Magda: wsparcie

Witajcie, odmawiam 4 Nowennę Pompejańską, wszystkie w tej samej intencji,jestem właśnie w połowie tej czwartej, mimo licznych małych łask, za które dziękuję co dzień,ta główna i najważniejsza nie została jeszcze spełniona…Kochani, proszę o pomoc, wierzę cały czas bardzo mocno,ale potrzebuję Waszego wsparcia, pomódlcie się w mojej intencji,w intencji zajścia w ciążę…bardzo proszę i dziękuję…

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MagdasylwiaJerzy Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jerzy
Gość
Jerzy

Lucyno, już się pomodliłem w Twojej intencji i życzę Ci z całego serca żeby Twoje modlitwy się wypełniły. Duchowo już adoptuję Twoje maleństwo i zostaję jego honorowym dziadkiem. W niedzielę byłem w Sanktuarium w Gidlach a potem na Jasnej Górze i oprócz własnej intencji modliłem się też o wypełnienie intencji wszystkich tych co szczerze odmawiają Nowennę Pompejańską.

Magda
Gość
Magda

Dziękuję, te słowa wiele dla mnie znaczą. Cały czas wierzę bardzo, bardzo mocno. Oprócz NP odmawiam od 2 tygodni Tajemnicę szczęścia – 15 modlitw, to również wiele mi daje. Pozdrawiam!

sylwia
Gość
sylwia

Magdo, doskonale Ciebie rozumiem, sama odmówiłam Nowennę w intencji takiej samej jak Ty, czyli modliłam się o zajście w ciążę. Tej łaski jeszcze nie otrzymałam, nadal czekam, ale otrzymałam wiele innych łask, pracę i spokój ducha. Wierzę, że Matka Boża wysłuchała nasze prośby, wstawiła się za nas u Boga. Tylko trzeba czekać. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie też:) Wszystkiego dobrego, pozdrawiam, z Bogiem.

Magda
Gość
Magda

Sylwia, ja też głęboko wierzę, że nadejdzie dla nas taki dzień, gdzieś to wewnętrznie czuję,tylko właśnie trzeba cierpliwie czekać, więc czekamy razem, dziękuję Ci bardzo że napisałaś do mnie, pozdrawiam Cię!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…