Barbara: zmiany

Nowenne pompejską odmawiam po raz 3 2 wcześniejsze prośby wysłuchane……1 o remisję choroby mamy i wszystko potoczyło się b.szybko od diagnozy do operacji minął miesiąc wszystko błyskawicznie uchwycone w 1 stadium…uffff.Ale to nie wszystko oprócz tego, że wysłuchane są moje prośby to dodatkowo od czasu kiedy odmawiałam Nowenne tzn od końca października 2012 moja 4 letnia córeczka cieszy się super zdrowiem mineła zima a ta 2 dni kataru zero infekcji w przedszkolu pogrom a jej nic:):)czuje opiekę z Nieba:):)w pracy jakoś tak mi lepiej choć mam b.ciężką noce i wogóle na zewnątrz mróz, deszcz….A w sercu spokój czuje czasem jakbym latała nad ziemią:)Gdy miałam przerwy między kolejnymi Nowennami czegoś mi brakowało:)jestem uzależniona:)polecam wszystkim tą modlitwę módlcie się i wierzcie:)

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna
Anna
08.10.13 16:26

Basiu ciesze sie razem z Tobą.Ja wczoraj skończyłam swoja 6 NP ale jak jeszcze przy żadnej w tej miałam największe trudności szczególnie końcówka bo dopadła mnie angina (kazdego roku mnie tak łapie,jeszcze pare lat wstecz szczepilam sie na grype a to i tak na nic sie zdalo bo do 2 tygodni po szczepieniu bylam chora a w pozniejszym czasie też.Teraz jedynym minusem tego jest gdy człowiek przynosi do pracy L4 i patrzą na człowieka że lepiej nie gadać i te teksty każdego roku Cię bierze ,to tak jakbym to na złość robiła ) i leże w łóżku i gdy miałam… Czytaj więcej »

Pola25_2006
Pola25_2006 (@pola25_2006)
09.10.13 08:07

No jeśli chodzi o mnie to ja też zapadam na 3 infekcje w ciągu miesiąca:(są 2 , 3 dniowe ale są…….ale mimo wszystko nastrój mam jakiś cudny a dzis zaczynam dziękczynną i od rana mam super humor:)

Robert
Robert
25.08.14 17:45
Reply to  Pola25_2006

Szczęść Boże Odmawiam nowennę Pompejańską poraz perszy jutro kończę część błagalną tak jak przeczytałem w instrukcji która wpadła mi w ręce w tamtym roku w szpitalu pewna pani dała mi wydruk jak odmawiać. i już w pierwszej część otrzymałem łaski i znaki ze jest to naprawdę modlitwa nie do odparcia każda z dwóch części składa się z trzech małych nowenn po 9 dni. Moja intencja to jest wyjśćie ze spirali długów i zaraz po rozpoczęciu dostałem telefon z banku ze zawieszono mi naliczanie odsetek a za parę dni list z umorzeniem podatku kilkaset złotych,tchnęło mnie popatrzeć w kalendarz bo tam… Czytaj więcej »

magda
magda
25.08.14 20:25

Oj tak Robercie. Jest to cudowna modlitwa. Polecam jeszcze Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Ja odmawiam jednocześnie dwie. Ofiarowałam Maryi moje życie i widzę jak ono się zmienia. Jak Maryja mnie chroni, napełnia miłością i pokojem w sercu którego nigdy wcześniej nie czułam:)) powodzenia 🙂

Robert
Robert
20.11.14 07:53
Reply to  magda

Witam Magda
od tamte pory co umiesciłem komentarz odmówiłem juz 2 razy nowenne . czyni żeczywiscie cuda jestem spokojniejszy i zupełnie zycie mi inaczej płynie wsrud krzyży a intencje zostaja powolutku wysłuchane i prostuje sie wszysko a życie mialem do tej pory zagmatwane DZIĘKUJE ZA PDANIE NAMIARU NA NOWĄ NOWENNE POZDRAWIAM TRWAJ W BOGU ROBERT

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x