Anna: Tuż przed ślubem dowiedziałam się, że będę miała poważne problemy z zajściem w ciążę

Chciałabym opowiedzieć o łasce, którą otrzymałam za wstawiennictwem Najświętszej Panienki. Zdarzyło się to wiele lat temu i nie słyszałam wówczas o Nowennie, ale wiedziałam i czułam żeby to właśnie Mateńkę prosić o łaskę. Tuż przed swoim ślubem dowiedziałam się, że będę miła poważne problemy z zajściem w ciążę. Miało mnie czekać długie leczenie, a czy zajdę w ciążę to trudno było lekarzom wówczas określić. Słyszałam tylko ” czas działa na pani niekorzyść, im dłużej będzie pani czekać , tym szanse mniejsze….” Płakałam i płakałam….

Postanowiliśmy z mężem leczyć się i starać o dziecko. Modliliśmy się do Najświętszej Panny, byliśmy w Częstochowie…. Tuż po ślubie poważnie zachorowałam i decyzję o dziecku na kilka miesięcy trzeba było odłożyć. W uszach miałam tylko słowa lekarza o tym czasie, który działa na moja niekorzyść…… Pamiętam dzień, kiedy przyszłam do domu z lekami hormonalnymi od lekarza i mój mąż zapytał czy nie możemy spróbować starać o dziecko przez jakiś bez tego, przecież my nawet nie mieliśmy okazji spróbować.Tak uczyniliśmy. Nie pamiętam kiedy, ale miałam sen z obrazem NP. W tym śnie aniołowie NP prosili abym już nie płakała, bo będę miła dzieci i nawet zdradzono mi płeć pierwszego dziecka. W ciążę zaszłam bez problemów za pierwszym i drugim razem. Płeć dziecka również się zgadzała, mimo że lekarz z USG odczytał inaczej…..

Na choroby kobiece leczyłam się jeszcze długie lata……

W moim życiu było wiele łask uzyskanych prze modlitwę. Zdałam sobie z tego sprawę dopiero teraz, kiedy jestem poważnie chora i znów oddaję się Mateńce w opiekę właśnie przez Nowennę.Ufam , że i tym razem mnie nie wesprze. Mam teraz sporo czasu na myślenie i wiem ,że za mało dziękowałam Bogu i Mateńce. Tak wiele otrzymujemy od Boga, ale na co dzień tego nie zauważamy…. Dziękuję za wszystko co otrzymałam,bądź pochwalony Panie Boże i Matko Niebieska i proszę nie opuszczaj mnie w tej najtrudniejszej życiowej chwili… Wielka jest siła modlitwy, choć łaski z niej otrzymana czasem nie są dostrzegane natychmiast…..

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
KrzysztofEwaMM Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
MM
Gość
MM

I niech mi nikt nie mówi, że dla Boga jest cośniemożliwego!

Ewa
Gość
Ewa

Ufasz bardzo, więc Mateńka Cię wspomoże!

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Coś pięknego ..łza się kręci w oku. Otrzymujemy tak wiele łask a cały czas jesteśmy słabi. Jednak Jezus ze swoja Najświetszą Matką nigdy się od nas nie odwróci…Twojecświadectwo jest wspaniałe. Ufaj i módl się.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…