam pracę, fakt że na dwa miesiące ale po stażu miałam dostać tylko fikcyjne zatrudnienie, a tu okazało się że będę pracować na cały etat.

Kolejnym świadectwem jest to że każdego dnia uświadamiam sobie jak wiele złego wyrządzam bliźniemu, staram się to zmienić i postępować lepiej. Kiedyś nie widziałam sensu życia, miałam tragiczne myśli ale po odmówieniu tej nowenny zauważyłam że życie faktycznie ma sens, mimo że czasami nie układa się tak jak byśmy tego chcieli, to wiem że wszystko dzieje się po coś.

Zawsze kiedy jest mi źle pomyśle że Matka Najświętsza pomoże mi przetrwać ten trudny czas. Wiem teraz również że jeśli moje prośby nie zostaną wysłuchane to nie mogę mieć pretensji ani do Matuchny Najświętszej ani do naszego Pana bo najwidoczniej to ja jeszcze muszę lepiej nauczyć się modlić Myślę że jeszcze nie jedną nowennę odmówię, bo intencji naprawdę jest wiele, ale wierzcie i ufajcie a Matka Święta was nie zostawi.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Paulina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Paulina
Gość
Paulina

Witam, jeszcze raz, to ja Paulina, chciałabym powiedzieć że intencja którą odmawiałam jako drugą sprawdziła się 🙂 UFAJCIE I WIERZCIE MATUCHNIE NAJŚWIĘTSZEJ 🙂

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…