Monika: Wierzę, że Maryja słucha naszych próśb

Odmówiłam już trzy nowenny dwie na pewno zostały wysłuchane. Pierwszym razem modliłam się o pracę dzień po skończeniu nowenny dostałam ofertę pracy,potem modliłam się o zdanie prawa jazdy ,jestem kierowcą .Teraz zaczęłam kolejną w sprawie o pomyślne zakończenie spraw które odbierają spokój mojej rodziny.Wierzę że Maryja mnie nie zawiedzie.Modlitwa ma moc.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marzena
Marzena
18.06.20 23:37

Odmawiam którąś z kolei nowennę. Któryś z kolei raz obiecuję sobie, że to już ostatni raz. Nie jestem wysłuchiwana. Moje życie to porażka. Czego się nie dotknę, to zepsuję. Dopada mnie depresja.

enia
enia
19.06.20 09:08
Reply to  Marzena

Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste,poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk… Czytaj więcej »

JustynaN
JustynaN
19.06.20 10:45
Reply to  enia

Eniu a mogłabyś podać tytuł tej książki? Wiem że go podawałas ale nie mogę sobie przypomnieć, błogosławionego dnia:-)

enia
enia
19.06.20 10:56
Reply to  JustynaN

„Atak złego” lub „Z Jezusem pokonać złego ducha”.
Ja kilka książek przeczytałam ks.Amortha,w każdej poleca tą nowennę.Samemu można intencje układać,w zależności jaki problem mamy.Ważne, aby prosić Pana o uwolnienie od przekleństw,złorzeczeń…wymienić tego jak najwięcej,prosić Ducha św ,Anioła stróża aby pokazał nam co nam ciąży,jakie zło istnieje w naszym życiu.
Jak kto da radę dołączyć post w danej intencji.

enia
enia
19.06.20 11:22
Reply to  JustynaN

Polecam „uwolnienie z mocy złego ducha”ks.Clos. Są modlitwy z błogosławieństwem Ojca,jest pdf

JustynaN
JustynaN
19.06.20 12:16
Reply to  enia

Dziękuje Eniu:-)

enia
enia
19.06.20 19:36
Reply to  JustynaN

Justyna te osoby,które Cię skrzywdziły przy modlitwie oddaj pod Krzyż,pod Stopy Jezusa.Mów w Imię Jezusa wybaczam Ci…/imię/ i błogosławię i oddaję cię pod Krzyż,pod Stopy naszego Pana i odmów Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O ile dobrze pamiętam, tak radzi ks.Glas

kocham
kocham
19.06.20 11:48
Reply to  Marzena

Marzena, a o co prosisz?

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x