Monika: Wierzę, że Maryja słucha naszych próśb

Odmówiłam już trzy nowenny dwie na pewno zostały wysłuchane. Pierwszym razem modliłam się o pracę dzień po skończeniu nowenny dostałam ofertę pracy,potem modliłam się o zdanie prawa jazdy ,jestem kierowcą .Teraz zaczęłam kolejną w sprawie o pomyślne zakończenie spraw które odbierają spokój mojej rodziny.Wierzę że Maryja mnie nie zawiedzie.Modlitwa ma moc.

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

 • Odmawiam którąś z kolei nowennę. Któryś z kolei raz obiecuję sobie, że to już ostatni raz. Nie jestem wysłuchiwana. Moje życie to porażka. Czego się nie dotknę, to zepsuję. Dopada mnie depresja.

  • Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste,poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk demona . Wystarczy odmawiać nowennę przez dziewięć dni.Możemy być spokojni i pewni ,że otrzymamy łaskę . W wypadku innych problemów pokonanie trudności może zająć niekiedy wiele miesięcy, dlatego należy odmawiać nowennę przez długi czas .Bóg chce nas ukształtować poprzez wiarę i poświęcenie .Wiara w niego będzie nagrodzona. Po otrzymaniu łaski zbawienia ,można – w intencji tej samej osoby -odmówić nowennę z prośbą o nawrócenie /lub o uwolnienie od uzależnienia od narkotyków bądź o uwolnienie od ducha nienawiści lub o uwolnienie od wszystkiego , co dręczy , a czego pochodzenia nie znamy/ Dobroczynny skutek może przyjść po miesiącach lub latach.Możemy być pewni ,że prędzej czy później nadejdzie Np Udziel mi łaski , aby /imię osoby/ został uwolniony od złych uroków i od zastępów diabelskich , które trzymają go w niewoli.Niech będzie uwolniony od wszelkiego przekleństwa ,zaklęcia i klątwy .Niech będzie mógł wrócić do wiary w Jezusa.Niech będzie mógł wzrastać w wierności Bogu i na końcu swej ziemskiej wędrówki przyjść do Ciebie i podziękować Ci w Niebieskim Jeruzalem.Miej dla niego litość ,Święta Matko .Dziękuję Ci ,bądź błogosławiona.

   • Eniu a mogłabyś podać tytuł tej książki? Wiem że go podawałas ale nie mogę sobie przypomnieć, błogosławionego dnia:-)

    • „Atak złego” lub „Z Jezusem pokonać złego ducha”.
     Ja kilka książek przeczytałam ks.Amortha,w każdej poleca tą nowennę.Samemu można intencje układać,w zależności jaki problem mamy.Ważne, aby prosić Pana o uwolnienie od przekleństw,złorzeczeń…wymienić tego jak najwięcej,prosić Ducha św ,Anioła stróża aby pokazał nam co nam ciąży,jakie zło istnieje w naszym życiu.
     Jak kto da radę dołączyć post w danej intencji.

    • Polecam „uwolnienie z mocy złego ducha”ks.Clos. Są modlitwy z błogosławieństwem Ojca,jest pdf

      • Justyna te osoby,które Cię skrzywdziły przy modlitwie oddaj pod Krzyż,pod Stopy Jezusa.Mów w Imię Jezusa wybaczam Ci…/imię/ i błogosławię i oddaję cię pod Krzyż,pod Stopy naszego Pana i odmów Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O ile dobrze pamiętam, tak radzi ks.Glas

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!